Комплект ременя ГРМ

Оберіть авто
Сортувати

Комплект ременя газорозподільного механізму

ГРМ - абревіатура, яку використовують для позначення газорозподільного механізму в автомобілі. Основним завданням ГРМ є своєчасна подача суміші палива і повітря в циліндри двигуна і висновок відпрацьованих газів. Пускає в хід весь механізм спеціальний гумовий пас з зубцями на внутрішній частині, який називається приводом ГРМ. За допомогою ременя зусилля від коленвала передається до распредвали, водяного насосу та, іноді, водяний помпі.

Заміна ременя ГРМ

Міняти ремені ГРМ слід після кожних 80-100 тис.км пробігу. В інструкції до кожного транспортного засобу вказані точні вимоги до цих цифр, але досвідчені автомобілісти радять зменшити рекомендований пробіг на 30%, що допоможе застрахуватися від раптових обривів і уникнути серйозних наслідків.

Якщо раніше, щоб поміняти ремінь, автовласникові доводилося шукати всі частини окремо, підганяти їх під двигун своєї машини, то сьогодні виробники запчастин пропонують придбати готовий ремкомплект ГРМ, який складається з:

 • ролика натяжителя;
 • обвідного ролика;
 • ременя ГРМ;
 • водяного насоса (для деяких типів моторів, в яких заміну ременя доцільно проводити разом з заміною помпи).

Підібрати і купити ремінь ГРМ для вашого авто найпростіше по вин-коду, тоді ви заощадите час і гроші і не помилитеся з вибором.

 

Наслідки обриву ременя

Від якості ременя ГРМ залежить чітка і правильна робота всього двигуна. У разі несвоєчасної заміни або раптового обриву ременя, автовласника можуть очікувати серйозні наслідки:

 • загин клапанів - відбувається збій в злагодженій роботі валів, клапана ушкоджуються поршнями, через інерційного руху клонували - вимагає заміни комплекту клапанів;
 • пробитий поршень - поломка загрожує повною перегородкою двигуна;
 • розбитий блок циліндрів - трапляється рідко;
 • ушкодження ліжку розподільного вала - доведеться міняти головку блоку циліндрів.

Не тільки від своєчасної заміни залежить безпечна і чітка робота мотора. Велике значення має оригінальність запчастин.

Як вибрати ремкомплект?

Через зростаючого попиту на деталі і витратні матеріали, значно частіше стали виявляти підробки, які коштують дешевше, чим і привертають недосвідчених автолюбителів. Щоб уникнути проблем з наслідками від неякісних, підроблених запчастин, купувати їх слід тільки у перевірених продавців. Вибираючи ремінь ГРМ, враховуйте наступні нюанси:

 • куплений ремінь повинен мати відповідні технічні характеристики - ширину, довжину, розмір, кількість і крок зубців;
 • ціна - якщо продавець пропонує ремкомплект за вартістю нижче середньої ринкової - можливо ви купите підробку, а зекономлені гроші доведеться вкласти в усунення наслідків;
 • компанія-виробник - продукція невідомих виробників може бути не найкращої якості.

Перед тим, як купити запчастини, постарайтеся дізнатися інформацію про продавця. Сумлінні магазини і компанії завжди з радістю нададуть відомості про свою діяльність кожного покупця.

Ремкомплект ГРМ в «Мріяр»

«Мріяр» - віртуальний маркетплейс, в якому свої товари для автомобілів представляють продавці з усієї України. Тут працюють великі і маленькі компанії і магазинчики, що значно полегшує покупцям вибір і покупки. Якщо ваше місце проживання, наприклад Київ, то тепер не доведеться витрачати час на відвідування численних магазинів або сайтів - досить зайти на Мріяр, ввести в пошуковий рядок «комплект заміни ременя ГРМ», і назва вашого міста, і система видасть всі варіанти, опис, ціну, по якій можна купити товар у продавців з Києва. Вам залишиться тільки вибрати найбільш підходящий товар і домовитися про деталі його покупки і доставки.

Ціни на Комплект ременя ГРМ
Товар Ціна
Ремінь ГРМ комплект Contitech CT908K1 1 831,18 UAH
Ремінь ГРМ комплект Contitech CT874K1 1 424,00 UAH
Ремінь ГРМ комплект Bosch 1 987 946 550 1 302,23 UAH
Ремінь ГРМ комплект Contitech CT983K1 1 595,06 UAH
Ремінь ГРМ комплект Gates K015310XS 1 332,77 UAH
Комплект ременя ГРМ - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Комплект ременя ГРМ для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Комплект ременя ГРМ ?
💵 Які ціни в Mriyar на Комплект ременя ГРМ ?

Комплект ременя ГРМ на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Комплект ременя ГРМ