Шків колінчастого вала

Choose a car
Sort

Шків коленвала - незамінна деталь

В експлуатаційному сенсі шківи, ​​які встановлюються на колінвал для обертання приводного ременя додаткового обладнання (водяної помпи, генератора, кондиционерного компресора, насоса гідропідсилювача і ін.), Можна було б назвати незамінними через те, що вони в змозі в багатьох випадках прослужити до закінчення терміну експлуатації самого автомобіля, хоча його звичайний гарантійний період складає десятиліття. Високоміцного цього дископодібного вироби і його майже 100% -а безвідмовність під час функціонування є основою такого твердження.

В іншому, більш приземленому сенсі, ціна незамінності шківа коленвала визначається його функціоналом, без якого неможливо уявити, як буде нормально працювати двигун внутрішнього згоряння і його газорозподільний механізм (ГРМ).

У виробництві шківів коленвала в світі спостерігається поступова уніфікація, яка, однак, поки далека від завершення - тому вибір деталі під параметри конкретного автомобіля можуть створити для потенційного покупця деяку складність, якщо він не скористається її пошуком за допомогою VIN-коду, що гарантує абсолютно точний результат .

Інша справа, що купити для двигуна свого авто якісний, бажано оригінальний, шків коленвала завжди хочеться ще і швидше, дешевше і без додаткових витрат на доставку.

Шків коленвала - придбання через маркетплейс Мріяр

Інтернет не просто розширив можливості покупців автозапчастин, що знаходяться в різних географічних точках. Він дав шанс швидко вибрати найоптимальніший варіант з багатомільйонних пропозицій, які одночасно робляться великою кількістю реалізаторів.

Тепер за допомогою інтернет-платформи Мріяр Київ, Харків і вся Україна стали єдиною торговою майданчиком, на якій можна легко і швидко відшукати і купити потрібну автомобільну деталь, наприклад, шків коленвала:

  • цельнолітние (цельносваренний), що кріпиться на вал гайкою (іноді болтом), виготовлений під клиновий ремінь - найпоширеніший на сьогоднішній день серед легкового автотранспорту;
  • зубчастий, зубці якого на зовнішньому контурі робляться практично не стираються;
  • демпферний, протівоімпульсное призначення якого забезпечується гумовою прокладкою між внутрішньою обоймою і робочим диском.

Основні види шківів мають ще й чимало різновидів, що теж враховується багатофакторної рекомендаційної системою формування результатів пошуку, що діє на сайті компанії Мріяр.

Яким би не був шків коленвала, в його функціонал завжди присутні завдання пасової передачі енергії навісного обладнання, охолодження ременів, що амортизує дію в моменти зміни характеру обертання, балансування самого клонували в ході його діяльності.

Купівля шківа коленвала - наближаючись до фінішу

Оптимальність такої покупки на нашому сайті обумовлена ​​ще й тим, що участь в пошуку покупця вигідно реалізаторам запчастин - клієнтам нашої інтернет-платформи.

Відбувається одночасний пошук по обидва боки майбутньої угоди купівлі-продажу, в якому враховуються марки автомашин, що знаходяться в рамках кожного бренду модельні лінійки, конкретні модифікації і роки випуску авто, ціновий діапазон, оригінальність / аналоговий запчастин, їх новизна або деяка зношеність, інші чинники.

Куплений таким чином шків коленвала має всі шанси повністю задовольнити покупця, як роздрібного, так і оптового, а також продавця.

Організаційну крапку в цьому процесі поставить отримання (доставка, самовивіз) товару, якому передуватиме швидке і просте оформлення замовлення.

Prices for Шків колінчастого вала
Product Price
Шків колінвала Topran 111 143 300,19 UAH
Шків колінвала Febi 24628 2 226,61 UAH
Шків колінвала Corteco 80001159 3 385,58 UAH
Шків колінвала Corteco 21652976 4 679,05 UAH
Шків колінвала Corteco 80001157 4 711,64 UAH
Шків колінчастого вала - Questions and answers
🚘 How to choose Шків колінчастого вала for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Шків колінчастого вала group?
💵 What are the prices in Mriyar for Шків колінчастого вала ?

Шків колінчастого вала on top car brands

Popular Manufacturers Шків колінчастого вала