Лампа

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні лампочки: різноманітність світлотехніки

Якісне освітлення автомобіля - важливий компонент забезпечення безпеки на дорозі. Автомобільна система світла складається з внутрішнього і зовнішнього освітлення. У сучасному авто використовується понад 200 видів джерел світла. Як світлотехніки використовують лампи різного типу, при цьому кожна з них призначена для експлуатації в певних приладах.

Головний світло, денні ходові вогні, протитуманні фари, покажчики поворотів і стоп-сигнали - система світла, що забезпечує водієві безпеку при русі авто. При аварійній ситуації використовується виносна лампа переноска. Світло потрібен для освітлення в салоні, багажному відділенні, підкапотному просторі. Також в транспортному засобі застосовуються контрольні та сигнальні вогні, які сповіщають водія про стан важливих електричних вузлів. Багато автолюбителів оснащують машину декоративним підсвічуванням, модернізуючи тюнінг.

Види автомобільних ламп

Світлотехніка в автомобілі має різну конструкцію, тому в системі автомобільного освітлення застосовуються різні види лампочок:

  • лампи розжарювання - представлені скляною колбою різної форми з однією або декількома вольфрамовими нитками всередині. Бувають трьох видів: вакуумні, галогенні, інертні;
  • ксенонові - яскраве світіння дає електрична дуга, яка розташовується між двома електродами. Випускаються вироби двох видів: ксенон і бі-ксенон;
  • газосветние - наповнені аргоном, неоном або криптоном. Через газ проходить електричний розряд і видає фіолетове, помаранчеве або блакитне світіння;
  • світлодіодні - напівпровідникові пристрої, що випромінюють точковий світло завдяки пропускання електричного струму через електронно-дірковий перехід;
  • люмінесцентні - потік світла формується за рахунок впливу електричного розряду на матеріал люмінофор, яким покрита зсередини колба.

Широко розповсюдженими є лампочки галогенові автомобільні з функцією розжарювання. Вони застосовуються в освітленні салону, приладових панелях, сигналізації і в якості головного світла. Газосветние використовуються в індикаторних системах, декоративного підсвічування. Світлодіодні вогні є універсальним виробом, який може застосовуватися в усіх електричних деталях авто.

Лампи мають різні внутрішні і зовнішні елементи, різний цоколь. Тому поділяються на типи: фланцеві, штифтові, софітні, з пластиковим або скляним цоколем. Під час підбору вироби слід враховувати тип умов експлуатації. Кожен виріб має свої характеристики - потужність і спожите напруга живлення. Тому при покупці, слід уважно вивчити рекомендації до використання від виробника. Моделі автоламп мають маркування, яке вказує на тип цоколя, функцію подачі сигналу, потужність і місце застосування.

Світлова техніка автомобіля повинна бути справна завжди. Щоб убезпечити себе на дорозі, автомобілісти регулярно проводять огляд не тільки запчастин і агрегатів, а й освітлювальних приладів. Автосвет регулюється законодавством, повинен відповідати прийнятим нормам і стандартам. Тому раз на півроку водії зобов'язані проходити ТО і виявляти можливі поломки.

Де купити автолампами в Києві, Одесі та в інших містах в Україні?

Правильно вибрати лампу для свого транспортного засобу можна на маркетплейсе Mriyar. У таблиці каталогу торгового майданчика, де свої товари пропонують сотні інтернет-магазинів, здійснюється швидкий підбір автосвета по цоколю і маркування: підібрати і купити автомобільну лампу головного світла, світлодіодні автолампи, діодні Led (Лід) лампочки можна з каталогу авто запчастин, вказавши марку і модель свого автомобіля - тут є автолампочкі на всі машини, ціни прийнятні з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одеса (Україна).

Зручна таблиця допомагає автомобілістам, які відкрили мільйонний каталог автозапчастин в Мріяр легко знайти потрібну деталь свого автомобіля по марці і моделі транспортного засобу, а за допомогою фільтра геолокації легко личити магазин в своєму місті і не переплачувати за доставку. Маркетплейс з'єднує на своєму майданчику покупців і продавців зі всієї країни. Ціна виробу буде залежати від бренду і характеристик.

Ціни на Лампа
Товар Ціна
Лампа розжарювання Bosch 1 987 302 201 15,00 UAH
Лампа розжарювання Bosch 1987302824 7,00 UAH
Лампа розжарювання Bosch 1 987 302 208 10,00 UAH
Лампа розжарювання Bosch 1 987 302 204 13,00 UAH
Лампа розжарювання Bosch 1 987 302 813 43,40 UAH
Лампа - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Лампа для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Лампа ?
💵 Які ціни в Mriyar на Лампа ?

Лампа на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Лампа