Кільце ABS

Оберіть авто
Сортувати

Кільце АБС: призначення

АБС - антиблокувальна система авто. Вона перешкоджає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або їзді по вкритій льодом. Блокування небезпечна тим, що, натиснувши на гальмо, водій може не впоратися з керуванням авто. Якщо колеса заблоковані, керованість автомобіля значно погіршується. Рух відбувається повністю за інерцією: заблоковані колеса ковзають по поверхні. Значне збільшення гальмівного шляху - далеко не найгірший варіант. Набагато більш небезпечна ситуація - коли машину заносить, і контролювати цей процес абсолютно неможливо. Інша справа, якщо колеса обертаються. Тоді можна повернути авто в сторону і за рахунок зміни напрямку руху уникнути аварії.

Призначення антиблокувальної системи - запобігати подібним небезпеки. Завдяки ослаблення тиску на гальмівний механізм колеса продовжують обертатися, а не ковзають по дорозі. Збільшення гальмівного шляху боятися не потрібно, оскільки система швидко змикає колодки, і зіткнення вдається благополучно уникнути. Таким чином, антиблокувальна система періодично блокує і відпускає колеса, спрощує пересування не тільки по асфальтовому покриттю, а й по засніжених, і по грунтових дорогах.

Кільце ABS (АБС): коли необхідна заміна?

Суворого регламенту на робочий ресурс кілець АБС немає. Найпоширеніші причини заміни кільця:

  • втрата зубів;
  • порушення цілісності (розрив);
  • ураження деталі корозією.

Причиною механічного пошкодження може бути сторонній предмет, що випадково потрапив в вузол. Кільце може бути уражено корозією через високу вологість. На несправність комплектуючої вказує індикатор, розташований на приладовій панелі. Також власник авто дізнається про несправності з бортового комп'ютера. Заміну потрібно виконувати силами професіоналів: зробити все самостійно, не маючи спеціальних навичок, буде неможливо. Якщо кільце АБС вмонтовано в ступичний підшипник, заміні підлягає весь вузол.

Принципи вибору кілець ABS

Матеріали виготовлення - пластик (окремі ділянки намагнічені) або метал. Металеві кільця підходять для датчиків активного і пасивного типів, пластикові - тільки для активних. При покупці варто звертати увагу на такі фактори, як марка автомобіля, рік випуску, комплектація. Критерії вибору кільця: два діаметра (зовнішній, внутрішній), число зубців, ширина. Важливо також, на якій осі запланована установка деталі.

Торгова платформа mriyar.ua в Україні надає можливість замовити і купити онлайн кільця АБС в представлених на маркеплейсе інтернет-магазинах; ціна може відрізнятися в залежності від продавця. На віртуальній торговому майданчику "Мріяр" представлені продавці автотоварів з усіх міст і областей України, а значить, є можливість придбати потрібний товар в вашому населеному пункті і не платити за доставку. Менеджери представлених на платформі інтернет-магазинів нададуть консультаційну підтримку, допоможуть не просто вибрати відповідну модель, а й оформити заявку. Задати питання можна за телефоном або за допомогою онлайн-повідомлення безпосередньо на сторінці обраного продавця.

Ціни на Кільце ABS
Товар Ціна
Кільце АБС Asam 74786 261,15 UAH
Кільце АБС Febi 100505 179,52 UAH
Кільце АБС Renault 479700004R 2 221,18 UAH
Кільце АБС Citroen/Peugeot 454919 441,41 UAH
Кільце АБС Autlog AS1004 146,15 UAH
Кільце ABS - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Кільце ABS для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Кільце ABS ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Кільце ABS у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Кільце ABS ?

Кільце ABS на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Кільце ABS