Гальмівна рідина

Оберіть авто
Сортувати

Гальмівна рідина - особливості та вимоги

Призначення автомобільної гальмівної рідини - участь у передачі тиску від основного гальмівного циліндра - до колісних. Це основний функціональний елемент гідроприводу. Продукція повинна відповідати досить суворим критеріям, оскільки від коректного функціонування ТС залежить безпека людей, що знаходяться в авто, інших учасників дорожнього руху та пішоходів.

Гальмівної рідини доводиться працювати в непростих умовах. По-перше, це контакт з комплектуючими, виготовленими з різних матеріалів. Тому головна вимога - це хімічна нейтральність. Склад не повинен вспениваться, вступати в хімічну реакцію з матеріалами, провокувати корозію металів. По-друге, специфіка експлуатації гальмівної рідини така, що вона періодично нагрівається до досить високої температури. Особливо, якщо гальмування досить інтенсивне. Перед надходженням у продаж продукція проходить суворе тестування. Перевірці підлягають такі характеристики: якість змащування гальмівних циліндрів зсередини, збереження початкових властивостей в процесі експлуатації (в тому числі, при високих і низьких температурах), хімічна нейтральність. Головне, що визначає хороший продукт - водій ніколи не згадує про гальмівної рідини, а вільно і безпечно користується авто.

Класифікація гальмівних рідин

Перші гальмівні рідини містили виключно основу. Питома вага останньої в сучасних продуктах не перевищує 98%. Частина, що залишилася припадає на присадки. Завдяки правильно обраним присадкам склад не спінюється, зберігає властивості при екстремально високих і низьких температурах. Залежно від походження, продукцію ділять на:

  • мінеральну;
  • синтетичну;
  • синтетичну з силіконом.

Продукція на мінеральній основі - сама бюджетна. У той же час, її відрізняють хороші експлуатаційні якості, відсутність хімічної агресивності до комплектуючих авто. Однак при температурі повітря нижче -20 градусів мінеральна рідина стає більш в'язкою, температура кипіння мінеральної продукції також порівняно невелика. Такий варіант не застосовується в сучасних моделях автомобілів, оскільки вважається морально застарілим.

Синтетика, основу якої складають ефіри і полигликоли. Це найпоширеніший різновид. Єдиний її мінус - інтенсивне вбирання вологи з повітря, що призводить до погіршення експлуатаційних якостей (прискорення корозії деталей з металу). Як правило, синтетичну продукцію розфасовують в невелику тару для одномоментного застосування. Вартість вище, ніж у мінеральної продукту.

Синтетичні гальмівні рідини на силіконовій основі не є гігроскопічними, зате скорочують термін служби гумових ущільнювачів. Багато починаючі автолюбителі запитують, чи можна змішувати різні продукти. Відповідь одна: однотипні - можна. У всіх інших випадках краще не ризикувати, тому що передбачити поведінку присадок неможливо.

Де замовити гальмівну рідину в Україні

Оптимальна частота заміни рідини в ТС, - приблизно 1 раз в 2 роки або через 50 тисяч км пробігу. За цей час синтетичний продукт не встигає накопичити воду і сприяти зносу деталей машини. Друга ознака, що вказує на те, що заміни не уникнути, - зміна кольору. Склад, що зберіг робочі якості, прозорий, жовтуватого або, навпаки, «кислотного» відтінку. Якщо вона потемніла, - значить, пора вирушати в спеціалізований магазин. Якщо продукт втратив первинні властивості раніше терміну, передбаченого технічним регламентом, це може свідчити про несправності гідросистеми або користуванні низькоякісної підробкою.

Купити рідина для гальмівної системи авто різних марок за оптимальною вартістю можна в маркетплейсе mriyar.ua; тут же, на сайті, можна дізнатися, скільки коштує той чи інший товар, чи змінилася ціна; працює доставка (Україна): до Києва, Харкова, Одеси та інші населені пункти. За бажанням, можна скористатися консультаціями спеціалістів.

Ціни на Гальмівна рідина
Товар Ціна
Рідина гальмівна Textar 95002100 131,00 UAH
Рідина гальмівна Febi 23930 380,08 UAH
Рідина гальмівна Textar 95002400 195,00 UAH
Рідина гальмівна Renault 7711575504 288,39 UAH
Автозапчастина TRW PFB450SE 172,00 UAH
Гальмівна рідина - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівна рідина для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівна рідина ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Гальмівна рідина у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівна рідина ?

Гальмівна рідина на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівна рідина