Бачок гальмівної рідини

Оберіть авто
Сортувати

Випливає гальмівна рідина? Перевірте бак!

Це найперше дію, яке робить автовласник, якщо помічає втрату необхідного запасу в цій ємності. Рідина для забезпечення роботи гальм міститься в баку, який не допускає потрапляння всередину повітря, вологи і сміття. Тому є дуже важливою деталлю гальмівної системи і вимагає вкрай уважного ставлення.

У будь-який момент може знадобитися заміна тріснутого бака, і тут завжди готовий прийти на допомогу маркетплейс автозапчастин Мріяр. На майданчику представлено близько 40 мільйонів товарів від представників сотень автомагазинів та автосервісів з усієї України, можна за лічені хвилини відшукати бачки гальмівної рідини для будь-якої моделі автомобіля. Більш того, пошукова система видасть координати продавців в рідному місті, потрібно тільки відзначити своє місце розташування.

Що потрібно знати про баку гальмівної рідини?

Ця деталь розташована в руховому відсіку під капотом, досвідчені власники легко справляються з очищенням самостійно. Усередині ємності накопичуються наліт і осад через розкладання гумових складових системи, налипає і стружка від тертя робочих елементів. Якщо бачок брудний, то заміна гальмівної рідини не дасть ефекту, суміш тут же потемніє. Тому досвідчені майстри радять перед тим, як наповнити свіжою рідини неодмінно привести в порядок ємність для неї, робити це потрібно через кожні 30-40 тисяч кілометрів пробігу.

Бачок може вимагати заміни, якщо:

  • з'явилися тріщини;
  • продірявилися втулки під ємністю.

Якщо підтікає гальмівна рідина, необхідно перевірити також циліндри коліс, ще таке трапляється, коли суміші залили занадто багато і її просто видавлює назовні. Спровокувати вихлюпування може і погано прикручена кришка бачка. Якщо після очищення проблема не зникла, ємність необхідно міняти. У разі, коли у власника недостатньо досвіду, щоб визначити причину несправності самостійно, краще звернутися до досвідчених фахівців на станцію техобслуговування.

Де купити на заміну бачок гальмівної рідини?

На майданчику маркетплейса Мріяр робити покупки зручно і вигідно. Досить тільки поставити системі назву деталі і марку автомобіля, щоб отримати інформацію, де в рідному місті можна придбати потрібну запчастину. Надійніше задавати пошук по VIN-коду або каталогу пристрою машини, оригінал підійде ідеально, але цілком реально підшукати і вдалий аналог серед товарів, виставлених на Мріяр. Якщо водій - новачок і не знає, що краще вибрати, йому рекомендують оформити запит по VIN-номером, який побачать продавці і відразу ж підберуть необхідне. Можна домовитися і про консультації.

Мріяр зручний тим, що не потрібно витрачати час на очікування посилки, як це зазвичай відбувається при замовленні через інтернет-магазин. Оформлення займає кілька хвилин, а щоб отримати на руки покупку, потрібно всього лише доїхати до потрібної торгової точки. Тут продаються, як нові, так і відновлені запчастини гарної якості, в пошуковій системі необхідно лише зазначити ціновий діапазон і марку авто.

Ціни на Бачок гальмівної рідини
Товар Ціна
Бачок головного гальмівного циліндра BMW 34321114908 0,00 UAH
Бачок головного гальмівного циліндра Porsche 95931516700 0,00 UAH
Бачок головного гальмівного циліндра Suzuki 2686676JT0 0,00 UAH
Бачок головного гальмівного циліндра Toyota 4722060080 0,00 UAH
Бачок головного гальмівного циліндра Toyota 4722040050 0,00 UAH
Бачок гальмівної рідини - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Бачок гальмівної рідини для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Бачок гальмівної рідини ?
💵 Які ціни в Mriyar на Бачок гальмівної рідини ?

Бачок гальмівної рідини на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Бачок гальмівної рідини