Насос омивача

Оберіть авто
Сортувати

Слабо забирається бруд з лобового скла? Поміняйте насос склоомивача!

У дощ і сніг неодмінний супутник будь-якого водія - краплі і бруд на передньому склі машини, і єдине, що рятує в цій ситуації - двірники і насос омивача. Але приходить момент, коли пристрої починають «видихатися», видимість у водія погіршується, а це вкрай небезпечно. Раптом прилади не встигнуть прибрати патьоки води зі скла під час обгону або на повороті?

Тому дуже важливо стежити за їх станом. На щастя, сьогодні не складає проблем купити за прийнятну ціну насос омивача лобового скла - невеликий моторчик, що складається з сальника, двірників і робочого колеса, у багатьох моделей ця деталь склоомивача відрізняється, але принцип роботи залишається без змін.

Чому ламається насос для омивання скла?

Для початку варто розібратися, що являє собою цей пристрій. Насос подає омиває рідина до магістралей або форсунок, магістралі - це пластикові трубки, по яких тече вода, а розбризкують її по склу форсунки, конфігурація розпилу може бути різна. Сопло у форсунок маленьке, тому багато рідини не витрачається. Якщо відмовив насос, який перекачує воду з бачка в подають трубки, двірники просто будуть розмазувати краплі дощу, сніг або бруд, але не змивати їх зі стекол.

Насос не бере участі в омивання лобового скла, якщо форсунки або трубки:

  • засмітилися;
  • розгерметизувались;
  • зносилися.

Визначити, що насос вийшов з ладу, дуже легко: якщо прилад гуде, але рідина не долітає або розбризкується в різні боки, його потрібно змінювати. Щоб насос прослужив якомога довше, в морози не варто використовувати звичайну воду, вона замерзає разом з пристроєм і виводить з ладу його якір і обмотку. Досвідчені майстри радять додавати незамерзайку, але все одно міняти насос потрібно періодично, оскільки він встигає нахапатися бруду за кілька років. Помпа омивача лобового скла також може не працювати, якщо вимкнений двигун, тому перш, ніж розбирати стеклоомиватель, варто переконатися, чи включений мотор.

Хочете купити якісний насос омивача? Звертайтеся в Мріяр!

Мріяр - це нішевий маркетплейс автозапчастин, який об'єднує продавців і покупців, асортимент передбачає понад 40 мільйонів товарів від автомагазинів та автосервісів з усієї України. Вся продукція - від надійних постачальників, якісна і з гарантією. Асортимент представлений оригіналами і аналогами, шукати потрібну деталь можна за назвою, номером, каталогу пристрою авто, VIN-коду. Тут можна купити насоси омивача для будь-якої машини з урахуванням побажань власника.

Клієнтові потрібно лише ввести запит, вказавши своє місце розташування, і система видасть кращі варіанти, які можна придбати в рідному місті замовника. Ціна на продукцію утримується прийнятна. Покупцеві залишається тільки зробити вибір і оформити замовлення, потім забрати його за вказаною адресою. Повернення товару можливе протягом 2 тижнів, деякі продавці продовжують термін до місяця, термін гарантії теж варіюється від 2 тижнів до 1 року, в залежності від умов сторони, що продає. Послуги Мріяр дозволяють заощадити час і гроші. Наскільки зручний цей маркетплейс автозапчастин, вже оцінили тисячі автовласників!

Ціни на Насос омивача
Товар Ціна
Насос омивача скла Febi 23113 263,00 UAH
Насос омивача скла Febi 26259 372,00 UAH
Насос омивача скла Febi 26495 554,00 UAH
Насос омивача скла Jp Group 1198500200 203,95 UAH
Насос омивача скла Asam 30355 314,00 UAH
Насос омивача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Насос омивача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Насос омивача ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Насос омивача у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Насос омивача ?

Насос омивача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Насос омивача