Кільце ABS

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Кільце АБС: призначення

АБС - антиблокувальна система авто. Вона перешкоджає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або їзді по вкритій льодом. Блокування небезпечна тим, що, натиснувши на гальмо, водій може не впоратися з керуванням авто. Якщо колеса заблоковані, керованість автомобіля значно погіршується. Рух відбувається повністю за інерцією: заблоковані колеса ковзають по поверхні. Значне збільшення гальмівного шляху - далеко не найгірший варіант. Набагато більш небезпечна ситуація - коли машину заносить, і контролювати цей процес абсолютно неможливо. Інша справа, якщо колеса обертаються. Тоді можна повернути авто в сторону і за рахунок зміни напрямку руху уникнути аварії.

Призначення антиблокувальної системи - запобігати подібним небезпеки. Завдяки ослаблення тиску на гальмівний механізм колеса продовжують обертатися, а не ковзають по дорозі. Збільшення гальмівного шляху боятися не потрібно, оскільки система швидко змикає колодки, і зіткнення вдається благополучно уникнути. Таким чином, антиблокувальна система періодично блокує і відпускає колеса, спрощує пересування не тільки по асфальтовому покриттю, а й по засніжених, і по грунтових дорогах.

Кільце ABS (АБС): коли необхідна заміна?

Суворого регламенту на робочий ресурс кілець АБС немає. Найпоширеніші причини заміни кільця:

  • втрата зубів;
  • порушення цілісності (розрив);
  • ураження деталі корозією.

Причиною механічного пошкодження може бути сторонній предмет, що випадково потрапив в вузол. Кільце може бути уражено корозією через високу вологість. На несправність комплектуючої вказує індикатор, розташований на приладовій панелі. Також власник авто дізнається про несправності з бортового комп'ютера. Заміну потрібно виконувати силами професіоналів: зробити все самостійно, не маючи спеціальних навичок, буде неможливо. Якщо кільце АБС вмонтовано в ступичний підшипник, заміні підлягає весь вузол.

Принципи вибору кілець ABS

Матеріали виготовлення - пластик (окремі ділянки намагнічені) або метал. Металеві кільця підходять для датчиків активного і пасивного типів, пластикові - тільки для активних. При покупці варто звертати увагу на такі фактори, як марка автомобіля, рік випуску, комплектація. Критерії вибору кільця: два діаметра (зовнішній, внутрішній), число зубців, ширина. Важливо також, на якій осі запланована установка деталі.

Торгова платформа mriyar.ua в Україні надає можливість замовити і купити онлайн кільця АБС в представлених на маркеплейсе інтернет-магазинах; ціна може відрізнятися в залежності від продавця. На віртуальній торговому майданчику "Мріяр" представлені продавці автотоварів з усіх міст і областей України, а значить, є можливість придбати потрібний товар в вашому населеному пункті і не платити за доставку. Менеджери представлених на платформі інтернет-магазинів нададуть консультаційну підтримку, допоможуть не просто вибрати відповідну модель, а й оформити заявку. Задати питання можна за телефоном або за допомогою онлайн-повідомлення безпосередньо на сторінці обраного продавця.

Ціни на Кільце ABS
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Кільце ABS - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кільце ABS для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кільце ABS ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кільце ABS у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кільце ABS ?

Кільце ABS на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кільце ABS