Повітряний фільтр

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні повітряні фільтри

Серед деталей, які автомобілістам доводиться міняти частіше за все, на одному з перших місць - автомобільні повітряні фільтри. Варіюються вони за матеріалами, ціною, розмірами та необхідні для нормального й тривалого функціонування двигуна. Скоротити час й зусилля на підбір деталі та зробити вдалу з фінансової точки зору покупку дозволить співпраця з Мріяр - інтелектуальною інтернет платформою автокомпонентів, що презентує товари компаній із різних куточків України. Де б ви не знаходилися - в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі тощо, ми допоможе за кілька хвилин вибрати й купити фільтри повітряні без переплат і з оптимальними термінами поставки. Інформація на сайті актуальна та надається постачальниками, тоді як ваша задача - знайти партнера із привабливими умовами та оформити замовлення з самовивозом з магазину/складу чи доставку до відділення служби-перевізника або кур'єром.

Конструкція повітряного фільтра

Очисники використовуються в різних системах автомобіля, при цьому кожен різновид має певну специфіку технічного виконання в залежності від призначення. Повітряний фільтр представляє собою пристрій із паперу, металу чи полімеру, конструкція якого дозволяє видаляти найдрібніші частинки піску, бруду, пилу і т.д. Також він успішно бореться з проникненням всередину мотора вологи, сажі, рослинного пилку та інших потенційно небезпечних речовин. Запчастину встановлюють в корпус і розміщують під капотом транспортного засобу, що дозволяє легко і в короткі терміни виконувати заміну, якщо в цьому виникає необхідність. Нерідко повітряні фільтри для авто купують та замінюють самі автовласники, не звертаючись до майстрів - для виконання цієї операції досить переглянути відео та слідувати інструкції.

Для чого потрібен повітряний фільтр?

Основне завдання пристрою - ретельне очищення повітряних мас, що надходять всередину карбюратора. Дослідження свідчать про те, що на 100 км пробігу ТС потрібно приблизно 15 кубометрів повітря, і від його чистоти безпосередньо залежить довговічність та продуктивність роботи двигуна. Повітряний фільтр автомобіля захищає найбільш дорогу за вартістю запчастину авто від передчасного зносу й механічних пошкоджень. Саме завдяки йому ДВЗ служить роками, проте далеко не всі види очищувачів виправдовують очікування автолюбителів. У продажу є безліч низькоякісної продукції, тому потрібно не тільки ретельно аналізувати характеристики, але й вибрати надійного постачальника. Додатково є сенс замовити резонатор повітряного фільтра, який дозволить заглушити шум від циліндрів. Ще одна функція цієї деталі - оптимізація розподілу потоків повітря.

Важливість своєчасної заміни повітряного фільтра

Без ефективного очищення мотор може швидко вийти з ладу через корозійне ураження або потрапляння всередину сторонніх часток. Якщо забитий повітряний фільтр, міняти його необхідно в найкоротші терміни, інакше є ризик:

 • критичного зменшення потужності двигуна;
 • значного зростання споживаного палива;
 • підвищення концентрації токсинів в камері згоряння;
 • повної відмови ДВЗ, що означає величезні грошові витрати на ремонтні роботи.

Будь-який, навіть найбільш якісний повітряний фільтр двигуна з часом зношується, адже його забивають бруд та пил. Отже, рано чи пізно кожному автомобілісту доведеться вибирати та купувати нову деталь, і на нашому сайті це вдасться зробити максимально швидко й легко.

Повітряні фільтри для автомобілів: види

Вивчаючи каталоги постачальників, можна помітити різноманіття очисних елементів, причому у кожного різновиду є певні переваги та недоліки. Найбільш істотними параметрами, за якими класифікують фільтри повітряні, є матеріал та форма. Від того, з чого зроблена запчастина, залежить ефективність видалення забруднень та робочий ресурс, Переважно виробники застосовують картон, якого існує понад 400 видів, а також синтетичні волокна - вони характеризуються підвищеною результативністю очищення, але коштують дорожче. Ціна повітряного фільтра може також варіюватися в залежності від кількості шарів матеріалу. Найбільш дороговартісними є товари з трьома рівнями очищення.

Залежно від форми пристрої бувають:

 1. Циліндричні - мають значну фільтруючу поверхню та малі розміри, встановлюються переважно на комерційні авто, а також на деякі легковики.
 2. Панельні - безкаркасні та каркасні модифікації, розраховані на встановлення в машини з інжекторними або дизельними моторами. Їх головні переваги - невеликі розміри, простота конструкції й надійність роботи.
 3. Круглі - використовуються в системах із карбюраторами та найчастіше оснащені алюмінієвою сіткою, яка попереджає деформацію.

Окремо варто відзначити повітряний фільтр авто нульового опору. Його встановлюють в якості альтернативи стандартному очищувачу, щоб мінімізувати опір в момент впуску, забезпечити необхідну фільтрацію та досягти максимальної потужності двигуна.

Як часто міняти повітряний фільтр: рекомендації експертів

Є кілька ситуацій, коли необхідно терміново купити автомобільний повітряний фільтр і провести заміну:

 • настав час чергового техобслуговування;
 • є виражені прояви зносу фільтруючого елементу;
 • досягнутий рекомендований виробником автомобіля пробіг, після якого потрібно міняти запчастину.

Середньостатистичний український автомобіліст міняє цю деталь кожні 20-25 тис. км. Частота заміни повітряного фільтра тісно пов'язана із умовами експлуатації автотранспорту. Чим сильніше забруднення повітря, і чим частіше автомобіліст подорожує по ґрунтовими та запорошеними дорогами, тим швидше виникає необхідність у встановленні нового очищувача. Найпростіше оцінити стан пристрою, заглянувши всередину корпусу, який знаходиться під капотом, - якщо видно, що там все забито, це означає, що без заміни не обійтися.

Різноманітні повітряні фільтри для автомобілів в каталозі Мріяр

Як для автовласників, які самостійно замінюють очисники, так і для майстерень, які надають таку послугу, найкращим способом придбання деталей стане онлайн замовлення на нашій платформі. Мріяр - інтернет магазин, де можна придбати фільтр повітряний за 5 хвилин, відсортувавши пропозиції за:

 • ціною;
 • торговою маркою авто;
 • брендом-виробником;
 • типом запчастини (аналог або оригінал);
 • наявністю та термінами поставки;
 • розташуванням продавця і можливістю самовивозу.

Найбільш вигідні пропозиції від імпортерів та українських постачальників до ваших послуг цілодобово - вибирайте та робіть замовлення просто зараз!

Ціни на Повітряний фільтр
Товар Ціна
Фільтр повітряний Bosch F 026 400 292 227,25 UAH
Фільтр повітряний Bosch 1 987 429 404 326,40 UAH
Фільтр повітряний Mahle Original LX 1266 238,39 UAH
Фільтр повітряний Febi 39393 207,51 UAH
Фільтр повітряний Mahle Original LX 684 310,00 UAH
Повітряний фільтр - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Повітряний фільтр для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Повітряний фільтр ?
💵 Які ціни в Mriyar на Повітряний фільтр ?

Повітряний фільтр на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Повітряний фільтр