Комплект зчеплення

Оберіть авто
Сортувати

Купити комплект зчеплення в Києві та Україні

Маркетплейс Mriyar.ua пропонує купити комплекти та окремі деталі зчеплення для автомобілів різних марок, моделей та років випуску. В електронному каталозі нашого сайту представлений великий вибір запасних частин від провідних світових виробників за вигідними цінами.

Зчеплення – це особливий вузол автомобіля, який забезпечує плавне перемикання передачі, безперебійне з'єднання між валом МКПП та двигуном. Даний механізм є складною інтегрованою системою, що включає кілька ключових частин, розташованих між вхідним валом трансмісії і маховиком. Всі елементи зчеплення взаємопов'язані між собою, тому у випадку, якщо з ладу виходить якась деталь, то найдоцільнішим рішенням є заміна всього зчеплення, представленого у вигляді єдиного комплекту. Ціни на комплект зчеплення варіюються від 3,1 грн. до 605147,73 грн.

Що входить до комплекту зчеплення?

Стандартний комплект зчеплення включає три ключові елементи:

  1. Натискний диск – його роль полягає у забезпеченні міцного та надійного контакту між приводним диском та маховиком. Натискний диск закріплений на маховику і обертається разом з ним, чинячи тиск на приводний диск.
  2. Привідний диск – цей елемент з одного боку кріпиться до маховика, з іншого – до натискного диска. Обидві сторони диска покриті спеціальним фрикційним матеріалом, що сприятиме формуванню сили тертя.
  3. Вижимний підшипник – через втулку та систему приводу підшипник з'єднується з педаллю зчеплення, розташовану у кузові автомобіля. Після того як водій натискає на педаль, підшипник переміщається до корпусу зчеплення, скидаючи тиск приводного диска. Вижимні підшипники можуть бути механічними, сферичними та гідравлічними.

Ознаки несправного зчеплення

Проблеми зі зчепленням найчастіше виявляються у вигляді пробуксування автомобіля. Автомобіль втрачає динаміку під час розгону. У деяких випадках пробуксовування машини може супроводжуватися характерним запахом паленої гуми та димом. Відновлювати пошкоджені або зруйновані компоненти зчеплення безглуздо – єдиним варіантом ремонту є купівля та встановлення нового комплекту в зборі.

Як підібрати комплект зчеплення?

На сайті Mriyar.ua діє кілька способів підбору комплекту зчеплення для конкретного автомобіля:

  • За артикулом або каталожним номером запасної частини;
  • За vin-кодом транспортного засобу;
  • За маркою, моделлю та роком випуску автомобіля.

У нашому інтернет-каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії «Комплекти зчеплення» доступно 20142 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на комплекти зчеплення та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в зручне вам відділення або адресою. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця. На сайті нашого маркетплейсу діють різні способи оплати, гарантія та можливість повернення.

Для отримання професійної консультації щодо вибору та купівлі поліклінових ременів зверніться до менеджерів маркетплейсу Mriyar.ua за телефоном, Вайбером або Телеграм.

Ціни на Комплект зчеплення
Товар Ціна
Комплект зчеплення Renault 135208446R 345,54 UAH
Комплект зчеплення Valeo 828012 4 358,05 UAH
Комплект зчеплення Valeo 821071 3 215,19 UAH
Комплект зчеплення Luk 621 3014 09 4 884,96 UAH
Комплект зчеплення Valeo 826853 3 411,10 UAH
Комплект зчеплення - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Комплект зчеплення для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Комплект зчеплення ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Комплект зчеплення у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Комплект зчеплення ?

Комплект зчеплення на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Комплект зчеплення