Освітлення номерного знака

Оберіть авто
Сортувати

Освітлення номерного знака

Всі автомобілі мають номерний знак, який, згідно з законодавчими нормами, має бути видно в будь-який час доби на відстані 20 метрів. Щоб знак читався в нічний час, використовують спеціальне пристосування - підсвічування номерного знака. За правилами, спеціальний ліхтар повинен випромінювати тільки білий світ. Джерелом світла в даному приладі можуть виступати лампи розжарювання або світлодіоди.

Ліхтарі відрізняються конструкцією і методом монтажу, тому до різної марці авто підходить певний вид підсвічування. Виріб може мати металевий і пластмасовий корпус, всередині якого розташовуються одна або кілька ламп. На зовнішній стороні корпусу варто розсіювач. Деталь має довгасту форму, тому забезпечує потрібне освітлення номерного знака.

Цей пристрій ставлять на легкові та вантажні машини, на трактори, причепи, мототехніку. Освітлювальний прилад встановлюється над або під номерним знаком, або симетрично з боків. Ліхтар має включатися одночасно з габаритними вогнями. Використання лампи не білого світла заборонено. При слабкому світінні і некоректної роботи, необхідно терміново замінити виріб, так як несправність обкладається штрафом.

Ліхтарі підсвічування номерного знака: види і тип конструкції

Згідно конструктивним параметрам, прилади діляться на два види: розбірні і нерозбірні. У першому типі вироби можна самостійно замінити лампу, в другому виді лампочка поміщена в литий корпус.

Освітлювальні прилади номерного знака мають різне пристрій і підрозділяються на такі категорії:

  • поодинокі - окремий виріб, яке працює без прив'язки до інших приладів;
  • комбіновані - установка, яка об'єднує ліхтар номерного знака і задні габаритні вогні;
  • згруповані - загальне пристрій, який об'єднує в одному корпусі задні покажчики повороту, габаритні вогні і освітлювальний ліхтар.

Поодинокі вироби можуть кріпитися відкритим і прихованим монтажем. На багатьох вітчизняних автомобілях, вантажівках і причепах підсвічування розташовується на кузові транспортного засобу. На більш сучасних марках авто застосований прихований монтаж - видно тільки розсіювач світла.

У разі поломки необхідно підбирати ліхтар і лампу такий же маркування, як було встановлено раніше. Заміна деталі здійснюється таким способом: необхідно відкрити засувки і вийняти провід у старого ліхтаря, потім встановити в ті ж кріплення новий освітлювальний прилад.

Великий вибір ліхтарів для підсвічування номера в Mriyar

Бажаєте вигідно купити якісний ліхтар для підсвічування номера від офіційного дилера - відвідайте маркетплейс Mriyar. На сайті представлена ​​продукція офіційних дилерів і звичайних інтернет-магазинів авто-товарів з усієї України. Тут можна замовити будь-яку автозапчастин для авто, отримавши повну інформацію про її характеристиках. Доставка товарів здійснюється поштовими операторами по всій країні. Є можливість самовивозу, якщо клієнт замовив через Мріяр продукцію у продавця зі свого міста.

Ціни на Освітлення номерного знака
Товар Ціна
Ліхтар підсвічування номерного знака Renault 8200480127 559,22 UAH
Ліхтар підсвічування номерного знака Autotechteile 1008247 154,29 UAH
Ліхтар підсвічування номерного знака Jp Group 1595600100 219,89 UAH
Ліхтар підсвічування номерного знака VAG 8E0943022B 634,49 UAH
Ліхтар підсвічування номерного знака Jp Group 1195600500 332,00 UAH
Освітлення номерного знака - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Освітлення номерного знака для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Освітлення номерного знака ?
💵 Які ціни в Mriyar на Освітлення номерного знака ?

Освітлення номерного знака на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Освітлення номерного знака