Вакуумний насос гальмівної системи

Оберіть авто
Сортувати

Вакуумний насос гальмівної системи

Спеціальний механізм, який покликаний посилювати тиск педалі гальма при її натисканні водієм. Дуже важлива деталь сучасного авто: навіть легкого натискання педалі тепер досить, щоб надійно застопорити хід авто. Являє собою механізм з двома камерами (вакуумної і атмосферної), розділеними клапаном. При натисканні педалі в атмосферної камері формується сильний тиск, який додається до тиску педалі і поршнів. Тому водієві необов'язково бути фізично розвиненим людиною, щоб забезпечити транспорту надійні гальма.

Для яких авто можна купити високовакуумний насос?

Кожен автомобіль, незалежно від бренду і моделі, потребує надійних гальмах: недолік надходження рідини неодмінно призведе до зниження їх якості. Комплектуючі в більшості своїй універсальні: виріб може підходити різним маркам авто і їх моделями. Купити автомобільний електричний вакуумний насос в якості підсилювача гальма для автомобіля за розумною ціною можна для різних марок:

  • SCANIA. Автобуси і вантажівки особливо потребують якісних педалях, при натисканні яких багатотонна машина зупиниться. Існують вакуумні насоси спеціально для авто цієї марки: можна ознайомитися з каталогом моделей;
  • Scoda. Елегантні легкові чеські авто також потребують безвідмовних гальмах: при натисненні педалі водій повинен бути впевнений в надійної зупинки. Насоси для Scoda також існують: різні моделі призначені для цих авто.

Присутні моделі і для інших авто: BMW, VM, Mazda, Daewoo, ВАЗ і інших. Вакуумний гальмівний циліндр - підсилювач гальмівної системи, робота якого полягає в посиленні тиску педалі (заповнюється вакуум): корисно тримати в робочому стані.

Бренди: вибір ціни і терміну служби насоса для вакууму гальмівної системи авто

Окремі бренди мають вузькопрофільну спеціалізацію - виробляють виключно підсилювачі гальма на вакуумі і їх деталі. Інші компанії (таких більшість) спеціалізуються на широкому профілі виробництва - пропонують ринку автозапчастини самих різних вузлів автомобіля. Покупцеві варто звернути увагу на обидва види виробників.

  • Pierburg 7.24807.23.0. Виріб від надійного німецького виробника, деталі якого використовують BMW, Audi та інші концерни. Належить до середньої цінової категорії - оригінальні автозапчастини мають набагато вищу ціну;
  • General Motors 26112231. Ім'я американського виробника говорить за себе - найвідоміший автомобілебудівний бренд надав цей і багато інших насоси. Варіант для цінителів якості: вартість виробу відповідає імені;
  • SMPE VP079. Модель від широкопрофільного виробника автомобільних запчастин: недорогий якісний аналог, який підійде різним авто. Багато автовласників принципово купують аналоги, не бажаючи переплачувати за ім'я виробника.

Каталог містить і безліч інших моделей. Електровакуумний насос - підсилювач гальм в системі авто, який завжди повинен бути робочим.

Mriyar.ua: вакуумний гальмівний підсилювач (вакуумника гальма) за розумною ціною

Купити вакуумний підсилювач гальм (вакуумника) і ремкомплект для нього за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Ціна вакуумного підсилювача гальм залежить від марки і моделі авто, для якої він призначений. Ми пропонуємо різні ціни на підсилювачі, адже надана продукція самих різних продавців.

Ціни на Вакуумний насос гальмівної системи
Товар Ціна
Насос вакуумний Borsehung B18774 3 041,66 UAH
Насос вакуумний Borsehung B18801 3 041,66 UAH
Насос вакуумний Borsehung B18799 3 156,58 UAH
Насос вакуумний Topran 112 282 65,00 UAH
Насос вакуумний Borsehung B18666 4 670,48 UAH
Вакуумний насос гальмівної системи - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вакуумний насос гальмівної системи для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вакуумний насос гальмівної системи ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вакуумний насос гальмівної системи у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вакуумний насос гальмівної системи ?

Вакуумний насос гальмівної системи на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вакуумний насос гальмівної системи