Зчеплення

Оберіть авто
Дані відсутні

Сучасні моделі зчеплення від кращих виробників

Одним з компонентів трансмісії є автомобільне зчеплення. Воно дозволяє власнику авто з успіхом виконувати рух по гірському серпантину, рушати на підйомі, лавірувати на міських вулицях. Цей компонент машини бере пряму участь в передачі крутного моменту до коліс від силового агрегату.

Автомобільний вузол (зчеплення) забезпечує ефективне відключення працюючого двигуна від КПП. Це процес виконується і контролюється водієм. Завдяки особливості конструкції він дозволяє змінювати напрямок і величину крутного моменту. Перемикання швидкостей в сучасних моделях машин з механічною коробкою передач відбувається акуратно і дуже плавно.

Кожна деталь системи зчеплення захищає від навантажень, коливань і передчасного зносу компоненти трансмісії. Ведені диски виготовляються з високоміцного фрикційного композитного складу, який дозволяє витримувати серйозні навантаження і температуру. Термостійкі компоненти ефективно переносять підвищення температури до декількох сотень градусів. Власник авто може використовувати вологе або сухе зчеплення. У першому випадку його рясно змащують спеціальним маслом, а в другому - робоче середовище становить повітря.

Різновиди зчеплення і його складові

У комплект механізму можуть входити такі деталі, як: диск, вижимний підшипник, трос, натискний диск, педаль. Крім того, в систему входить корзина зчеплення і трубопровід. Всі перераховані складові можна купити окремо. У комплект може входити спеціальна змазка, для більш ефективної роботи деталей.

На сьогоднішній день випускаються наступні типи такої системи автомобіля:

  • комбінована;
  • гідравлічна;
  • механічна;
  • електрична.

Залежно від кількості ведених дисків, випускаються комплекти, що містять один або багато дисків. Більш затребуваним вважається перший варіант. Крім того, зустрічаються деталі з центральною діафрагмою або пружинами, розташованими по колу. Діафрагмове пружина може бути плоскою або у формі конуса.

Вигідні умови придбання зчеплення на сайті «Мріяр»

В каталозі торговельного майданчика «Мріяр» представлено широкий вибір комплектів і комплектуючих механізму від провідних брендів галузі автомобілебудування. Вартість зчеплення для авто може бути роздрібної або оптової, в залежності від обсягу замовлення.

Приємна ціна на комплект зчеплення в автомобіль дозволить купити надійні деталі навіть клієнтам з обмеженим бюджетом. Комфортна система пошуку дозволяє швидко відшукати знадобиться деталь. Якщо виникли додаткові питання, фахівці компанії із задоволенням дадуть відповідь на них в будь-який зручний час.

В каталозі свою продукцію представляють продавці і виробники, тому на один вид товару може бути різна система знижок і умови доставки. Це дуже зручно і вигідно для споживача.