Запчастини для ТО

Выберите авто
Данные отсутствуют

Заміна запчастин і витратних матеріалів при ТО автомобіля

Яким би якісним ні автомобіль, він потребує регулярного догляду. Своєчасне технічне обслуговування авто продовжує термін його служби і дозволяє уникнути ситуацій, в яких потрібно більш дорогий і тривалий ремонт.

ТО передбачає заміну витратних матеріалів. Ці невеликі і доступні за ціною елементи грають важливу роль в працездатності машини. Сюди відносяться різні рідини і масла, фільтри, дроти, свічки і ремені. Заміна комплектуючих проводиться за певним графіком.

Періодичність ТО залежить від характеристик машини і якості деталей. Якщо заощадити на запчастинах, звертатися в сервіс доведеться частіше. Всі витратні матеріали повинні відповідати марці авто. Використання невідповідних матеріалів призводить до серйозних поломок.

Які витратні матеріали потрібно міняти в автомобілі?

Повний список витратних матеріалів, які потребують періодичної заміни, залежить від марки і моделі конкретного автомобіля. Деякі елементи у всіх машинах змінюють приблизно з однієї і тієї ж періодичністю:

 • моторное масло — каждые 7 000 км пробега;
 • моторне масло - кожні 7 000 км пробігу;
 • охолоджуюча рідина - кожні 160 000 км;
 • гальмівні колодки - кожні 25 000 км;
 • гальмівна рідина - 40 000 км;
 • рідина в гідропідсилювачі - при низькому рівні;
 • паливний фільтр - кожні 80 000 км;
 • повітряні фільтри - 30 000 км;
 • салонний фільтр - 20 000 км;
 • свічки запалювання - 30 000 км;
 • ланцюг ГРМ - 150 000;
 • акумулятор - 40 000.

Регулярна заміна перерахованих расходников істотно заощадить вам кошти. Правильний догляд за машиною і акуратна їзда допоможуть уникнути дорогих ремонтів, пов'язаних із заміною великих систем і вузлів.

Слід пам'ятати, що зазначені дані є орієнтовними. Визначаючи графік ТО, в першу чергу, орієнтуйтеся на рекомендації виробника вашого авто.

Запчастини для технічного обслуговування в Мріяр

Мріяр - це найбільший онлайн маркетплейс, що об'єднує сотні автомобільних магазинів по всій країні. Наша мета - поєднати на одній торговій площадці всіх українських продавців, включаючи тих, хто ще не продає онлайн.

На сайті Мріяр можна знайти необхідні для технічного обслуговування автозапчастини в найближчій для вас торговій точці за вигідною ціною. Для економії можна придбати витратні матеріали окремо в різних магазинах або купити комплект запчастин для ТО. Стандартний набір включає в себе більшу частину необхідних проведення обслуговування машини матеріалів.

Результати пошуку на сайті видаються за певним алгоритмом, що враховує розташування магазину і вартість товарів. Перші пропозиції, які видає система, найбільш вигідні.

Мріяр допомагає не тільки покупцям з швидким пошуком автозапчастин, але і продавцям. Завдяки нам магазинам не потрібно створювати сайт і набирати співробітників для його обслуговування. Торгові пропозиції можна розмістити на нашому майданчику, а картки товарів сформуються автоматично. Офіційні дилери фірмових комплектуючих отримують відповідну позначку.