Вакуумний насос гальмівної системи

Оберіть авто
Сортувати

Вакуумний насос гальмівної системи

Спеціальний механізм, який покликаний посилювати тиск педалі гальма при її натисканні водієм. Дуже важлива деталь сучасного авто: навіть легкого натискання педалі тепер досить, щоб надійно застопорити хід авто. Являє собою механізм з двома камерами (вакуумної і атмосферної), розділеними клапаном. При натисканні педалі в атмосферної камері формується сильний тиск, який додається до тиску педалі і поршнів. Тому водієві необов'язково бути фізично розвиненим людиною, щоб забезпечити транспорту надійні гальма.

Для яких авто можна купити високовакуумний насос?

Кожен автомобіль, незалежно від бренду і моделі, потребує надійних гальмах: недолік надходження рідини неодмінно призведе до зниження їх якості. Комплектуючі в більшості своїй універсальні: виріб може підходити різним маркам авто і їх моделями. Купити автомобільний електричний вакуумний насос в якості підсилювача гальма для автомобіля за розумною ціною можна для різних марок:

  • SCANIA. Автобуси і вантажівки особливо потребують якісних педалях, при натисканні яких багатотонна машина зупиниться. Існують вакуумні насоси спеціально для авто цієї марки: можна ознайомитися з каталогом моделей;
  • Scoda. Елегантні легкові чеські авто також потребують безвідмовних гальмах: при натисненні педалі водій повинен бути впевнений в надійної зупинки. Насоси для Scoda також існують: різні моделі призначені для цих авто.

Присутні моделі і для інших авто: BMW, VM, Mazda, Daewoo, ВАЗ і інших. Вакуумний гальмівний циліндр - підсилювач гальмівної системи, робота якого полягає в посиленні тиску педалі (заповнюється вакуум): корисно тримати в робочому стані.

Бренди: вибір ціни і терміну служби насоса для вакууму гальмівної системи авто

Окремі бренди мають вузькопрофільну спеціалізацію - виробляють виключно підсилювачі гальма на вакуумі і їх деталі. Інші компанії (таких більшість) спеціалізуються на широкому профілі виробництва - пропонують ринку автозапчастини самих різних вузлів автомобіля. Покупцеві варто звернути увагу на обидва види виробників.

  • Pierburg 7.24807.23.0. Виріб від надійного німецького виробника, деталі якого використовують BMW, Audi та інші концерни. Належить до середньої цінової категорії - оригінальні автозапчастини мають набагато вищу ціну;
  • General Motors 26112231. Ім'я американського виробника говорить за себе - найвідоміший автомобілебудівний бренд надав цей і багато інших насоси. Варіант для цінителів якості: вартість виробу відповідає імені;
  • SMPE VP079. Модель від широкопрофільного виробника автомобільних запчастин: недорогий якісний аналог, який підійде різним авто. Багато автовласників принципово купують аналоги, не бажаючи переплачувати за ім'я виробника.

Каталог містить і безліч інших моделей. Електровакуумний насос - підсилювач гальм в системі авто, який завжди повинен бути робочим.

Mriyar.ua: вакуумний гальмівний підсилювач (вакуумника гальма) за розумною ціною

Купити вакуумний підсилювач гальм (вакуумника) і ремкомплект для нього за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Ціна вакуумного підсилювача гальм залежить від марки і моделі авто, для якої він призначений. Ми пропонуємо різні ціни на підсилювачі, адже надана продукція самих різних продавців.

Ціни на Вакуумний насос гальмівної системи
Товар Ціна
Насос вакуумний JBM 51928 539,00 UAH
Насос вакуумний JBM 52329 876,00 UAH
Насос вакуумний Magneti Marelli 007935016780 1 027,87 UAH
Насос вакуумний JBM 52428 1 707,00 UAH
Насос вакуумний Pierburg 702551240 10 006,00 UAH
Вакуумний насос гальмівної системи - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вакуумний насос гальмівної системи для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вакуумний насос гальмівної системи ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вакуумний насос гальмівної системи у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вакуумний насос гальмівної системи ?

Вакуумний насос гальмівної системи на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вакуумний насос гальмівної системи