Захист гальмівного барабана

Оберіть авто
Сортувати

Купити захист гальмівного барабана за вигідними цінами в Україні

Захист (щит або щиток) гальма – це спеціальна деталь гальмівної системи сучасних ТЗ, яка не допускає пошкодження окремих систем та механізмів внаслідок впливу негативних факторів навколишнього середовища. Зовнішньо є круглий щиток, виконаний з нержавіючого металу.

Функції захисту гальма

Захист гальма кріпиться на зовнішній бік гальмівного барабана. Як правило, вона монтується на фланець бруківки або жорстко закріплені підвіски. Серед її функцій слід зазначити:

  • Функція силового механізму – утримує нерухомі деталі колеса, забезпечує їх правильну та точну роботу у всіх режимах функціонування гальмівної системи.
  • Функція важливого елемента несучого кузова та гальмівного механізму – захищає деталі гальмівної системи від пошкодження внаслідок влучення бруду, уламків дорожнього покриття, у процесі контакту колеса з природними або штучними перешкодами на дорозі.
  • Сервісні функції – дозволяє отримувати доступ до ключових регулювальних елементів гальмівної системи для їхнього візуального огляду, ТО або ремонту.

З одного боку, захист гальма не належить до критично значущого елемента. З іншого боку, у разі її відсутності всі основні механізми гальмівного механізму зазнають інтенсивного зношування, що негативно позначається на якості та строку їх експлуатації.

Види захисту гальма

На сьогоднішній день, власники ТЗ використовують два основні види захисту гальма:

  1. Захист, призначений для дискового гальма;
  2. Захист, призначений для барабанного гальма.

Крім того, конструкція щита може відрізнятися залежно від того, чи встановлюється деталь на передні або задні колеса.

Де купити захист гальма на авто в Україні?

У процесі експлуатації захист гальма не потребує спеціального обслуговування або ремонту. Досить періодично виконувати її очищення від бруду. Якщо щит деформований або пошкоджений, його потрібно замінити. Купити захист гальма для автомобілів різних марок і років випуску ви можете прямо зараз в електронному каталозі нашого маркетплейсу. Зараз в категорії Захист гальмівного барабана доступно 240 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Захист гальмівного барабана і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 11,92 грн. до 506671,53 грн.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи захист гальмівного барабана, необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні характеристики.

Ціни на Захист гальмівного барабана
Товар Ціна
Захист гальмівного барабану Sampa 070.184 42,34 UAH
Захист гальмівного барабану Sampa 075.091 62,18 UAH
Захист гальмівного барабану Mercedes-Benz A6280980231 528,32 UAH
Захист гальмівного барабану Sampa 070.081 54,24 UAH
Захист гальмівного барабану Sampa 070.082 104,08 UAH
Захист гальмівного барабана - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Захист гальмівного барабана для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Захист гальмівного барабана ?
💵 Які ціни в Mriyar на Захист гальмівного барабана ?

Захист гальмівного барабана на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Захист гальмівного барабана