Автоматичне регулювання барабанного гальма

Оберіть авто
Сортувати

Купити автоматичне регулювання барабанного гальма у Києві та Україні за доступними цінами

Регулятор зазору гальмівних колодок є одним з основних вузлів гальмівної системи автомобіля. Його основне призначення полягає у зниження занесення задньої осі авто при гальмуванні. Як правило, вони використовуються в машинах старших 5-7 років, у нових авто їх замінили електронні системи EBD.

Призначення та принцип роботи регулятора гальмівних сил

Головним завданням регулятора є автоматична зміна тиску гальмівної рідини у задніх гальмівних циліндрах авто залежно від навантаження, що впливає на ТС у момент гальмування. Ці деталі широко використовуються не тільки у гідравлічних, а й у пневматичних гальмівних приводах.

Сьогодні існує кілька основних типів регуляторів, які застосовуються залежно від марки та моделі транспортного засобу. Так, наприклад, при підборі чаклуна необхідно враховувати, що сила зчеплення з дорожньою поверхнею авто з вантажем або без нього буде різною. Тому у випадку з недорогими легковими машинами, які не використовуються для перевезення важких та габаритних предметів, допускається встановлення статичних регуляторів, тоді як на позашляховиках та вантажних автомобілях застосовуються виключно автоматичні регулятори гальмівних сил.

Незважаючи на гранично просту конструкцію, регулятори гальмівних сил вирішують такі завдання:

  • Забезпечення безпечного гальмування;
  • Запобігання заносу авто;
  • Запобігання блокуванню коліс;
  • Зниження ризику дорожньо-транспортних пригод.

У разі надмірного зношування або механічного пошкодження регулятора зазору гальмівних колодок його заміну слід провести в найкоротший термін.

Як купити автоматичні регулятори зазору гальмівних колодок

Для підбору та покупки регулятора скористайтесь електронним каталогом Mriyar.ua. Для пошуку потрібної деталі достатньо вказати каталожний номер або назву. Щоб не помилитися з вибором автозапчастин, також необхідно враховувати марку, модель та рік випуску автомобіля, оскільки більшість комплектуючих не є взаємозамінними.

Покупцям нашого маркетплейсу доступні кращі пропозиції щодо купівлі автоматичних регуляторів гальмівних сил від онлайн та офлайн магазинів Києва та України. Зараз в категорії Автоматичне регулювання барабанного гальма доступне 96 товару. Ви можете швидко зрівняти ціни на Автоматичне регулювання барабанного гальма та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 43,46 грн. до 151412,35 грн.

Замовлені запчастини можна забрати самостійно з магазину або зі складу продавця або замовити їх доставку на домашню адресу.

Ціни на Автоматичне регулювання барабанного гальма
Товар Ціна
Регулятор зазору колодок барабанного гальма Fast FT32433 646,46 UAH
Регулятор зазору колодок барабанного гальма Fast FT32324 1 998,53 UAH
Регулятор зазору колодок барабанного гальма WP WPS11106 462,34 UAH
Регулятор зазору колодок барабанного гальма Hyundai/Kia 582643A000 442,18 UAH
Регулятор зазору колодок барабанного гальма WP 11314 46,59 UAH
Автоматичне регулювання барабанного гальма - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Автоматичне регулювання барабанного гальма для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Автоматичне регулювання барабанного гальма ?
💵 Які ціни в Mriyar на Автоматичне регулювання барабанного гальма ?

Автоматичне регулювання барабанного гальма на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Автоматичне регулювання барабанного гальма