Шків колінчастого вала

Оберіть авто
Сортувати

Шків коленвала - незамінна деталь

В експлуатаційному сенсі шківи, ​​які встановлюються на колінвал для обертання приводного ременя додаткового обладнання (водяної помпи, генератора, кондиционерного компресора, насоса гідропідсилювача і ін.), Можна було б назвати незамінними через те, що вони в змозі в багатьох випадках прослужити до закінчення терміну експлуатації самого автомобіля, хоча його звичайний гарантійний період складає десятиліття. Високоміцного цього дископодібного вироби і його майже 100% -а безвідмовність під час функціонування є основою такого твердження.

В іншому, більш приземленому сенсі, ціна незамінності шківа коленвала визначається його функціоналом, без якого неможливо уявити, як буде нормально працювати двигун внутрішнього згоряння і його газорозподільний механізм (ГРМ).

У виробництві шківів коленвала в світі спостерігається поступова уніфікація, яка, однак, поки далека від завершення - тому вибір деталі під параметри конкретного автомобіля можуть створити для потенційного покупця деяку складність, якщо він не скористається її пошуком за допомогою VIN-коду, що гарантує абсолютно точний результат .

Інша справа, що купити для двигуна свого авто якісний, бажано оригінальний, шків коленвала завжди хочеться ще і швидше, дешевше і без додаткових витрат на доставку.

Шків коленвала - придбання через маркетплейс Мріяр

Інтернет не просто розширив можливості покупців автозапчастин, що знаходяться в різних географічних точках. Він дав шанс швидко вибрати найоптимальніший варіант з багатомільйонних пропозицій, які одночасно робляться великою кількістю реалізаторів.

Тепер за допомогою інтернет-платформи Мріяр Київ, Харків і вся Україна стали єдиною торговою майданчиком, на якій можна легко і швидко відшукати і купити потрібну автомобільну деталь, наприклад, шків коленвала:

  • цельнолітние (цельносваренний), що кріпиться на вал гайкою (іноді болтом), виготовлений під клиновий ремінь - найпоширеніший на сьогоднішній день серед легкового автотранспорту;
  • зубчастий, зубці якого на зовнішньому контурі робляться практично не стираються;
  • демпферний, протівоімпульсное призначення якого забезпечується гумовою прокладкою між внутрішньою обоймою і робочим диском.

Основні види шківів мають ще й чимало різновидів, що теж враховується багатофакторної рекомендаційної системою формування результатів пошуку, що діє на сайті компанії Мріяр.

Яким би не був шків коленвала, в його функціонал завжди присутні завдання пасової передачі енергії навісного обладнання, охолодження ременів, що амортизує дію в моменти зміни характеру обертання, балансування самого клонували в ході його діяльності.

Купівля шківа коленвала - наближаючись до фінішу

Оптимальність такої покупки на нашому сайті обумовлена ​​ще й тим, що участь в пошуку покупця вигідно реалізаторам запчастин - клієнтам нашої інтернет-платформи.

Відбувається одночасний пошук по обидва боки майбутньої угоди купівлі-продажу, в якому враховуються марки автомашин, що знаходяться в рамках кожного бренду модельні лінійки, конкретні модифікації і роки випуску авто, ціновий діапазон, оригінальність / аналоговий запчастин, їх новизна або деяка зношеність, інші чинники.

Куплений таким чином шків коленвала має всі шанси повністю задовольнити покупця, як роздрібного, так і оптового, а також продавця.

Організаційну крапку в цьому процесі поставить отримання (доставка, самовивіз) товару, якому передуватиме швидке і просте оформлення замовлення.

Ціни на Шків колінчастого вала
Товар Ціна
Шків колінвала Vika 11450036901 111,39 UAH
Шків колінвала Topran 111 143 185,98 UAH
Шків колінвала VAG 03L130118 18,00 UAH
Шків колінвала Borsehung B19120 2 100,66 UAH
Шків колінвала Toyota 9054109116 34,86 UAH
Шків колінчастого вала - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Шків колінчастого вала для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Шків колінчастого вала ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Шків колінчастого вала у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Шків колінчастого вала ?

Шків колінчастого вала на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Шків колінчастого вала