Освітлення

Оберіть авто
Дані відсутні

Освітлення

Система освітлення - невід'ємна частина авто: без неї неможливий рух автомобіля в темряві, на міській дорозі або трасі, неможливо елементарне дотримання правил дорожнього руху. Фари дозволять висвітлити в нічний час доби ділянку шляху. Покажчики повороту проінформують водіїв інших транспортних засобів про ваш намір здійснити поворот. Існують лампи, які протидіють туману, висвітлюють номер ТЗ або служать освітленням в салоні. Основа всієї системи - різні фари і лампи, які схильні регулярно виходити з ладу. Вихід один - замінити лампочку нової.

Види автооптики: що купити для свого ТЗ

Лампи і фари схильні до поломок - це дуже вразливі частини автомобіля. Кожна лампа має строго обмежений термін служби, після закінчення якого її робота припиняється. Скляні фари схильні до сколів, подряпин, серйозних пошкоджень. Але водій завжди зможе їх замінити. Автомобільна лампочка - освітлювальний прилад автомобіля: якщо виходить з ладу дана комплектує, фара гасне і водій залишається без світла. У водія один вихід - встановити замість згорілої робочу лампочку; купити Автооптика (авто оптику) в Україні можна за допомогою нашого маркетплейса. Що мається на каталозі:

 • основна. Служить головним джерелом світла транспорту на темній дорозі: забезпечує розсіяне світло малої і великої дальності (забезпечена двома лампами). Кожен автомобіль укомплектований своїми основними фарами, які підходять кузову, але також є додаткові лід фари;
 • задній світло. Встановлюються з заднього боку кузова і забезпечують освітлення проїжджої частини ззаду. Мають менш яскраве світло, але також схильні до частого виходу з ладу: лампи мають обмежений термін служби;
 • покажчик повороту. Невелика фара, розташована в бічній частині кузова. Вкрай не рекомендується водієві допускати виходу з ладу «поворотника», адже це може спровокувати серйозне ДТП;
 • противотуманная. Забезпечена сильним джерелом світла і склом особливої ​​структури - здатна просвічувати крізь туман. Туман є додатковою перешкодою поширення світла на дорозі, який покликана подолати ця комплектує.

Блок аварійного освітлення, модульна система, контролер також присутні. Автомобільне зовнішнє і внутрішнє освітлення - це габаритні освітлювальні прилади, денні лампочки на світлодіодах, ходові вогні, модульні системи, автооптика, і багато інші комплектуючі (оптика), які служать для забезпечення світла у вашій машині.

Авто оптика магазинів України - оригінальні товари і аналоги

Чимало компаній і холдингів усвідомлюють важливість надійного світла для автомобільного транспорту. Тому випуск освітлювачів налагодили багато заводів. Власник транспортного засобу зможе виявити чимало брендів продукції для свого «залізного коня». Наприклад, досить поширеними є такі:

 • Febi. Відома на європейському та азійському ринку компанія-пакувальник, яка збирає під свої «прапори» запчастини різних заводів, марок. У числі 30 тисяч найменувань комплектуючих є і джерела світла;
 • Kager. Польська компанія-пакувальник, також готова запропонувати покупцям деталі самого різного зразка за демократичними цінами. Продукція таких брендів коштує дешевше, ніж більшість аналогів, але, в даному випадку економ-варіант - не означає погана якість;
 • Chery. Китайський бренд, який пропонує покупцям оригінальні деталі персонально для своїх машин. Якщо покупець має сумніви при покупці, найвірніший варіант - довіритися оригінальної продукції: вона точно ТС підійде.
 • BMW. Солідний водій повинен купувати солідні автозапчастини - оригінальною продукцією не злякати автолюбителя, накопичив на BMW. Німецький завод виробляє не тільки автомобілі, але і комплектуючі до них.

Каталог містить комплектуючі та багатьох інших виробників (Ford, AND, Ayfar, Japan Cars і інші): чимало компаній спеціалізуються на автозапчастини.

Для будь машин купити освітлення?

Кожен автомобіль комплектується освітлювальними приладами, які передбачив виробник при складанні транспортного засобу. Логічно, що для кожної моделі є свої спеціальні товари. Тому в каталозі потрібно звертати увагу також і на марку власного ТЗ при виборі. Вибір великий:

 • Audi. Надійна німецька машина, яка однаково солідно виглядає на жвавих міських проспектах і вільних сільських трасах. Освітлювачі - невід'ємний елемент дизайну даного транспорту, який повинен працювати належним чином;
 • Mitsubishi. Масивні японські позашляховики - справжні королі бездоріжжя і складного асфальту, саме з такими умовами вони і покликані справлятися. Але без відповідного світла навряд чи можна уявити їзду таких монстрів;
 • VW. «Малолітражки» і машини середнього класу також мають потребу в гарному рівні освітлення - для них існують свої індивідуальні комплекти. Основне призначення цих моделей - міська їзда, де вогні повинні працювати обов'язково.

В каталозі є товари і для безлічі інших марок, адже запропонована продукція багатьох продавців.

Mriyar.ua (Україна): освітлення для вашого авто

В Україні є чимало дрібних і середніх продавців деталей, які раніше ніколи не продавали їх через Мережу. Але тепер вони роблять це - наш маркетплейс надав їм торговельний майданчик. Тому відвідувач побачить надзвичайно велика пропозиція комплектуючих - мільйони автозапчастин у продажу і чекають своїх нових господарів. Відвідувач зможе підібрати товар, відштовхуючись від бренду, ціни, місця знаходження продавця.

На маркетплейсе можна швидко і вигідно купити дорожнє освітлення машини: автономне, альтернативне, додаткове, адаптивне, комбіноване, аварійне від світлодіода, модульна система, лазерне, неонове, інфрачервоне, заливающее, внутрішню лампу авто для салону автомобіля, номерного знака, денного світла, габаритний денний ходової вогонь, автомобільні ліхтарі і лампи (діодні, ксенон або біксенон), а також цілий блок управління ім.