Датчик ABS

Оберіть авто
Сортувати

Для чого потрібен датчик АВС?

Кожен водій знає, як непросто швидко зупинити машину на обледенілій, слизькій, мокрій ґрунтовій дорозі або загальмувати перед раптово виниклої перешкодою. Різке натискання на педаль гальма призводить до того, що автомобіль починає йти юзом або йде в занос. При екстреному гальмуванні блокуються ведучі колеса, машина не слухається керма до тих пір, поки не відновиться зчеплення покришок з дорогою. Навіть досвідчений водій не зможе швидко впоратися з цим складним завданням.

Простіше вийти з аварійної ситуації з транспортним засобам, оснащеним антиблокувальною системою, яка вчасно розблокує колеса, дозволить одночасно і гальмувати, і надавати автомобілю потрібний напрямок. За статистикою машини, на яких є датчик АБС, набагато рідше потрапляють в серйозні аварії. Автовиробники, взявши до уваги ці дані, сьогодні встановлюють такі системи безпеки на всі колеса як вантажних, спеціальних, так і легкових машин.

Що може вказувати на несправність ABS?

Сучасна АБС являє собою цілу систему спеціальних електромагнітних датчиків, які визначають кутову швидкість коліс і посилають імпульси для подальшої обробки в електронний блок керування. Проаналізувавши ці показники, він дає вказівку модулятор закрити або відкрити відповідні клапани, регулює дію гальмівної системи. Закріплені на маточинах коліс, датчики піддаються постійному впливу води, піску, гравію, в результаті чого вся система може прийти в непридатність. Про її несправності можна судити за такими ознаками:

  • змінився характер гальмування, машина зупиняється повільніше навіть на сухій дорозі;
  • став відчутнішим і голосніше хрускіт при роботі модуляторів;
  • під час роботи двигуна безперервно світиться індикатор АБС;
  • система включається, перевіряє себе і знову вимикається;
  • НЕ зчитуються сигнали вимірювання кутових швидкостей.

Робота АВС нерозривно пов'язана з дією багатьох механізмів, тому її поломка може призвести до серйозних порушеннями в роботі автомобіля. Якщо датчики некоректно працюють або вся система вийшла з ладу, варто поспішити в майстерню. Вибираючи нові датчики, не слід забувати, що вони повинні точно відповідати типу вашого автомобіля, своїм каталожними номерами. Правильний підбір гарантує, що система активної безпеки вашої машини буде працювати надійно і без збоїв.

Де в Україні купити датчик АБС за доступною ціною?

В магазинах автозапчастин можна завжди купити ABS датчики на різні типи машин, але ціна на них в різних точках продажів може істотно відрізнятися. Щоб вибрати кращий варіант, вам доведеться уважно вивчити безліч пропозицій. Зручніше зробити покупку в маркетплейсе Mriyar. Якщо ви живете в місті Київ і хочете дізнатися, скільки коштують датчики АБС на ваш автомобіль, можливо їх купити через інтернет, зверніться за консультацією до продавців обраного товару. Ми можемо з упевненістю сказати, що ціна, за якою ви зможете купити датчик АВS, буде доступна і необтяжлива.

Замовляючи товари на нашому сайті, ви придбаєте якісні вузли та деталі для ремонту і обслуговування автомобіля від кращих, перевірених виробників, отримаєте про кожну детальну, вичерпну інформацію від продавців, які мають великий професійний досвід. Всі ваші побажання будуть уважно вислухані і враховані. Якщо у вас виникли будь-які питання з оформлення замовлення, оплату, доставку товару, ви можете зв'язатися з нами за вказаними на сайті контактними телефонами.

Ціни на Датчик ABS
Товар Ціна
Датчик ABS Bosch 0 265 007 928 487,00 UAH
Датчик ABS Bosch 0 265 009 270 304,64 UAH
Датчик ABS Autotechteile 392 7002 441,28 UAH
Датчик ABS Autlog AS4001 170,00 UAH
Датчик ABS Delphi SS20034 849,11 UAH
Датчик ABS - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик ABS для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик ABS ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Датчик ABS у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик ABS ?

Датчик ABS на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик ABS