Ланцюг ГРМ

Оберіть авто
Сортувати

Ланцюг ГРМ

Ланцюг газорозподільного механізму є важливим елементом двигуна автомобіля - виріб з'єднує зуби шківів колінчастого і розподільного вала. Забезпечує їх синхронну роботу при кожному оберті двигуна. При русі авто, клапани опускаються в систему згоряння, а поршні йдуть назад. Завдяки роботі даної запчастини не виникає зіткнення деталей: вся система приводу працює як годинник.

В системі ГРМ може бути задіяний кілька типів передач: ланцюгова, шестерна, ремінна. Сьогодні ланцюгової привід використовується в багатьох сучасних автомобілях. Працює виріб із зірочками, успокоителем і елементом натяжителя.

Ланцюгова передача відрізняється від інших типів установок надійністю і високим рівнем зносостійкості. Ланцюг легше, ніж шестерна передача і міцніше, ніж ремінь, при цьому не вимагає особливого обслуговування. Якщо деталь все ж зносилася, ослабло натяг або стався порив, то відбувається зіткнення поршнів з клапанами. При такій поломці двигун можна буде використовувати тільки після капітального ремонту.

Види ланцюгів ГРМ: особливості експлуатації

Залежно від типу газорозподільного механізму, застосовується певна модифікація приводу. Ланцюгова установка розподіляється на два види:

  • пластинчато-роликовий конструкція - складається з роликових ланок, з'єднаних пластинами і штифтами. Виріб може мати один або два ряди ланок. Зацеп відбувається, коли зубець шестерні входить в роз'єм між роликовим ланкою;
  • пластинчастий - складається з блоків пластин, які з'єднані штифтом. Зачеплення відбувається під час згину пластин на внутрішньому радіусі. У порівнянні з першим видом, дана модифікація має більш потужний робочий ресурс.

Пристрій будь-якого виду чутливо до якості масла. При використанні низькоякісного або забрудненого моторного масла з ладу можуть вийти суміжні елементи. Також відбувається швидкий знос шестерень. Натягувач ланцюга експлуатується в умовах максимального навантаження, тому необхідно стежити за рівнем масла в двигуні. Якщо деталям не вистачатиме масла, то натягувач блокується, а ланцюг перестає виконувати свою функцію.

Натяжнік і ланцюг приводу ГРМ стійкі до навантажень, установка може експлуатуватися від 250 до 350 тис.км. Провести діагностику роботи деталі може тільки фахівець. Водій лише відчує ознаки поломки: деренчання елементів установки, брязкіт металу, нерівномірна робота двигуна. При виявленні несправності, необхідно замінити автозапчастин, так як можливе повне припинення роботи мотора.

Вартість ланцюга ГРМ на маркетплейсе Mriyar

Підбір нової запчастини необхідно проводити відповідно до маркою і моделлю авто. Також можна купити ролик і натяжитель ланцюга ГРМ відповідно до типу двигуна і за кодом попередньої деталі. На маркетплейсе Mriyar представлений великий вибір ланцюгів різних типів і брендів. Ціна буде залежати від цінової політики конкретного інтернет-магазину, вигляду виробу і його призначення. На торговому майданчику свої товари пропонують продавці автотоварів з усієї України, тому можна легко знайти запчастини в найближчій до вас торговій точці і заощадити на доставці.

Ціни на Ланцюг ГРМ
Товар Ціна
Ланцюг приводу розподільного валу Febi 39821 474,00 UAH
Комплект ланцюга ГРМ Febi 40672 2 896,00 UAH
Комплект ланцюга ГРМ Febi 38362 4 780,00 UAH
Комплект ланцюга ГРМ Febi 44729 1 569,52 UAH
Ланцюг приводу розподільного валу Hyundai/Kia 243212B200 1 328,04 UAH
Ланцюг ГРМ - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Ланцюг ГРМ для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Ланцюг ГРМ ?
💵 Які ціни в Mriyar на Ланцюг ГРМ ?

Ланцюг ГРМ на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Ланцюг ГРМ