Головний гальмівний циліндр

Оберіть авто
Сортувати

Головний циліндр гальма

Від правильної роботи гальмівної системи автомобіля безпосередньо залежать безпека водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Центральною ланкою системи виступає головний гальмівний циліндр. Його основним завданням є передача зусилля водія при натисканні на педаль гальма до колодок на колеса.

Конструкція головного гальмівного циліндра

ГГЦ складається з:

  • корпусу;
  • ємності з гальмівною рідиною;
  • поршнів з штовхачами;
  • ущільнювачів;
  • пружин повернення.

Під час натискання на педаль, зусилля через вакуумний підсилювач передається на шток ГТЦ, а від нього на поршень в циліндрі. Поршень стискає гальмівну рідину, від чого створюється тиск в контурі системи. Енергія стиснення рідини передається колісним циліндрах і розпирає колодки гальма. У разі, якщо перший контур не спрацював, в ГТЦ є другий поршень, який запускає ще один контур.

Технічне обслуговування системи

Гальмівні циліндри - дуже надійні, але і вони потребують постійної уваги. Якщо сам корпус міцний і поломки його трапляються вкрай рідко, то інші його частини і гальмівна рідина слід періодично міняти. Щоб не купувати весь головний гальмівний циліндр, можна придбати робочий ремкомплект, вартість якого значно нижче.

Рівень гальмівної рідини слід перевіряти щотижня. Саме він першим сигналізує про неполадки в системі. Перевірку роботи ГТЦ краще довірити професіоналам, які зможуть дати реальну оцінку робочого стану всіх складових, ступеня їх зносу і назвуть терміни їх заміни.

Де краще купити і скільки коштує головний гальмівний циліндр?

Купити головний циліндр гальма в большом городе (Київ, Полтава, Харків, Дніпро, Львів) не складає труднощів, адже в мегаполісах безліч магазинів з приладдям. Для жителів міст поменше найзручнішим способом знайти і придбати необхідні запчастини та витратні матеріали для автомобіля став інтернет.

Сьогодні в мережі працює унікальний маркетплейс «Мріяр». Це віртуальна платформа, на якій зібрані продавці автотоварів в Україні. Покупцеві не треба відвідувати магазини, шукати необхідні товари. На сайті маркетплейса розміщений спеціальний фільтр, за допомогою якого знайти потрібні деталі дуже просто. Тут можна підбирати пропозиції не тільки за назвою деталі, але і по марці машини, за місцем проживання користувача.

Якщо у вас, наприклад Ланос, і живете ви в Луцьку, досить ввести ці дані в пошуковик, додавши, що шукаєте головний гальмівний циліндр або ремкомплект до нього, і система видасть всі можливі варіанти від продавців з Луцька, з картами товарів (зображення, опис , ціна), вам залишиться вибрати краще для вас пропозицію, купити запчастини. Такий сервіс дуже зручний як покупцям, так і продавцям.

Ціни на Головний гальмівний циліндр
Товар Ціна
Циліндр головний гальмівний Febi 172778 848,92 UAH
Циліндр головний гальмівний Jp Group 1161100500 946,92 UAH
Циліндр головний гальмівний Jp Group 1161102100 951,00 UAH
Циліндр головний гальмівний Asam 30195 1 003,00 UAH
Циліндр головний гальмівний Jp Group 1561100900 1 045,00 UAH
Головний гальмівний циліндр - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Головний гальмівний циліндр для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Головний гальмівний циліндр ?
💵 Які ціни в Mriyar на Головний гальмівний циліндр ?

Головний гальмівний циліндр на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Головний гальмівний циліндр