Фільтр масляний АКПП

Оберіть авто
Сортувати

Фільтри АКПП

Зростаючий попит на машини з автоматичною трансмісією мотивує автоконцерни випускати моделі саме такого типу. На жаль, не всі власники подібних авто розуміють, наскільки важливо регулярно перевіряти справність коробки передач і своєчасно міняти очисні елементи. Фільтр масляний АКПП - пристрій, від ефективності роботи якого залежить керованість транспортного засобу, і, відповідно, безпека водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Важливо розібратися, коли і як його міняти, як здійснювати підбір запчастин, а також знайти надійного постачальника, який зможе надати потрібний товар за розумною ціною і в короткі терміни. З останнім допоможе платформа Мріяр, створена для того, щоб спрощувати процес пошуку і замовлення автокомпонентів в Україні.

У нашому каталозі ви знайдете деталі різних торгових марок для автомобілів всіх років випуску та конфігурацій, залишиться лише оформити покупку без зайвих посередників і на найкращих умовах!

Види фільтрів автоматичної коробки передач та їх функції

Навіть частковий ремонт, не кажучи вже про повну заміну трансмісії, обходиться власнику автомобіля в кругленьку суму, тому є сенс докласти максимум зусиль, щоб збільшити термін її служби й попередити серйозні несправності. Одним з ключових моментів є контроль стану пристрою, який очищає робочу рідину. Правильно підібраний і не забитий масляний фільтр АКПП:

 • не дає потрапляти в коробку передач частинкам пилу, бруду, а також попереджає механічні пошкодження;мінімізує ризик корозійного ураження деталей;
 • виключає передчасний знос системи за рахунок забезпечення ефективного охолодження комплектуючих;
 • гарантує керованість транспортного засобу.

Підбираючи фільтр масла АКПП, потрібно враховувати, що очисні пристрої можуть бути зроблені з різних матеріалів, і це обумовлює їх робочий ресурс, вартість та ефективність:

 1. Інноваційні фільтри з паперу, що затримує великі й дрібні частинки сміття, приваблюють результативністю, але не пристосовані для промивання. Тобто, якщо такий фільтр АКПП заб'ється, відразу доведеться купувати і ставити новий.
 2. Металеві очисники характерні для машин минулого покоління і дозволяють видаляти з робочої рідини різні види забруднень. Але є суттєвий мінус - через нездатність утримувати дрібні частки доводиться в декілька разів частіше робити заміну мастила.

Не менш істотним моментом для тих, кому потрібно купити фільтр АКПП, є розташування запчастини. Інтегровані фільтруючі елементи характеризуються збільшеною площею очищення й тривалим періодом експлуатації, але часто коштують дорожче і вимагають чималого часу та наявності професійних знань для виконання заміни. Моделі, що закріплюються зовні, простіше в демонтажі й встановленні, але це єдина їхня перевага, адже за іншими критеріями вони програють вбудованим пристроям, оскільки:

 • занадто швидко забиваються;
 • часто призводять до значних поломок трансмісії.

Поширеною проблемою під час оновлення пристроїв очищення масла в трансмісії є вибір між оригінальними деталями та замінниками. Перші розробляють і виробляють автоконцерни під конкретні моделі машин, які самі ж випускають, що дозволяє враховувати найдрібніші конструктивні особливості. Але коштують вони більше, ніж аналоги, тому, якщо ціна - принциповий момент, обов'язково подивіться пропоновані системою товари з ідентичними характеристиками від інших брендів. Серед них обов'язково знайдеться фільтр для автоматичної коробки передач, який влаштує вас за всіма пунктами.

Ситуації, коли потрібна заміна масляного фільтра АКПП

Запідозрити, що очищувач забився, можна за наступними ознаками:

 • стукіт в коробці передач;
 • уповільнення відгуку на команди водія підчас перемикання передач;
 • рух автомобіля ривками;
 • помутніння або спінення трансмісійного масла;
 • постійна пробуксовка без початку руху.

Незважаючи на те, що заміна масла в АКПП без заміни фільтра технічно можлива, краще все-таки об'єднати ці дві процедури, щоб досягти найкращої прохідності робочої рідини й попередити несправності трансмісії. Рекомендована періодичність заміни очисного елемента - кожні 40-60 тис. км пробігу (чим активніше використовується авто, тим частіше фільтр доведеться міняти). Для машин, випущених більше 10 років тому, оптимальна частота оновлення становить 30-40 тисяч км пробігу.

Де найвигідніше купити масляний фільтр для АКПП?

Їздити на автомобілі, у якого встановлена ​​коробка-автомат і забився фільтр, надзвичайно небезпечно. Але й погоджуватися на пропозиції купити фільтр для АКПП від сумнівних продавців - теж не найкраща ідея. Завдання автовласника - вибрати партнера з вигідними цінами, потрібним товаром в наявності та відповідальним підходом до обслуговування оптових і/або роздрібних замовників. Прийняти вірне рішення допоможе наш інтернет портал, через який реалізують продукцію сотні магазинів по всій країні. Ви можете проаналізувати актуальні ціни на фільтр масляний АКПП в оригінальному виконанні або підібрати гідний аналог, в тому числі знайти найближчого постачальника, у якого забрати товар можна буде в день придбання або завтра, не витрачаючи додаткові гроші й час на доставку.

Ціни на Фільтр масляний АКПП
Товар Ціна
Фільтр АКПП Febi 10098 380,00 UAH
Фільтр АКПП Mann-Filter H 182 KIT 460,00 UAH
Фільтр АКПП Febi 09463 307,28 UAH
Фільтр АКПП Hyundai/Kia 4632123000 300,00 UAH
Фільтр АКПП Febi 44176 450,00 UAH
Фільтр масляний АКПП - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Фільтр масляний АКПП для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Фільтр масляний АКПП ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Фільтр масляний АКПП у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Фільтр масляний АКПП ?

Фільтр масляний АКПП на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Фільтр масляний АКПП