Ремінь ГРМ

Оберіть авто
Сортувати

Привід ГРМ - навіщо він потрібен і так чи важливий

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) грає важливу роль, передаючи крутний момент між колінчастим і розподільним валом і не допускаючи їх зіткнення. Привід виготовляється з міцної гуми і має з внутрішнього боку зубці. Встановлюється зовні двигуна внутрішнього згоряння, зверху він закритий чохлом, і огинає шківи мотора.

Виглядає приводний ремінь як кільце, для кожного авто він має різний діаметр. Щоб привід працював коректно, його необхідно встановити строго по зазначеним мітках. Приводний ремінь є дуже міцною запчастиною, але і він може вийти з ладу через низку причин: тривале використання, яке призводить до виникнення тріщин і заломів, потрапляння бруду, масла або неправильної установки. Від якості матеріалу, кількості навантажень і контролю власника авто залежить довговічність деталі.

Які бувають види приводних ременів

Функція приводу ГРМ полягає в передачі крутного моменту з клонували мотора на різні вузли, включаючи генератор і вентилятор. Найпоширенішими моделями ремінних конструкцій є:

  • зубчасті. Це ремені зі складною конструкцією, але з найефективнішою роботою. Зуби забезпечують хороше зчеплення. Кількість зубів має бути певним для кожної моделі авто. Такі приводні деталі мають ряд переваг: хороша гнучкість, високий показник ККД, низький рівень вібрації, просте обслуговування;
  • клинові. Названо так, тому, що володіють формою клина. Така структура приводу забезпечує прекрасне зчеплення з шківом. У числі переваг клинових моделей невелику відстань між осями, висока потужність передачі, можливість безступінчатий регулювати швидкість;
  • поліклинові. Поєднують в собі властивості попереднього типу. У конструкції розташовуються кілька поздовжніх смуг, що утворюють замкнутий контур. Плюси таких ременів: відмінна гнучкість, легка вага, низький рівень вібрації, робота на малорозмірних шківах.

Купити клиновий або зубчастий приводний ремінь можна в будь-якому автомобільному інтернет-магазині за доступною ціною з доставкою в Київ, Харків, Львів та інші міста України. Але як знайти сумлінного продавця, який не обдурить і не продасть підробку?

Кращий помічник автомобіліста - маркетплейс «Мріяр»

На території нашої країни діє величезний віртуальний ринок, який об'єднує продавців і покупців різної автомобільної продукції. На цьому порталі є каталог, де можна знайти: приводний ремінь генератора, акумулятор, привід ГРМ, паливний шланг, а також купити різні аксесуари для машин за хорошими цінами.

На ресурсі функціонують продавці з усіх населених пунктів України. Кожен магазин має свій статут, правила і порядки. Вони встановлюють графік роботи, вартість товарів, умови доставки і обміну. Ціна продукції залежить від категорії: нові, відремонтовані або вживані запчастини.

На онлайн-ресурсі «Мріяр» представлена ​​велика кількість офіційних дистриб'юторів, у яких можна купити товар від виробника без ризику отримати підробку. Тут вигідно здійснювати покупки, адже необхідну деталь можна знайти через пошук в своєму місті, і не витрачатися на доставку.

Ціни на Ремінь ГРМ
Товар Ціна
Ремінь ГРМ Bosch 1 987 949 005 134,20 UAH
Ремінь ГРМ Bosch 1 987 949 194 353,02 UAH
Ремінь ГРМ Contitech CT1204 455,00 UAH
Ремінь ГРМ Bosch 1 987 949 019 243,73 UAH
Ремінь ГРМ Contitech CT874 369,00 UAH
Ремінь ГРМ - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Ремінь ГРМ для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Ремінь ГРМ ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Ремінь ГРМ у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Ремінь ГРМ ?

Ремінь ГРМ на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Ремінь ГРМ