Додатковий стоп-сигнал

Оберіть авто
Сортувати

Додатковий стоп-сигнал - важливий елемент системи безпеки

Обов'язковою складовою частиною кожного транспортного засобу є стоп-сигнали. Пристрій представлений червоними ліхтарями різної форми: одиночними лампами, що світяться табличками, неонової трубкою. Встановлюються пристрою вище основних степових ліхтарів, в спойлері, за заднім склом або з боків багажника. При натисканні на педаль гальма, ліхтарі автоматично запалюються. При прибиранні ноги з педалі, лампочки відключаються.

Схема пристрою і алгоритм дії стоп-сигналу

Деталь обладнана лампою і вимикачем, який монтується в педаль гальма. Вимикач являє собою корпус, який виконаний з пластика. У ньому знаходяться клеми, шток, пружина. Комплектація виконує функцію переривання:

  • при натисканні на гальмівну педаль, шток входить в спеціальний паз в корпусі: в цей момент здійснюється замикання контакту і ліхтарі спалахують;
  • при виключенні гальма шток виштовхується з паза завдяки пружині: відбувається розмикання контактів і лампи гаснуть.

У світлодіодних конструкціях функція ввімкнення ліхтарів здійснюється за допомогою датчика, який посилає сигнал на мікросхему. Задній ліхтар можна використовувати як протитуманні фару, досить виставити потрібний режим.

Україна - країна, в якій часто водії потрапляють в пробки. Завдяки стоп-сигналу, що рухаються ззаду автомобілісти дізнаються про гальмування попереднього авто. У даній ситуації, водії можуть підготуватися до гальмування і оповістити наступних про зупинку автомобіля. Пристрій здатний запобігти ДТП, так як виконує важливу функцію безпеки. Тому необхідно регулярно проводити діагностику коректності роботи деталі.

Якщо не горять ліхтарі, то розпізнати поломку можна самостійно. Необхідно перевірити дроти, якими з'єднані вимикач і лампи - при огляді можуть бути виявлені пошкоджені контакти. Згодом перегорають світлодіоди, а також окислюються клеми. Пошкоджені дроти можна спаяти, але якщо з ладу виходять елементи конструкції, то необхідно повторювач стоп сигнал купити в терміновому порядку.

Третій стоп сигнал: величезний вибір деталей в Mriyar

Потрібні задні ліхтарі додаткового стоп сигналу на заднє скло або спойлер - можна швидко купити деталь в Україні по каталогу макетплейса "Мріяр". Багато автомобілістів, які вирішили придбати запчастини для авто, користуються послугами торгового майданчика Mriyar, яка є нішевим маркетплейсом автозапчастин. На майданчику представлені товари від офіційних постачальників і звичайних автомагазинів з усіх регіонів України.

На сайті працює фільтр по геолокації, що дозволяє замовити деталь у продавця в своєму місті. Покупцеві не потрібно буде оплачувати доставку - можна особисто забрати товар з знаходиться поблизу будинку автомагазину. Купуючи деталь,, клієнти можуть бути впевнені в доброчесності продавця. На автозапчастини поширюється гарантія, а на деякі групи товарів робляться знижки.

Ціни на Додатковий стоп-сигнал
Товар Ціна
Стоп-сигнал додатковий VAG 7E0945097J 2 133,00 UAH
Стоп-сигнал додатковий VAG 2K0945087G 2 021,00 UAH
Стоп-сигнал додатковий VAG 7E0945097G 2 734,00 UAH
Стоп-сигнал додатковий Autotechteile 1008215 1 727,17 UAH
Стоп-сигнал додатковий VAG 7E0945097H 2 133,00 UAH
Додатковий стоп-сигнал - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Додатковий стоп-сигнал для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Додатковий стоп-сигнал ?
💵 Які ціни в Mriyar на Додатковий стоп-сигнал ?

Додатковий стоп-сигнал на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Додатковий стоп-сигнал