Протитуманна фара

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні протитуманні фари

Туманні фари - незамінний атрибут автомобіля, без якого пересування по дорогах може нести певну небезпеку. Галогенні, ксенонові або світлодіодні ліхтарі на бампері авто призначені для забезпечення кращої видимості при поганих погодних умовах. Крім того, завдяки яскравому світлі фар туманок автомобіль стає помітнішою для інших учасників руху, що знижує ризик виникнення аварійних ситуацій.

Базова комплектація більшості автомобілів не передбачає наявність штатних протитуманних фар, тому деякі автовласники змушені придбати їх самостійно. При виборі ліхтарів важливим критерієм є напрям освітлення. Правильні противотуманки стелять світловий потік на асфальтове покриття, розсіюючи туман. Якщо промені будуть спрямовані в повітря, видимість не покращиться. Бажано, щоб світло від ліхтарів був максимально широким і торкався узбіччя і дорожні знаки. Довжина потоку при цьому не повинна перевищувати 10 метрів.

Колір ліхтарів не має значення. Протитуманні фари може бути як жовтої, так і білої. Однак для людського ока комфортніше перший варіант.

Які фари туманки краще купити на авто

Перед тим, як купувати протитуманні фару в магазині, зверніть увагу на маркування товару. У цьому наборі цифр і букв зашифрована важлива інформація про особливості запчастини:

  • позначення E22 вказують на всіх автомобільних світлових приладах;
  • відмітка 02 виділяє противотуманку, що відповідає міжнародним стандартам якості;
  • літерою С маркують ліхтарі ближнього світла;
  • R вказує на незалежні джерела освітлення;
  • Н виділяє фари галогенки;
  • літери PL прописують на противотуманках з пластиковим розсіювачем.

До іншим параметрам, на які слід звернути увагу, відноситься потужність, тип екрану, матеріал корпусу і функціональні можливості. Найбільш оптимальним варіантом вважаються скляні фари з потужністю 55-60 Ватт.

Де купити противотуманки в Україні?

Світлові прилади для автомобілів продають у спеціальних магазинах і сервісних центрах. Але бувають ситуації, коли в найближчих торгових точках міста немає необхідних деталей. В такому випадку можна пошукати запчастини в інтернеті.

Україна налічує понад 15000 автомагазинів та автосалонів, розташованих в різних куточках країни. Мріяр об'єднує їх на єдиній торговельній площадці. На сайті компанії доступні тисячі пропозицій від інтернет магазинів країни з продажу автомобільних противотуманок (ВТФ), в тому числі галогенок, на бампер автомобіля за доступними цінами, а за допомогою географічної карти можна подивитися, де замовити і купити найдешевші противотуманки, штатні галогенні (галогенові ) ліхтарі або комплект протитуманних фар на авто і скільки вони коштують в Харкові, Києві та інших містах України.

Ретельно продумана система пошуку дозволяє покупцеві в лічені секунди знайти найбільш вигідну пропозицію. Алгоритми видають результати у вигляді зручного списку від найбільш пріоритетного товару до менш придатному. При формуванні рейтингу враховуються ціни на продукцію і місце розташування продавців. Завдяки Мріяр ви можете знайти найближчий магазин, який продає потрібну деталь, і заощадити на доставці. Наприклад, покупцеві з міста Харків не будуть показані пропозиції з міста Київ, навіть якщо противотуманка там коштує дешевше. В першу чергу, він побачить пропозиції поруч з ним, а вже потім всі інші. При цьому ціна товарів також грає певну роль у формуванні списку.

Якщо ви не можете самостійно знайти підходящу запчастина, залиште замовлення на сайті. Побачивши оголошення з подачею "куплю деталь", продавці самостійно відгукнуться і запропонують свої варіанти.

Продаж товарів на Мріяр вигідна і для автомагазинів. Тепер їм не треба створювати сайт самостійно і наймати співробітників для його обслуговування. Про все це вже подбали творці Мріяр.

Ціни на Протитуманна фара
Товар Ціна
Фара протитуманна Asam 32905 504,00 UAH
Фара протитуманна Depo 4402016LUQ 1 589,90 UAH
Фара протитуманна Asam 16009 314,79 UAH
Фара протитуманна Renault 8200002470 1 469,34 UAH
Фара протитуманна Renault 261500097R 1 493,47 UAH
Протитуманна фара - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Протитуманна фара для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Протитуманна фара ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Протитуманна фара у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Протитуманна фара ?

Протитуманна фара на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Протитуманна фара