Паливний фільтр

Оберіть авто
Сортувати

Паливні фільтри

Збалансованість роботи двигуна, легкий старт, мінімізація холостих обертів - все це забезпечує паливний фільтр, підбирати який необхідно дуже уважно. Моделей у продажу в Україні в цілому, і в Києві зокрема, безліч, але ціни та характеристики товарів відрізняються, до того ж автовласникові доводиться вирішувати, що краще купувати для системи - оригінальну запчастину або аналог. Який би вибір ви не зробили, наш інтернет магазин зможе запропонувати широкий асортимент продукції від імпортерів, оптових та роздрібних продавців. У каталозі ви знайдете хороші паливні фільтри для моторів, що працюють на бензині або на дизелі, і зможете зробити замовлення з доставкою або самовивозом, вибравши партнера з оптимальними термінами поставки й вигідними цінами.

Призначення і важливі нюанси заміни паливного фільтра

Фільтри для системи подачі палива відносяться до обов'язкових елементів, необхідних для безпечного використання автотранспорту. Саме вони відповідають за очищення пального від осідаючих на стінках деталей мотора домішок і забруднень. Якісний очищувач дозволяє:

 • збільшити тривалість експлуатації двигуна;
 • попередити накопичення в системі сторонніх часток;
 • забезпечити ефективне функціонування мотора - в машинах нового покоління ДВЗ характеризуються підвищеною чутливістю до складу та чистоти дизеля чи бензину, тому без підходящого пристрою затримки бруду просто не зможуть нормально функціонувати;
 • підвищити потужність двигуна й оптимізувати витрати пального.

У розпорядженні автолюбителів є не лише оригінальні фільтри паливні, але й замінники. Якщо аналоги зроблені відповідно до міжнародних стандартів і мають відповідні сертифікати, то їх сміливо можна купувати та встановлювати на машину. Головне, що приваблює замовників у замінниках - можливість купити паливні фільтри на 10-15% дешевше. З іншого боку, деякі експерти і самі автовиробники стверджують, що тільки оригінальна продукція ідеально підходить для тієї чи іншої моделі авто. На якому варіанті зупинитися, кожен покупець вирішує сам, а наша платформа запропонує максимум вигідних варіантів від постачальників з різних міст України.

Несвоєчасна заміна очищувача пального здатна призвести до серйозних системних збоїв, аж до виходу двигуна з ладу та неможливості його запуску без серйозного ремонту. Як часто міняти паливний фільтр? Більшість автоконцернів прописують в рекомендаціях щодо експлуатації необхідність поновлення кожні 15-25 тисяч км, але велику роль відіграє конструкція системи двигуна, умови та інтенсивність використання автотранспорту. Наприклад, паливний фільтр тонкого очищення слід міняти не рідше, ніж кожні 10 тис. км пробігу, інакше в мотор потраплять парафіни та інші шкідливі домішки. Не варто забувати і про якість пального - періодичність заміни паливного фільтра безпосередньо пов'язана з тим, яка кількість домішок міститься в залитому в бак дизелі або бензині: чим їх більше, тим частіше доведеться купувати нову деталь.

Фільтри паливні автомобільні: класифікація за основними критеріями

Процес пошуку ідеальної моделі починається з визначення найбільш підходящого різновиду в залежності від способу подачі пального:

 • для машин з карбюраторним комплексом, яким характерна подача з низьким тиском, виробники створюють пристрої з прозорим корпусом, що дозволяє відстежувати рівень їх забруднення;
 • паливний фільтр для дизеля повинен забезпечувати видалення як великих, так і дрібних частинок, які підчас проникнення всередину ДВЗ можуть спровокувати серйозні несправності. Найкраще власникам таких авто встановити відразу два пристрої очищення (грубого і тонкого);
 • для моторів інжекторного типу важливо підтримувати високі показники тиску, тому очисники роблять з високоміцної сталі, а для фіксації фільтра паливного використовується різьбове з'єднання.

Фільтри паливні класифікують і за іншими критеріями:

 • за специфікою видалення забруднень розрізняють притрої грубої і тонкої очистки;
 • за місцем розміщення виділяють заглибні і магістральні варіації;
 • за формою деталі бувають корпусні і з замінними очисними елементами.

З метою профілактики потрапляння в систему подачі пального вологи можна встановити датчик води в паливному фільтрі.

Ознаки того, що потрібно замінити фільтр для палива

Обов'язково купити паливний фільтр і демонтувати старий очищувач необхідно, якщо:

 • підчас подорожі мотор несподівано глухне;
 • як при холодному, так і при гарячому старті двигун важко запускається;
 • відбувається розбалансування агрегату, про що сигналізує датчик на панелі приладів або підвищена кількість оборотів;
 • протягом якогось періоду власник користувався низькоякісним пальним.

Якісні паливні фільтри авто в каталозі Мріяр

Заміна зношеного очищувача може здійснюватися власними силами (тільки якщо є відповідні технічні знання та навички) або в автосервісі. В обох випадках важливо використовувати якісні деталі, і з покупкою хорошого товару без переплат допоможе наша інтелектуальна платформа. Ми надаємо можливість оцінити сотні деталей в онлайн каталозі і за кілька хвилин вибрати продукцію з потрібними характеристиками. Ціна паливного фільтра - не єдиний критерій, на який варто звертати увагу, не менш важливо, щоб товар був у наявності, підходив за типом і способом встановлення, а також міг бути доставлений в найкоротші терміни.

Ціни на Паливний фільтр
Товар Ціна
Фільтр паливний Bosch 0 450 904 058 56,00 UAH
Фільтр паливний Bosch 0 450 904 077 52,30 UAH
Фільтр паливний Wix Filters WF8343 78,00 UAH
Фільтр паливний Bosch 1 457 434 511 596,05 UAH
Фільтр паливний Mahle Original KL 13 OF 54,00 UAH
Паливний фільтр - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Паливний фільтр для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Паливний фільтр ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Паливний фільтр у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Паливний фільтр ?

Паливний фільтр на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Паливний фільтр