Свічка запалювання

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні свічки запалювання: пристрій і види

Автомобільна свічка запалювання є важливою деталлю в машині, так як з її допомогою в камері згоряння відбувається займання повітряно-паливної суміші. Під час реакції виробляється енергія, завдяки якій машина починає рух. Основна функція деталі - освіту і підтримку іскри на електродах. Від автосвечі залежить правильний пуск мотора, коректний витрата бензину, а також наявність допустимого коефіцієнта шкідливих речовин в продукті згоряння.

Конструкція виробу представлена ​​металевим корпусом, в якому є ізолятор, внутрішній центральний і зовнішній бічній електроди. Вгорі розташований контактний вихід, через який виріб підключається до кабелів системи запалювання. Всередині знаходиться центральний електрод. Зверху на корпус приварений бічний електрод, який покритий напиленням з благородних металів. На ізоляторі знаходяться ребра, що утрудняють поверхневий електричний пробій, а також ущільнювачі, що запобігають прориву газів. Корпус має зовнішню різьбу, завдяки якій вкручується в головку блоку циліндрів.

Машинні свічки: види і особливості конструкції

Машинні свічки запалювання виготовляються з різних матеріалів, тому вироби відрізняються розмірами, продуктивністю, зносостійкість. Кожна модель має маркування, яке вказує на матеріал виробу, тип різьби, особливості конструкції. Головним показником є ​​матеріал електродів, згідно з цим, свічки запалювання можуть бути:

  • мідними;
  • платиновими;
  • ітрієвого;
  • іридієвим;
  • нікелевими;
  • паладієвих;
  • вольфрамовими.

Вироби бувають одно- електродними і багато-електродними. Другий тип установки має додаткові електроди, які розташовуються на поверхні корпусу.

Важливим показником є ​​іскровий зазор. Якщо відстань між електродами буде нижче ніж треба значення, то електроди швидко прогорять, що призведе до поломки. При великому зазорі може не вистачити енергії для займання паливної суміші. При несправній свічці відчувається знижена потужність мотора, довгий запуск і некоректне функціонування двигуна автомобіля. Термін експлуатації свічок залежить від пробігу авто. Кожен виробник вказує допустимі норми використання. Класичний тип виробів прослужить до 50 тис.км., а Іридієві або платинові розраховані на 90 тис.км пробігу.

Де купити авто свічки запалювання по ВИН коду в Києві

Автолюбителі, які бажають заощадити час на пошуки потрібної запчастини, підбирають свічки по марці авто в маркетплейсе Мріяр, так як тут здійснюється продаж запчастин від всіх офіційних дистриб'юторів. Дана платформа оснащена всіма необхідними інструментами, які дозволяють швидко знайти автозапчастин на будь-яку машину. Підібрати і замовити потрібну деталь на сайті Mriyar.ua можна за кілька хвилин. Товар буде доставлений в будь-який куточок країни, так як географія поставок компанії - вся Україна.

У продажу представлений асортимент всіх автомагазинів в Україні: підбір свічок до автомобіля здійснюється за ВІН коду, марці авто, типу двигуна машини, при цьому ціна представлена ​​в широкому діапазоні. Замовляти автомобільні свічки на авто в Mriyar вигідно, так як тут ціна на товар встановлена ​​виробником: автолюбителі з міста Київ і інших районів України, які вирішили купити свічку запалювання, знають що товар буде мати високу якість і доступну вартість.

Ціни на Свічка запалювання
Товар Ціна
Свічка запалювання Bosch 0 242 235 663 53,00 UAH
Свічка запалювання Bosch 0 242 229 687 63,10 UAH
Свічка запалювання Denso Q20PRU11 88,00 UAH
Свічка запалювання Bosch 0 242 235 667 91,00 UAH
Свічка запалювання Bosch 0 241 235 567 74,22 UAH
Свічка запалювання - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Свічка запалювання для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Свічка запалювання ?
💵 Які ціни в Mriyar на Свічка запалювання ?

Свічка запалювання на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Свічка запалювання