Гальмівний диск

Оберіть авто
Сортувати

Гальмівні диски - гарантія безпеки

Гальмівна система і колодки - такі елементи, які вимагають постійного контролю і перевірки. Від стану гальмівної системи залежить безпека водія і його пасажирів. Ці деталі в парі виконують дуже важливу роль, забезпечуючи уповільнення коліс за допомогою перетворення кінетичної енергії в теплову. Швидкість обертання дисків починає сповільнюватися, і авто зупиняється. Виготовляються гальмівні диски найчастіше з чавуну, але виробники йдуть в ногу з часом, замінюючи цей матеріал на карбон або кераміку.

Основні вимоги до даних деталей складаються в стійкості до різних навантажень, теплоємності і теплопровідності. Простими словами, під час гальмування диск починає нагріватися до 350 градусів, тому він повинен швидко охолонути, щоб не сталася втрата міцності і внутрішньої структури.

Різновиди гальмівних дисків

Залежно від будови і навантаження виробляють кілька видів даних запчастин. Кожен тип має свої переваги і недоліки. Основні види:

  • стандартні. Це литі диски, створені з важкого металу. Для них характерні низькі ціни, механічна стійкість і безшумна робота;
  • вентильовані. Найпопулярніший вид, який використовується в сучасних автомобілях. Конструкція створена з внутрішніми лініями для проходження повітря, які швидко охолоджують запчастина, запобігаючи появі тріщин і скручування деталі;
  • з канавками. Ефективно видаляють бруд, воду, пил через вирізані невеликі канали;
  • перфоровані. Їх ще називають спортивними, і призначалися вони для агресивної їзди. По всьому диску висвердлені отвори для поліпшення тепловіддачі і видалення частинок бруду з запчастини.

Існують передні і задні гальмівні диски. Між ними немає особливої ​​різниці, вони розподіляють навантаження між осями. Передній має більший діаметр в переднеприводном авто і виготовляється потужнішим. А задні не відчувають великих теплових навантажень, тому частіше виробляються стандартними. Коштують такі деталі не дуже дорого і по кишені будь-якому водієві.

Де купити новий гальмівний диск в Україні

Щоб придбати нові або б / у запчастини для свого транспортного засобу, від провідних виробників, досить зайти на інтернет-портал «Мріяр». Тут кожен охочий знайде величезний каталог, де в широкому асортименті представлені автозапчастини: гальмівні диски, карбюратори, акумулятори та інші деталі по різної вартості. Це величезна платформа з сотнями продавців з багатьох міст нашої країни. Компанія вирішила створити даний ресурс, для об'єднання реалізаторів і покупців в єдину систему з рівними правами.

Комплект гальмівних дисків для авто можна купити за прийнятною вартістю з доставкою в будь-яке місто: Дніпропетровськ, Київ, Луцьк, у багатьох представлених інтернет-магазинах. Товар можна обміняти або повернути відповідно до «Закону про права споживача» (Україна). Продаж здійснюється після вибору продукції та консультації з менеджером.

Скільки ж коштує гальмівний диск на таких віртуальних платформах, яка сама мінімальна ціна, чи можна здійснити продаж деталі? Вартість залежить від якості, виду, виробника і оригінальності деталей. Кожен магазин сам прописує свої умови роботи, доставки та оплати.

Ціни на Гальмівний диск
Товар Ціна
Диск гальмівний Otto Zimmermann 600.3234.20 845,24 UAH
Диск гальмівний Otto Zimmermann 600.3232.20 1 748,00 UAH
Диск гальмівний Otto Zimmermann 600.3241.20 1 174,29 UAH
Диск гальмівний Meyle 115 521 1018 969,05 UAH
Диск гальмівний Otto Zimmermann 600.3221.20 1 561,40 UAH
Гальмівний диск - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівний диск для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівний диск ?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівний диск ?

Гальмівний диск на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівний диск