menu
Оберіть свій автомобіль
car
ГАРАЖ (0)
car-plus
Марка авто
Модель
Рік випуску

Освітлення салону

Сортувати
Honda 34260SZ3003 Ліхтар освітлення салону
Ліхтар освітлення салону
Honda 34260SZ3003
514,00 грн
10 Днів
ТОВ Байкер Стріт (Київ)
Ford 2407736 Плафон освытлення салону
Плафон освытлення салону
Ford 2407736
726,49 грн
21 День
ВІДІ Автозапчастини (Київ)
Ford 6178925 Плафон освытлення салону
Плафон освытлення салону
Ford 6178925
766,46 грн
21 День
ВІДІ Автозапчастини (Київ)
Ford 7169424 Плафон освытлення салону
Плафон освытлення салону
Ford 7169424
819,26 грн
21 День
ВІДІ Автозапчастини (Київ)

Важливість внутрішнього освітлення салону

Якість освітлення - важливий показник, що впливає на рівень безпеки автовласника і пасажирів. Якісна підсвічування приладової дошки, наявність хорошого верхнього освітлення подарує відчуття комфорту і дозволить без праці виконувати будь-які дії, пов'язані з управлінням. Таким чином, важливо стежити не тільки за справністю фар, а й інших освітлювальних приладів, в тому числі розташованих в салоні автомобіля.

Недостатнє освітлення може стати причиною втрати керування, що спричинить за собою серйозні наслідки. Саме тому варто вчасно міняти лампочки, як тільки вони приходять в несправний стан. Так, часто з ладу виходять ліхтарі, розташовані над приладовою дошкою, в багажнику, під капотом, салонні плафони і т.д. Своєчасна заміна лампочок забезпечить комфортну і безпечну їзду, так як салон буде досить висвітлений незалежно від часу доби.

Світлодіодні, галогенні, лампи розжарювання і інші варіанти освітлення салону автомобіля

На сучасному ринку представлена ​​велика різноманітність освітлювальних приладів для внутрішнього простору автомобілів. Так, виробники пропонують кілька варіантів ламп, серед яких:

  • галогенні;
  • ксенонові;
  • розжарювання;
  • світлодіодні;
  • RGB.

Лампи розжарювання на сьогодні є застарілим варіантом і використовуються вкрай рідко. Подібні варіанти зазвичай використовуються для ретро-машин, коли потрібно підтримувати загальну стильову концепцію, в тому числі підібрати автентичні лампочки. Вихід з широкого вжитку ламп розжарювання пояснюється тим, що для їх роботи необхідна більша кількість електроенергії, ніж для більш сучасних аналогів, крім того, подібні світильники відрізняються чутливістю до коливань напруги. Найбільш поширеними і універсальними є світлодіодні лампи. Діодні світильники споживають мінімальну кількість електроенергії, при цьому забезпечуючи якісний світловий потік, відрізняються довговічністю і не нагріваються під час роботи. Саме тому світлодіоди - краще рішення для підсвічування салону авто. RGB лампи - це також світлодіодне освітлення, але при цьому вони дорожчі, так як через конструкційних особливостей забезпечують дуже потужне світлове випромінювання. Ксенонові, галогенові лампи наповнені інертними газами, за рахунок чого тривалий час не перегорають. Таким чином, кожна лампа має свої особливості і переваги, що дозволяє підбирати освітлювальні прилади відповідно до потреб, уподобаннями автовласників.

Як підібрати відповідні лампочки для салону автомобіля?

На українському ринку представлена ​​величезна кількість автомобільних освітлювальних приладів, лампочок різного виробництва, в тому числі виготовляються провідними виробниками автомобілів, такими як Mazda, Citroen, Ford і т.д. Також є більш дешеві аналоги виробництва сторонніх компаній. Вибираючи світильник, важливо звертати увагу не тільки на тип, бренд, але і на якісні характеристики, серед яких найважливішою є яскравість. Показник яскравості слід вибирати відповідно до індивідуальних переваг і розташуванням освітлювального приладу. Купити плафон для салону, диодную підсвічування, лампу, світильник, ліхтар для освітлення внутрішнього простору автомобіля можна через маркетплейс Mriyar, де представлений широкий асортимент освітлювальних приладів, в тому числі лампочок різних типів для авто.

Ціни на Освітлення салону
Товар Ціна
Ліхтар освітлення салону Volvo 31425660 675,00 UAH
Ліхтар освітлення салону Citroen/Peugeot 6362P3 330,51 UAH
Плафон освытлення салону Mercedes-Benz A2048205501 308,00 UAH
Ліхтар освітлення салону Mazda GHP951440 1 400,03 UAH
Ліхтар освітлення салону Honda 34260SZ3003 514,00 UAH
Освітлення салону - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Освітлення салону для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Освітлення салону ?
💵 Які ціни в Mriyar на Освітлення салону ?