Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення)

Выберите авто
Сортировать

Купити вичавні підшипники зчеплення для ТС в Україні з гарантією швидкої доставки

Вижимний підшипник зчеплення автомобіля – це важливий вузол, що забезпечує м'яке та безпечне для транспортного засобу перемикання передач у процес руху.

Для чого потрібен вичавний підшипник зчеплення?

Зчеплення в автомобілі вирішує задачу передачі крутного моменту від силової установки до трансмісії. Крім того, за допомогою зчеплення відбувається відведення трансмісії від працюючого двигуна на час, який необхідно водієві для включення потрібної передачі та зворотного м'якого підключення трансмісії до двигуна.

Вижимний підшипник є однією з основних деталей зчеплення. Він грає роль виконуючого механізму, за допомогою якого власне і відбувається включення та вимкнення зчеплення. Деталь розташована на напрямній провідного валу КП. Через вилку у вигляді коромисла підшипник пов'язаний з педаллю зчеплення таким чином, щоб при натисканні на педаль зусилля через спеціальні важелі передавали безпосередньо на пелюстки дисків.

Як часто міняти витискний диск?

Сам собою вижимний підшипник є досить міцним і надійним вузлом, здатним протягом тривалого часу витримувати навіть найсерйозніші навантаження. Однак, при інтенсивній та неправильній експлуатації (наприклад, якщо водій дуже довго тримає педаль зчеплення) відбувається передчасне зношування підшипника. Згодом можуть утворитися люфти, витекти мастило, пошкодиться обойма. Крім того, нерідко зустрічаються ситуації, коли вижимний підшипник виходить з ладу через неправильну установку.

На зношування вузла показують сторонні шуми, які виникають при натисканні на педаль зчеплення і пропадають, відразу після того, як водій прибирає ногу з педалі. В середньому термін експлуатації деталі складає 100-120 тисяч кілометрів пробігу.

Де купити вижимні підшипники зчеплення?

У нашому електронному каталозі представлені пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) доступний 4951 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 8,22 грн. до 339737,14 грн.

На сайті маркетплейсу Мріяр ви можете купити підшипники зчеплення від наступних виробників:

  • AND
  • Luk
  • Sachs
  • VAG
  • Febi
  • Topran
  • SKF
  • Vika
  • Valeo

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення), потрібно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні параметри. Доставка запчастин здійснюється кур'єром чи транспортною компанією по всій Україні.

Цены на Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення)
Товар Цена
Підшипник зчеплення вижимний Jp Group 1130300600 162,16 UAH
Підшипник зчеплення вижимний SKF VKC 2241 532,20 UAH
Підшипник зчеплення вижимний Trucktec Automotive 02.23.035 721,00 UAH
Підшипник зчеплення вижимний Sachs 3151 802 003 266,85 UAH
Підшипник зчеплення вижимний Hyundai/Kia 4142132000 791,33 UAH
Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) ?
💵 Какие цены в Mriyar на Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) ?

Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення) на популярние марки автомобилей

Популярные производители Вижимний підшипник (центральний вимикач зчеплення)