Гальмівний диск

Оберіть авто
Сортувати

Гальмівні диски - гарантія безпеки

Гальмівна система і колодки - такі елементи, які вимагають постійного контролю і перевірки. Від стану гальмівної системи залежить безпека водія і його пасажирів. Ці деталі в парі виконують дуже важливу роль, забезпечуючи уповільнення коліс за допомогою перетворення кінетичної енергії в теплову. Швидкість обертання дисків починає сповільнюватися, і авто зупиняється. Виготовляються гальмівні диски найчастіше з чавуну, але виробники йдуть в ногу з часом, замінюючи цей матеріал на карбон або кераміку.

Основні вимоги до даних деталей складаються в стійкості до різних навантажень, теплоємності і теплопровідності. Простими словами, під час гальмування диск починає нагріватися до 350 градусів, тому він повинен швидко охолонути, щоб не сталася втрата міцності і внутрішньої структури.

Різновиди гальмівних дисків

Залежно від будови і навантаження виробляють кілька видів даних запчастин. Кожен тип має свої переваги і недоліки. Основні види:

  • стандартні. Це литі диски, створені з важкого металу. Для них характерні низькі ціни, механічна стійкість і безшумна робота;
  • вентильовані. Найпопулярніший вид, який використовується в сучасних автомобілях. Конструкція створена з внутрішніми лініями для проходження повітря, які швидко охолоджують запчастина, запобігаючи появі тріщин і скручування деталі;
  • з канавками. Ефективно видаляють бруд, воду, пил через вирізані невеликі канали;
  • перфоровані. Їх ще називають спортивними, і призначалися вони для агресивної їзди. По всьому диску висвердлені отвори для поліпшення тепловіддачі і видалення частинок бруду з запчастини.

Існують передні і задні гальмівні диски. Між ними немає особливої ​​різниці, вони розподіляють навантаження між осями. Передній має більший діаметр в переднеприводном авто і виготовляється потужнішим. А задні не відчувають великих теплових навантажень, тому частіше виробляються стандартними. Коштують такі деталі не дуже дорого і по кишені будь-якому водієві.

Де купити новий гальмівний диск в Україні

Щоб придбати нові або б / у запчастини для свого транспортного засобу, від провідних виробників, досить зайти на інтернет-портал «Мріяр». Тут кожен охочий знайде величезний каталог, де в широкому асортименті представлені автозапчастини: гальмівні диски, карбюратори, акумулятори та інші деталі по різної вартості. Це величезна платформа з сотнями продавців з багатьох міст нашої країни. Компанія вирішила створити даний ресурс, для об'єднання реалізаторів і покупців в єдину систему з рівними правами.

Комплект гальмівних дисків для авто можна купити за прийнятною вартістю з доставкою в будь-яке місто: Дніпропетровськ, Київ, Луцьк, у багатьох представлених інтернет-магазинах. Товар можна обміняти або повернути відповідно до «Закону про права споживача» (Україна). Продаж здійснюється після вибору продукції та консультації з менеджером.

Скільки ж коштує гальмівний диск на таких віртуальних платформах, яка сама мінімальна ціна, чи можна здійснити продаж деталі? Вартість залежить від якості, виду, виробника і оригінальності деталей. Кожен магазин сам прописує свої умови роботи, доставки та оплати.

Ціни на Гальмівний диск
Товар Ціна
Диск гальмівний TRW DF2805 650,00 UAH
Диск гальмівний TRW DF4276 860,00 UAH
Диск гальмівний TRW DF2651 992,00 UAH
Диск гальмівний Bosch 0 986 478 868 724,79 UAH
Диск гальмівний Bosch 0 986 479 R61 625,90 UAH
Гальмівний диск - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівний диск для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівний диск ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Гальмівний диск у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівний диск ?

Гальмівний диск на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівний диск