Гідравлічний блок ABS

Оберіть авто
Сортувати

Що таке блок АБС?

Найважливіше в автомобілі - це гальма. При несправному вузлі за кермо взагалі не можна сідати, але навіть при повністю робочому механізмі іноді доводиться, наприклад, гальмувати екстрено або на дуже скільки дорозі. Не завжди навіть водії найвищого рівня успішно справляються з цим завданням, але все набагато простіше, якщо у вас встановлена ​​антиблокувальна система ABS.

Звучить складно, на ділі все виглядає досить просто. Уявіть, що ви забуксували на льоду. Начебто все працює, але зчеплення з дорогою не відчувається, тому що опорна площа коліс прослизає. ABS запобігає таку неприємну ймовірність і допомагає гальмувати швидко, надійно, без прослизань.

Принцип дії АБС

Отже, ця система регулює швидкість руху коліс, так як може змінювати тиск в магістралях ТС. Для цього кожне колесо авто, на якому вона встановлена, забезпечено спеціальним датчиком, що подає електричний імпульсний сигнал в гідравлічний блок управління.

Якщо при здійсненні гальмування відбувається падіння кутової швидкості колеса до мінімального значення, гідравліка тут же відреагує, стравити магістральний тиск до моменту відновлення чіткого зчеплена коліс з дорогою і гальмування. У більшості систем також встановлена ​​в комплексі Electronic Brake Distribution, це така система, яка ще й розподіляє гальмівні зусилля для кожного колеса, тобто з нею найлегше гальмувати і сповільнювати швидкість на складних поворотах.

Складається АБС з:

  • датчиків швидкості;
  • насоса;
  • клапанів;
  • ГБУ (гідравлічного блоку управління).

В принципі, несправність може виникнути в будь-якому з цих вузлів. Про те, що є проблеми, можна визначити по лампочці на приладовій панелі, якщо цей індикатор загорівся і не гасне після запуску двигуна або під час руху, доведеться провести діагностику.

Найчастіше винен саме гідроблок АБС, виправити щось самостійно у вас вийде, якщо ви володієте відповідними навичками, але краще довірити цю роботу професіоналам в сервісному центрі, так як ціна несправної автоблокування - ваше життя і здоров'я.

Де купити гідравлічний блок управління?

Пошук запчастин для автомобіля може перетворитися на справжній квест - це нескінченні поїздки по всіх магазинах міста, привіз під замовлення, бронь і так далі. А може все пройти як можна гладко, якщо ви звернетеся в маркетплейс Мріяр.

На платформі ви зможете не поспішаючи знайти магазини, максимально близькі до вас по місцю розташування і уточнити наявність потрібних запчастин в їх каталогах. Всі товари фірмові, тому виключений ризик підробок.

Крім того, ви зможете дистанційно поспілкуватися з консультантами і порадитися з приводу доцільності вибору тієї чи іншої запчастини. І все це, не встаючи з дивана у себе вдома.

Все ще їздите по магазинах? Інші з комфортом купують на Мріяр!

Ціни на Гідравлічний блок ABS
Товар Ціна
Блок керування ABS Ford 5222631 17 581,70 UAH
Блок керування ABS VAG 1C0907375L 40 799,62 UAH
Блок керування ABS Chery S113550010TR 1 525,91 UAH
Блок керування ABS Mercedes-Benz A1237600261 2 310,59 UAH
Блок керування ABS Chery A213550010 2 398,56 UAH
Гідравлічний блок ABS - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гідравлічний блок ABS для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гідравлічний блок ABS ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Гідравлічний блок ABS у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Гідравлічний блок ABS ?

Гідравлічний блок ABS на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гідравлічний блок ABS