Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення)

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Купити вичавні підшипники зчеплення для ТС в Україні з гарантією швидкої доставки

Вижимний підшипник зчеплення автомобіля – це важливий вузол, що забезпечує м'яке та безпечне для транспортного засобу перемикання передач у процес руху.

Для чого потрібен вичавний підшипник зчеплення?

Зчеплення в автомобілі вирішує задачу передачі крутного моменту від силової установки до трансмісії. Крім того, за допомогою зчеплення відбувається відведення трансмісії від працюючого двигуна на час, який необхідно водієві для включення потрібної передачі та зворотного м'якого підключення трансмісії до двигуна.

Вижимний підшипник є однією з основних деталей зчеплення. Він грає роль виконуючого механізму, за допомогою якого власне і відбувається включення та вимкнення зчеплення. Деталь розташована на напрямній провідного валу КП. Через вилку у вигляді коромисла підшипник пов'язаний з педаллю зчеплення таким чином, щоб при натисканні на педаль зусилля через спеціальні важелі передавали безпосередньо на пелюстки дисків.

Як часто міняти витискний диск?

Сам собою вижимний підшипник є досить міцним і надійним вузлом, здатним протягом тривалого часу витримувати навіть найсерйозніші навантаження. Однак, при інтенсивній та неправильній експлуатації (наприклад, якщо водій дуже довго тримає педаль зчеплення) відбувається передчасне зношування підшипника. Згодом можуть утворитися люфти, витекти мастило, пошкодиться обойма. Крім того, нерідко зустрічаються ситуації, коли вижимний підшипник виходить з ладу через неправильну установку.

На зношування вузла показують сторонні шуми, які виникають при натисканні на педаль зчеплення і пропадають, відразу після того, як водій прибирає ногу з педалі. В середньому термін експлуатації деталі складає 100-120 тисяч кілометрів пробігу.

Де купити вижимні підшипники зчеплення?

У нашому електронному каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Ви можете швидко порівняти ціни на Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою.

На сайті маркетплейсу Мріяр ви можете купити підшипники зчеплення від наступних виробників:

  • AND
  • Luk
  • Sachs
  • VAG
  • Febi
  • Topran
  • SKF
  • Vika
  • Valeo

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення), потрібно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні параметри. Доставка запчастин здійснюється кур'єром чи транспортною компанією по всій Україні.

Ціни на Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення)
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) ?

Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення)