Лампа

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні лампочки: різноманітність світлотехніки

Якісне освітлення автомобіля - важливий компонент забезпечення безпеки на дорозі. Автомобільна система світла складається з внутрішнього і зовнішнього освітлення. У сучасному авто використовується понад 200 видів джерел світла. Як світлотехніки використовують лампи різного типу, при цьому кожна з них призначена для експлуатації в певних приладах.

Головний світло, денні ходові вогні, протитуманні фари, покажчики поворотів і стоп-сигнали - система світла, що забезпечує водієві безпеку при русі авто. При аварійній ситуації використовується виносна лампа переноска. Світло потрібен для освітлення в салоні, багажному відділенні, підкапотному просторі. Також в транспортному засобі застосовуються контрольні та сигнальні вогні, які сповіщають водія про стан важливих електричних вузлів. Багато автолюбителів оснащують машину декоративним підсвічуванням, модернізуючи тюнінг.

Види автомобільних ламп

Світлотехніка в автомобілі має різну конструкцію, тому в системі автомобільного освітлення застосовуються різні види лампочок:

  • лампи розжарювання - представлені скляною колбою різної форми з однією або декількома вольфрамовими нитками всередині. Бувають трьох видів: вакуумні, галогенні, інертні;
  • ксенонові - яскраве світіння дає електрична дуга, яка розташовується між двома електродами. Випускаються вироби двох видів: ксенон і бі-ксенон;
  • газосветние - наповнені аргоном, неоном або криптоном. Через газ проходить електричний розряд і видає фіолетове, помаранчеве або блакитне світіння;
  • світлодіодні - напівпровідникові пристрої, що випромінюють точковий світло завдяки пропускання електричного струму через електронно-дірковий перехід;
  • люмінесцентні - потік світла формується за рахунок впливу електричного розряду на матеріал люмінофор, яким покрита зсередини колба.

Широко розповсюдженими є лампочки галогенові автомобільні з функцією розжарювання. Вони застосовуються в освітленні салону, приладових панелях, сигналізації і в якості головного світла. Газосветние використовуються в індикаторних системах, декоративного підсвічування. Світлодіодні вогні є універсальним виробом, який може застосовуватися в усіх електричних деталях авто.

Лампи мають різні внутрішні і зовнішні елементи, різний цоколь. Тому поділяються на типи: фланцеві, штифтові, софітні, з пластиковим або скляним цоколем. Під час підбору вироби слід враховувати тип умов експлуатації. Кожен виріб має свої характеристики - потужність і спожите напруга живлення. Тому при покупці, слід уважно вивчити рекомендації до використання від виробника. Моделі автоламп мають маркування, яке вказує на тип цоколя, функцію подачі сигналу, потужність і місце застосування.

Світлова техніка автомобіля повинна бути справна завжди. Щоб убезпечити себе на дорозі, автомобілісти регулярно проводять огляд не тільки запчастин і агрегатів, а й освітлювальних приладів. Автосвет регулюється законодавством, повинен відповідати прийнятим нормам і стандартам. Тому раз на півроку водії зобов'язані проходити ТО і виявляти можливі поломки.

Де купити автолампами в Києві, Одесі та в інших містах в Україні?

Правильно вибрати лампу для свого транспортного засобу можна на маркетплейсе Mriyar. У таблиці каталогу торгового майданчика, де свої товари пропонують сотні інтернет-магазинів, здійснюється швидкий підбір автосвета по цоколю і маркування: підібрати і купити автомобільну лампу головного світла, світлодіодні автолампи, діодні Led (Лід) лампочки можна з каталогу авто запчастин, вказавши марку і модель свого автомобіля - тут є автолампочкі на всі машини, ціни прийнятні з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одеса (Україна).

Зручна таблиця допомагає автомобілістам, які відкрили мільйонний каталог автозапчастин в Мріяр легко знайти потрібну деталь свого автомобіля по марці і моделі транспортного засобу, а за допомогою фільтра геолокації легко личити магазин в своєму місті і не переплачувати за доставку. Маркетплейс з'єднує на своєму майданчику покупців і продавців зі всієї країни. Ціна виробу буде залежати від бренду і характеристик.

Ціни на Лампа
Товар Ціна
Лампа ксенонова Aywiparts AW1930010 0,00 UAH
Лампа розжарювання Osram 66240CBBHCB 0,00 UAH
Лампа розжарювання Osram 6415601B 0,00 UAH
Лампа розжарювання Osram 2841 0,00 UAH
Лампа контрольна VAG 654919234WHS 0,00 UAH
Лампа - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Лампа для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Лампа ?
💵 Які ціни в Mriyar на Лампа ?

Лампа на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Лампа