Заднє світло

Оберіть авто
Сортувати

Заднє світло, його призначення та особливості конструкції

Конструкція будь-якого авто передбачає, що в тильній частині його кузова обладнана спеціальною оптикою. Фара заднього світла складається з кілька обов'язкових елементів. Фари завжди розташовані симетрично. Найчастіше обидві вони знаходяться на кришці багажника і кузові. Іноді такі лампи виконані у формі монолітного блоку.

Задню фару повороту також синхронізують з передньої. Вона сяє жовтим світлом і активується автоматично. Купити задній протитуманний світло (фару) і встановити на авто потрібно в цілях безпеки. Він дозволяє ефективно інформувати про наявність транспортного засобу на проїжджій частині. Це важливо, коли мова йде про умовах обмеженої видимості, викликаної густим туманом. Протитуманні лампочки розташовуються симетрично, нижче ніж задній габарит.

Такі ліхтарі сповіщають водіїв, які рухаються за автомобілем. Вони ефективно інформують про виконувані маневрах і дають можливості уникнути ДТП. Особливо важливо це в умовах обмеженої видимості або активному русі по магістралі.

Конструкція має на увазі, що задній габаритний вогонь виконує завдання синхронно з переднім. Він іноді буває об'єднаний зі стоп-сигналом. Його роботу забезпечує світлодіод або лампа з двома режимами інтенсивності. Забезпечує зміну її яскравості періодична робота двох ниток.

Сучасні моделі припускають адаптивне інформування про процес гальмування. У такому режимі яскраві вогні набирають максимальну інтенсивність при найсильнішому гальмуванні. Якщо водій екстрено натискає на педаль гальма, спрацьовує опція ESS. При цьому лампочка спалахує переривчастим світлом.

Характеристики світла і його елементи

Перш ніж купити габаритний світлодіодний ліхтар або фару на задній хід, необхідно вивчити особливості їх конструкції. Фара включає в себе наступні елементи: задні ліхтарі, покажчики повороту, ліхтар заднього ходу, стоп-сигнал. Основними вважаються такі елементи лампи:

  • пластиковий або металевий корпус;
  • світлодіодні лампочки різних кольорів;
  • скляні або пластикові розсіювачі - зовнішня захисна частина, яка закриває лампу;
  • кріплення і сполучні колодки;
  • власники або патрони.

Для різних моделей транспортних засобів використовується задня фара різної форми. У неї може не входити противотуманка, але габаритні ліхтарі і стоп-сигнал вона включає в себе завжди. Поєднання деяких ламп дозволяє виконувати додаткові функції, наприклад, підсвічування державного номера.

Лампи в широкому асортименті на маркетплейсе «Мріяр»

Вигідно купити лампу (яскравий задній хід), габарити і інші складові оптики, можна на торговому майданчику «Мріяр». Онлайн-маркет об'єднав на одному віртуальному ресурсі інтернет-магазини автозапчастин з усієї України.

Асортимент продукції онлайн-майданчики постійно оновлюється, тому купити ліхтар на задній хід (лампочку) або габарит не складе труднощів. Також доступна протитуманні фари, вогні стоп-сигналу та інші лампи. Підібрати відповідний продукт можна самостійно або за допомогою консультантів, які працюють в представлених на маркеплейсе інтернет-магазинах. Сучасна система пошуку дозволить відшукати необхідний товар в своєму місті і істотно заощадити на доставці. Картки товару регулярно оновлюються, тому всі дані і ціни актуальні.

Ціни на Заднє світло
Товар Ціна
Ліхтар передній Autotechteile 1008244 100,00 UAH
Ліхтар задній Mercedes-Benz A0008208164 671,39 UAH
Ліхтар боковий Autotechteile 100 8264 107,00 UAH
Ліхтар задній Autotechteile 3 945 018 936,96 UAH
Ліхтар задній Mitsubishi 8337A015 1 581,75 UAH
Заднє світло - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Заднє світло для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Заднє світло ?
💵 Які ціни в Mriyar на Заднє світло ?

Заднє світло на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Заднє світло