Гальмівний трос

Оберіть авто
Сортувати

Троси ручного гальма різних виробників

Коли основна система гальмування відключена чи вийшла з ладу, утримувати авто в нерухомому стані допомагає ручник, або стоянкове гальмо. Ця система передбачена конструкцією автомобілів всіх класів і активується шляхом переміщення спеціального важеля, який, зазвичай, встановлений між передніми сидіннями. Окрім ручки за нерухомість автотранспорту відповідає внутрішній механізм та трос гальма, який може пошкодитися й вимагати заміни. Відкладати покупку не можна, адже у разі виходу з ладу цієї запчастини машиною не вдасться керувати, і є великий ризик створення аварійної ситуації через неконтрольований рух.

Клієнти нашого інтернет-магазину мають можливість дистанційно вибрати та замовити гальмівні троси в Києві, Харкові, Львові та інших містах України, підібравши пропозицію з оптимальними умовами поставки. У каталозі ви знайдете товари різних виробників і можете використовувати опцію пошуку за індивідуальними параметрами автомобіля (модель, торгова марка, рук випуску, тип кузова, мотор) або зробити сортування по каталожному номеру або ціновому діапазону. В наявності, як оригінальні вироби, так і аналоги з сертифікатами якості.

Що таке тросик на ручник?

Для того, щоб гальмо стоянки справлявся зі своїм функціональним завданням, потрібно забезпечити з'єднання важеля приводу з колодками та іншими автозапчастинами. За це відповідає тросик ручника - канат з металу зі спеціальною захисною оболонкою, всередині якої присутній мастильний матеріал, що захищає деталь від заклинювання та корозійного впливу. Щоб забезпечувати надійну фіксацію конструкція передбачає встановлення наконечників. Залежно від типу приводу, металевих канатів може бути від 1 до 3.

У разі пошкодження частини системи будуть роз'єднані, внаслідок чого після відключення мотора авто не зупиниться, а продовжить котитися. Водієві доведеться користуватися послугами евакуатора і в терміновому порядку замовляти трос ручного гальма, щоб відновити працездатність всієї системи.

Який можна купити трос ручника?

Виходячи із конструктивних особливостей механізму, автомобілісти можуть підібрати оптимальний трос ручного гальма серед наступних різновидів:

 • передній;
 • правий або лівий (відрізняються довжиною);
 • задній.

Купувати є сенс лише якісний трос для ручника, в ідеалі це має бути оригінальна запчастина або продукція фірми-партнера торгової марки, яка випустила автомобіль. В такому випадку, автомобіліст може не сумніватися в тому, що канат не розірветься через контакт з водою, брудом, під впливом температурних коливань або інших зовнішніх факторів. У нашому каталозі представлені виключно сертифіковані автокомпоненти з офіційною гарантією, причому в різних цінових категоріях, тому купити трос ручного гальма без переплат буде легко.

Як обрати трос ручного гальма: ключові моменти

Основні причини виходу з ладу одного з головних елементів гальмівного механізму:

 • деформація запчастини (розрив або розтягнення);
 • іржа;
 • пошкоджений кожух.

В результаті серйозних навантажень з'єднувальні елементи швидко зношуються та потребують заміни, при цьому потрібно дуже уважно аналізувати пропозиції й підбирати трос ручника з урахуванням наступних параметрів:

 • каталожний номер;
 • марка автомобіля;
 • рік випуску;
 • конструктивні особливості системи гальмування;
 • бюджет покупки;
 • ступінь терміновості поставки;
 • необхідна кількість автозапчастин.

Як формується ціна троса ручного гальма?

На нашому сайті клієнти з будь-якими запитами та фінансовими можливостями зможуть зробити вигідну покупку. Ціна на трос ручника починається від декількох десятків гривень і може досягати 25-30 тисяч гривень або більше, що залежить від:

 • якості металу;
 • експлуатаційних характеристик, а саме - жорсткості, стійкості до зовнішніх впливів, міцності (ці характеристики визначають робочий ресурс);
 • товщини та довжини;
 • типу деталі (оригінал або аналог);
 • розміру партії - у разі оптового замовлення вартість одного виробу буде нижчою;
 • цінової політики продавця.

Швидко та вигідно купити тросик ручного гальма

Організувати закупівлю автозапчастин з доставкою в Київ або інше українське місто за допомогою нашого магазину можна за кілька хвилин. Є також варіанти для тих, кому потрібно придбати трос на стоянкове гальмо з самовивозом - ця послуга актуальна, якщо деталь необхідна терміново чи немає бажання платити додатково за транспортування. Ми надаємо актуальну інформацію про вартість товарів, їх наявність та умови поставок, включаючи терміни і доступні способи оплати. Приймайте рішення, вивчивши пропозиції різних компаній, та оформляйте покупку з будь-якої точки країни - з Мріяр ви зможете заощадити час, нерви та фінансові ресурси!

Ціни на Гальмівний трос
Товар Ціна
Трос стояночного гальма Bosch 1 987 482 032 503,00 UAH
Трос стояночного гальма Adriauto 55.0276 239,62 UAH
Трос стояночного гальма Bosch 1 987 477 958 436,00 UAH
Трос стояночного гальма A.B.S. K17278 230,47 UAH
Трос стояночного гальма Cavo 1302 687 140,94 UAH
Гальмівний трос - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівний трос для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівний трос ?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівний трос ?

Гальмівний трос на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівний трос