Ремінь ГРМ

Оберіть авто

Привід ГРМ - навіщо він потрібен і так чи важливий

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) грає важливу роль, передаючи крутний момент між колінчастим і розподільним валом і не допускаючи їх зіткнення. Привід виготовляється з міцної гуми і має з внутрішнього боку зубці. Встановлюється зовні двигуна внутрішнього згоряння, зверху він закритий чохлом, і огинає шківи мотора.

Виглядає приводний ремінь як кільце, для кожного авто він має різний діаметр. Щоб привід працював коректно, його необхідно встановити строго по зазначеним мітках. Приводний ремінь є дуже міцною запчастиною, але і він може вийти з ладу через низку причин: тривале використання, яке призводить до виникнення тріщин і заломів, потрапляння бруду, масла або неправильної установки. Від якості матеріалу, кількості навантажень і контролю власника авто залежить довговічність деталі.

Які бувають види приводних ременів

Функція приводу ГРМ полягає в передачі крутного моменту з клонували мотора на різні вузли, включаючи генератор і вентилятор. Найпоширенішими моделями ремінних конструкцій є:

  • зубчасті. Це ремені зі складною конструкцією, але з найефективнішою роботою. Зуби забезпечують хороше зчеплення. Кількість зубів має бути певним для кожної моделі авто. Такі приводні деталі мають ряд переваг: хороша гнучкість, високий показник ККД, низький рівень вібрації, просте обслуговування;
  • клинові. Названо так, тому, що володіють формою клина. Така структура приводу забезпечує прекрасне зчеплення з шківом. У числі переваг клинових моделей невелику відстань між осями, висока потужність передачі, можливість безступінчатий регулювати швидкість;
  • поліклинові. Поєднують в собі властивості попереднього типу. У конструкції розташовуються кілька поздовжніх смуг, що утворюють замкнутий контур. Плюси таких ременів: відмінна гнучкість, легка вага, низький рівень вібрації, робота на малорозмірних шківах.

Купити клиновий або зубчастий приводний ремінь можна в будь-якому автомобільному інтернет-магазині за доступною ціною з доставкою в Київ, Харків, Львів та інші міста України. Але як знайти сумлінного продавця, який не обдурить і не продасть підробку?

Кращий помічник автомобіліста - маркетплейс «Мріяр»

На території нашої країни діє величезний віртуальний ринок, який об'єднує продавців і покупців різної автомобільної продукції. На цьому порталі є каталог, де можна знайти: приводний ремінь генератора, акумулятор, привід ГРМ, паливний шланг, а також купити різні аксесуари для машин за хорошими цінами.

На ресурсі функціонують продавці з усіх населених пунктів України. Кожен магазин має свій статут, правила і порядки. Вони встановлюють графік роботи, вартість товарів, умови доставки і обміну. Ціна продукції залежить від категорії: нові, відремонтовані або вживані запчастини.

На онлайн-ресурсі «Мріяр» представлена ​​велика кількість офіційних дистриб'юторів, у яких можна купити товар від виробника без ризику отримати підробку. Тут вигідно здійснювати покупки, адже необхідну деталь можна знайти через пошук в своєму місті, і не витрачатися на доставку.

Ціни на Ремінь ГРМ
Товар Ціна
Ремінь ГРМ IPD 0712044 0,00 UAH
Ремінь ГРМ AE TB787 0,00 UAH
Ремінь ГРМ AE TB446 0,00 UAH
Ремінь ГРМ AE TB414 0,00 UAH
Ремінь ГРМ AE TB704 0,00 UAH
Ремінь ГРМ - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Ремінь ГРМ для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Ремінь ГРМ ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Ремінь ГРМ у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Ремінь ГРМ ?

Ремінь ГРМ на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Ремінь ГРМ