Освітлення салону

Оберіть авто
Сортувати

Важливість внутрішнього освітлення салону

Якість освітлення - важливий показник, що впливає на рівень безпеки автовласника і пасажирів. Якісна підсвічування приладової дошки, наявність хорошого верхнього освітлення подарує відчуття комфорту і дозволить без праці виконувати будь-які дії, пов'язані з управлінням. Таким чином, важливо стежити не тільки за справністю фар, а й інших освітлювальних приладів, в тому числі розташованих в салоні автомобіля.

Недостатнє освітлення може стати причиною втрати керування, що спричинить за собою серйозні наслідки. Саме тому варто вчасно міняти лампочки, як тільки вони приходять в несправний стан. Так, часто з ладу виходять ліхтарі, розташовані над приладовою дошкою, в багажнику, під капотом, салонні плафони і т.д. Своєчасна заміна лампочок забезпечить комфортну і безпечну їзду, так як салон буде досить висвітлений незалежно від часу доби.

Світлодіодні, галогенні, лампи розжарювання і інші варіанти освітлення салону автомобіля

На сучасному ринку представлена ​​велика різноманітність освітлювальних приладів для внутрішнього простору автомобілів. Так, виробники пропонують кілька варіантів ламп, серед яких:

  • галогенні;
  • ксенонові;
  • розжарювання;
  • світлодіодні;
  • RGB.

Лампи розжарювання на сьогодні є застарілим варіантом і використовуються вкрай рідко. Подібні варіанти зазвичай використовуються для ретро-машин, коли потрібно підтримувати загальну стильову концепцію, в тому числі підібрати автентичні лампочки. Вихід з широкого вжитку ламп розжарювання пояснюється тим, що для їх роботи необхідна більша кількість електроенергії, ніж для більш сучасних аналогів, крім того, подібні світильники відрізняються чутливістю до коливань напруги. Найбільш поширеними і універсальними є світлодіодні лампи. Діодні світильники споживають мінімальну кількість електроенергії, при цьому забезпечуючи якісний світловий потік, відрізняються довговічністю і не нагріваються під час роботи. Саме тому світлодіоди - краще рішення для підсвічування салону авто. RGB лампи - це також світлодіодне освітлення, але при цьому вони дорожчі, так як через конструкційних особливостей забезпечують дуже потужне світлове випромінювання. Ксенонові, галогенові лампи наповнені інертними газами, за рахунок чого тривалий час не перегорають. Таким чином, кожна лампа має свої особливості і переваги, що дозволяє підбирати освітлювальні прилади відповідно до потреб, уподобаннями автовласників.

Як підібрати відповідні лампочки для салону автомобіля?

На українському ринку представлена ​​величезна кількість автомобільних освітлювальних приладів, лампочок різного виробництва, в тому числі виготовляються провідними виробниками автомобілів, такими як Mazda, Citroen, Ford і т.д. Також є більш дешеві аналоги виробництва сторонніх компаній. Вибираючи світильник, важливо звертати увагу не тільки на тип, бренд, але і на якісні характеристики, серед яких найважливішою є яскравість. Показник яскравості слід вибирати відповідно до індивідуальних переваг і розташуванням освітлювального приладу. Купити плафон для салону, диодную підсвічування, лампу, світильник, ліхтар для освітлення внутрішнього простору автомобіля можна через маркетплейс Mriyar, де представлений широкий асортимент освітлювальних приладів, в тому числі лампочок різних типів для авто.

Ціни на Освітлення салону
Товар Ціна
Плафон освітлення Renault 8200418356 492,25 UAH
Ліхтар освітлення салону VAG 2D0947105 758,60 UAH
Плафон освытлення салону Mercedes-Benz A0009064808 917,43 UAH
Плафон освітлення Renault 265108990E 712,00 UAH
Плафон освытлення салону Mercedes-Benz A2218202101 1 290,00 UAH
Освітлення салону - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Освітлення салону для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Освітлення салону ?
💵 Які ціни в Mriyar на Освітлення салону ?

Освітлення салону на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Освітлення салону