Двигун склоочисника

Оберіть авто
Сортувати

Навіщо потрібні двірники?

Що таке склоочисник, знає кожен автолюбитель, включаючи тих, хто у пристрої машин не розуміє взагалі нічого. Це ті самі двірники, обладнані електромотором, які прибирають зі лобового скла сміття, бруд, опади, покращуючи водію видимість дороги у будь-яких дорожніх та кліматичних умовах. Для більшої ефективності їх поєднують зі склоомивачем, обігрівом та іншими корисними функціями.

Особливості конструкції - де знаходиться двигун двірників?

Щоб розуміти хоч трохи в механізмі пристрою, потрібно знати, як він працює і що складається. Зі складом все просто:

  • щітка;
  • несуча конструкція;
  • щіткова, редукторна вісь;
  • редуктор;
  • електродвигун склоочисника.

Принцип роботи теж не складний – на електромагнітне реле надходить команда із встановленим режимом. Бортова мережа дає живлення на електромотор двірника, який разом із важелевим приводом приводить у дію повідки зі щітками.

Мотор має базову конструкцію, хоча додатково система може бути оснащена підігрівом, запобіжниками та іншими наворотами. Це найважливіша частина пристрою, без якої її функціонування неможливе.

Взагалі він досить надійний і може працювати багато років абсолютно безперебійно. Але якщо сталася поломка, дуже важливо перевірити спочатку керуючий блок, а наступним кроком – моторчик склоочисника, і якщо двигун двірника несправний, доведеться купити новий. Втім, він коштує недорого і цілком доступний до придбання.

Чому саме купити, а не полагодити - все тому, що в більшості випадків мотор нерозбірний, його неможливо просто взяти і полагодити на склоочиснику. Хоча деякі умільці примудряються це робити. Але покладатися на чиїсь, хай навіть «золоті» руки, у питанні безпеки руху таки не слід. Простіше та дешевше придбати необхідну запчастину.

Де купити електромотор склоочисника?

Автозапчастини, що навіть побічно впливають на ходові якості авто, найкраще купувати у перевірених продавців з гарною репутацією. Нішевий маркетплейс Мріяр пропонує величезний вибір магазинів, які мають статус офіційних постачальників.

Тут вам не доведеться сумніватися як пропонована продукція, ви отримаєте гарантійні зобов'язання від продавця і на 100% оригінальний продукт від відомого бренду за найвигіднішою вартістю.

І все це без особливих витрат на доставку. Виставивши фільтр, ви отримаєте список найближчих до вас магазинів, з яких вам доставлять товар із мінімальними витратами.

Мріяр – коли потрібне близько!

Ціни на Двигун склоочисника
Товар Ціна
Двигун склоочисника Borsehung B12078 309,00 UAH
Двигун склоочисника Borsehung B11471 1 369,58 UAH
Двигун склоочисника Borsehung B11472 1 389,93 UAH
Двигун склоочисника Borsehung B14306 1 580,45 UAH
Двигун склоочисника Borsehung B12189 2 688,06 UAH
Двигун склоочисника - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Двигун склоочисника для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Двигун склоочисника ?
💵 Які ціни в Mriyar на Двигун склоочисника ?

Двигун склоочисника на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Двигун склоочисника