Щітка склоочисника

Оберіть авто
Сортувати

Якісний склоочисник - запорука гарної видимості незалежно від погодних умов

Кожен автовласник час від часу стикається з необхідністю ремонту або технічного обслуговування транспортного засобу, тому шукає, де вигідно купити щітку склоочисника (двірник, автощеткі), розприскувачі або інші комплектуючі на автомобіль використовуваної моделі за відносно невисокою ціною і з доставкою в Харків, Київ, Запоріжжя , Кривий Ріг, Дніпро, Одесу, Чернігів, Львів та інші міста по Україні. Особливо затребуваними є піддаються інтенсивному зносу і вимагають регулярної заміни деталі. Купити щітку склоочисника для лобового скла в інтернет-магазині набагато вигідніше і зручніше, ніж витрачати час на підбір автомобільної деталі для конкретної марки авто. В онлайн каталозі нашого сайту ви знайдете актуальні пропозиції від безлічі продавців, готових запропонувати якісні та надійні автозапчастини від кращих виробників за відносно невисокою ціною.

Автодворнікі стоять на кожному транспортному засобі, адже саме від їх роботи при поганих погодних умовах залежить видимість дорожнього полотна водієм і безпеку руху. Україна - технічно розвинена країна, кожен третій житель якої має власну машину. Наявність транспортного засобу в сучасному світі давно перестало бути розкішшю, а стало життєвою необхідністю. На сайті mriyar.ua ви зможете купити автомобільний двірник з необхідними параметрами і за вигідною вартості з доставкою в Київ або інші населені пункти країни.

На що звернути увагу, підбираючи двірники (автомобільна щітка, склоочисник) для свого авто в інтернет-магазині?

Підбір двірника (щітки склоочисника) для певної марки машини - відповідальне завдання, адже від автощеток безпосередньо залежить якість огляду за кермом автомобіля і безпеку їзди в дощову або снігову погоду. Тому варто віддавати перевагу виробам перевірених брендів, які мають досить великий ресурс і прослужать протягом довгого часу. Залежно від конструкційних особливостей, ви можете купити двірники авто в Києві і інших містах України, що відносяться до одного з наступних видів:

  • каркасні - найбільш популярна категорія, так як такий автодворнік має відносно невисоку ціну, в основі конструкції такої автомобільної щітки лежить металеву основу на яке кріпиться гумова стрічка, весь двірник щільно прилягає до скла і відмінно справляється із завданням очищення від вологи і забруднень;
  • безкаркасні - більш сучасні моделі, які не погіршують оглядовість, мають тонку і легку конструкцію, форма такого двірника на авто точно повторює форму лобового скла, купити вироби можна онлайн, підібрати відповідні щітки склоочисника по марці машини з обширного каталогу Мріяр і оформити замовлення з доставкою по Україні не складе труднощів;
  • гібридні -.дворнік склоочисника на машину, що об'єднав в собі конструкційні особливості, а також переваги каркасних і безкаркасних моделей, ціна якого цілком доступна для більшості українських споживачів.

Кожен з перелічених видів має власні позитивними якостями і недоліками, тому вибір варто робити виходячи з особистих переваг і потреб вашого транспортного засобу.

Основні параметри вибору

Підбір щітки (двірника) для автомобілів здійснюється з урахуванням марки і моделі авто, технічних характеристик, бренду і ціни деталі. Важливе значення має тип використовуваних у виготовленні матеріалів. Якщо ви підбираєте комплектуючі для використання в зимовий період, то варто звернути увагу на їх показники морозостійкості. Високе значення мають також:

  • ступінь і щільність прилягання робочої поверхні до лобового скла;
  • захоплююча під час очищення площа;
  • тип кріплення.

Сучасні виробники готові запропонувати великий асортимент продукції, що виготовляється на високотехнологічному обладнанні з дотриманням строгих норм і вимог. Сертифікована деталь відмінно прослужить вам протягом довгого часу і буде радувати досить високою продуктивністю.

Скільки коштує двірник: підбираємо щітки для очищення вітрового скла автомобіля

Продаж двірників для авто (склоочисників) сьогодні здійснюється десятками, а то й сотнями компаній, при цьому ціна продукції може варіюватися в досить великому діапазоні. Для зручності пошуку і замовлення необхідних комплектуючих до автомобіля вивчіть каталог Мріяр, адже ми зібрали для вас максимум пропозицій від різних продавців, що дозволяє економити час на відвідування різних інтернет-магазинів і не їхати в спеціалізований магазин свого міста, щоб порівняти вартість щіток на автомобільні склоочисники (двірники) і замовити деталі до машини в Харкові, Дніпрі, Одесі, Києві та інших містах країни.

Наш ресурс був розроблений спеціально для забезпечення максимальної зручності у взаємодії між продавцями автозапчастин та споживачами. На нашому сайті зібрано безліч вигідних

Ціни на Щітка склоочисника
Товар Ціна
Щітка склоочисника Bosch 3 397 004 673 180,55 UAH
Щітка склоочисника Bosch 3 397 004 672 150,85 UAH
Щітка склоочисника Bosch 3 397 004 668 126,00 UAH
Щітка склоочисника Bosch 3 397 011 678 222,83 UAH
Щітка склоочисника Bosch 3 397 011 629 236,49 UAH
Щітка склоочисника - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Щітка склоочисника для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Щітка склоочисника ?
💵 Які ціни в Mriyar на Щітка склоочисника ?

Щітка склоочисника на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Щітка склоочисника