Гальмівний супорт

Оберіть авто
Сортувати

Гальмівний супорт для різних автомобілів

Безпека під час їзди для будь-якого водія на першому місці, тому гальмівна система транспортного засобу повинна бути завжди справною. Дуже важливо відстежувати стан гальм в зимовий час, оскільки при наявності збоїв автовласникові буде складно загальмувати на льоду і запобігти аварійній ситуації.

Механізм передбачає використання декількох елементів, включаючи гальмівний супорт. Дана автозапчастин вважається головною у всій системі. Її поломка ставить під питання безпеку пасажирів і водія.

Особливості гальмівного супорта

Сьогодні дискові гальма встановлюють на передні колеса транспортного засобу. Конструкція передбачає наявність супорта, який можна розділити на:

  • плаваючі;
  • фіксовані.

Перший варіант має наступний принцип роботи: при натисканні на гальмо під тиск рідини активується колодка і притискається до диска колеса. Під час гальмування супорт переміщається в протилежному напрямку, що дозволяє досягти балансу сил. Напрямні обробляються за допомогою мастила, яка додатково захищає їх від бруду та корозії.

Фіксований варіант являє собою металевий корпус з циліндрами, які розташовані симетрично. Запчастина кріпиться за допомогою кронштейнів до підвіски. Завдяки тиску колодки притискаються до диска з обох сторін за рахунок поршнів. Даний тип відрізняється моментальної реакцією, оскільки тут не передбачено додатковий час на пересування скоб і накопичення необхідної сили для притиснення колодок, які утримують пружини.

Як і всі запчастини, гальмівна система може зноситися, тому водієві необхідно стежити за її станом. Раз на місяць важливо оглядати гальма і їх елементи, відстежувати протечку гальмівної рідини. Також варто перевірити пильовик поршня, і ту частину, де шланг входить в супорт. При виявленні протікання необхідно звернутися на СТО, щоб її усунути.

Також раз на пару років не забувайте міняти гальмівну рідину. При попаданні води в склад погіршується робота гальм. Якщо не забезпечити своєчасну заміну, поршень може закиснути, що призведе до більш дорогого ремонту. Сучасні колодки передбачають спеціальний сигналізатор, який дозволяє відстежувати стан запчастини і своєчасно дізнатися про знос за рахунок характерного скрипу під час їзди.

Де купити гальмівний супорт за вигідною ціною?

Відвідавши сайт першого маркетплейса автозапчастин «Мріяр», ви можете підібрати будь-яку деталь і забрати її самовивозом зі свого міста або скористатися доставкою по Україні. Тут представлені продавці з усієї країни, вони пропонують оригінальні запчастини, на які встановлено приємна ціна. Ви можете скористатися фільтрами, щоб вибрати гальмівні супорти в певному населеному пункті і купити їх на місці. Такий варіант дозволяє істотно заощадити час і гроші на доставці.

Ціни на Гальмівний супорт
Товар Ціна
Супорт гальмівний Hyundai/Kia YSBB091105FFF 51,17 UAH
Супорт гальмівний Frenkit 86005 30,00 UAH
Супорт гальмівний Frenkit 86010 41,00 UAH
Супорт гальмівний Frenkit 86334 190,51 UAH
Супорт гальмівний TRW BHS184 2 773,57 UAH
Гальмівний супорт - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівний супорт для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівний супорт ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Гальмівний супорт у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівний супорт ?

Гальмівний супорт на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівний супорт