Осушувач кондиціонера

Оберіть авто
Сортувати

Вибираємо осушувач для системи кондиціонування

Ця деталь не вважається однією з найважливіших, але без неї автомобіль повноцінно працювати не зможе. Якщо в систему кондиціонера авто потрапить вода, то при морозі вона перетвориться на крижинки, що особливо небезпечно для компресора, так що без фільтра осушувача не обійтися, тим більше, що купити його реально за помірну ціну.

Знайти таку деталь без праці можна на майданчику Мріяр, це маркетплейс автозапчастин, де представлені кращі товари від надійних виробників. Асортимент нараховує понад 40 мільйонів товарів від автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів зі всієї країни.

Особливості фільтру осушувача для кондиціонера

Для поглинання вологи, що потрапила в автомобільний кондиціонер, розроблений фільтр-осушувач або ресивер. Конструкція нескладна, на вигляд це звичайна трубка, заповнена спеціальними синтетичними гранулами з цеоліту, які добре вбирають вологу. Ресивер або осушувач будь-якого кондиціонера закріплюють в магістралі необхідного високого тиску, очищений фреон після випарника переходить в газовий стан, витягаючи з повітряного простору тепло.

Щоб власник міг стежити за роботою цінного фільтра, в спеціальному корпусі приладу передбачено спеціальне прозоре віконце. Якщо рідина зберігає зелений відтінок, то все в порядку, жовтий колір говорить про перебір вологи, а якщо з'являються бульбашки, то пристрій потрібно міняти, тиск автомобільного холодоагенту сильно знизилася.

Фільтр-осушувач автокондиционера не тільки видаляє з системи воду, він також необхідний, щоб:

  • очищати закачаний фреон від твердих домішок;
  • акумулювати рідкий спеціальний холодоагент;
  • адсорбувати можливі сполуки, що утворюються при процесі окислення обов'язкового масла і холодоагенту.

Оскільки наповнювач вологовідділювача може увібрати не більш 60 грам води, фільтр потрібно час від часу міняти, а ось промивати або ремонтувати його немає сенсу. Досвідчені майстри радять також робити це при ремонті кондиционерной системи, після великої витоку холодоагенту або заміни одного з вузлів.

Потрібно швидко замінити фільтр в кондиціонері? Звертайтеся в Мріяр!

На цьому майданчику можна знайти будь-яку деталь, як нову, так і відновлену, усі товари відмінної якості. Клієнтові потрібно лише ввести в пошукову систему сайту назва деталі і своє місце розташування, і система відразу видасть торгові точки в рідному місті замовника. Можна шукати по каталогу пристрою машини, але найнадійніший варіант - по VIN-коду, так більше шансів дістати оригінал або якісний аналог, який ідеально прийме кондиціонер.

У маркетплейсе автозапчастин Мріяр реально купити фільтр влагоотделитель (або осушувач повітря) для будь-якої моделі машини, процедура оформлення займе кілька хвилин. Ціна на всі товари прийнятна, вона може відрізнятися з урахуванням торгової марки і умов продавця. Тут немає підробок, на продукцію надається гарантія.

Ціни на Осушувач кондиціонера
Товар Ціна
Осушувач кондиціонера Ossca 33700 195,00 UAH
Осушувач кондиціонера Nissens 95314 806,47 UAH
Осушувач кондиціонера Nissens 95139 552,02 UAH
Осушувач кондиціонера NRF 33211 515,59 UAH
Осушувач кондиціонера Bapmic TOPT1156009 308,00 UAH
Осушувач кондиціонера - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Осушувач кондиціонера для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Осушувач кондиціонера ?
💵 Які ціни в Mriyar на Осушувач кондиціонера ?

Осушувач кондиціонера на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Осушувач кондиціонера