Гальмівний барабан

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільний гальмівний барабан

Система гальмування - важлива і в той же час досить складна частина конструкції будь-якого сучасного автомобіля. При зниженні швидкості і зупинки в механізмі машини задіяно безліч деталей, що відрізняються за типом і призначенням. Однією з них є гальмівний барабан, купити який в Україні можна за цілком доступною ціною. Завдяки силі тертя, що виникає при взаємодії колодок з барабаном, відбувається повна зупинка транспортного засобу.

У виготовленні подібних деталей різні виробники можуть змінювати склад основного металу, додаючи до нього домішки з унікальних різновидів чавуну. Барабанний механізм гальмування старше більш сучасних і досконалих в технологічному плані дискових конструкцій, але він все ще широко використовується в автомобільній промисловості. Якщо вам необхідно замовити гальмівний барабан для свого авто, то зробити це можна на нишевой маркетплейс-майданчику автозапчастин Мріяр.

Гальмівні барабани: основні критерії вибору

Розглянуті деталі розміщуються переважно в області задніх осей автомобіля. Основними достоїнствами барабанної системи гальмування є високі показники міцності і надійності. Не варто забувати, що такі автозапчастини мають спеціальний захист, що перешкоджає згубному впливу бруду або вологи. Найбільш проста і поширена модель барабанного гальма оснащена двома гальмівними колодками спеціальної форми, а також штовхачем. Тертя в системі колодок може поширюватися несиметрично, що пов'язано з їх розташуванням і особливостями роботи.

Оригінальні гальмівні барабани для авто включають в себе наступні елементи конструкції:

  • гальмівні колодки, що відповідають безпосередньо за процес гальмування і впливають на його ефективність;
  • безпосередньо сам барабан;
  • колісні або робочі циліндри;
  • спеціальний гальмівний щит, який має вигляд штампованого підстави;
  • пружини, пальці колодок і інші елементи кріплення.

При покупці автомобільного гальмівного барабана варто віддати перевагу оригінальним деталям або сертифікованим аналогам від перевірених виробників. Несправність комплектуючої або її раптова поломка здатні спровокувати втрату керованості транспортним засобом і виникнення аварійної ситуації на дорозі.

Де купити якісні автозапчастини з доставкою по Україні?

На нишевой маркетплейс-платформі автозапчастин Мріяр ви знайдете великий вибір деталей, пропонованих перевіреними продавцями і відповідають найсуворішим вимогам і стандартам. Наша основна задача полягає в створенні максимально комфортних умов для взаємодії між українськими автовласниками і продавцями якісних деталей від іменитих брендів. Вивчивши представлений каталог, ви зможете підібрати для своєї машини гальмівний барабан, ціна якого знаходиться у відмінному співвідношенні з якістю.

Ціни на Гальмівний барабан
Товар Ціна
Барабан гальмівний Bosch 0 986 477 133 1 190,23 UAH
Барабан гальмівний TRW DB4391 1 291,98 UAH
Барабан гальмівний Bosch 0 986 477 217 1 560,16 UAH
Барабан гальмівний Asam 30229 1 418,93 UAH
Барабан гальмівний TRW DB4299 1 329,68 UAH
Гальмівний барабан - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівний барабан для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівний барабан ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Гальмівний барабан у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівний барабан ?

Гальмівний барабан на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівний барабан