Гальмівний шланг

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Каталог гальмівних шлангів для різних авто

Кожен автомобіль потребує міцних граматичних шлангах для безперебійної поставки гальмівної рідини до вузлів. Періодичний вихід їх з ладу - стандартна ситуація, від якої не застрахований жоден водій. Механічні пошкодження гуми - привід замінити шланг. Можна підібрати деталь для різних авто.

  • Dacia. Румунські автомобілі сподобалися громадськості добротним якістю збірки і слухняністю на дорогах: гальмівна система є важливою частиною їх механізму.
  • Peugeot. Відомий французький концерн відрізняється автомобілями з хорошою маневреністю і легкістю водіння: не тільки легкові, але малі вантажні авто, мікроавтобуси в достатку можна зустріти на вітчизняних дорогах.

Також присутні комплектуючі для ВАЗ, Daewoo, VW, Honda, Mazda і багатьох інших марок авто.

Бренди: скільки коштує гальмівний шланг різних марок?

Існують різні марки шлангів: різні виробники надають ринку добротну продукцію. Можна зупинити вибір на виробах відомих профільних брендів - ціна чимала, але в якості сумніватися не доводиться. Широкопрофільні бренди - це економ-варіант, але також цілком прийнятний.

  • DAF. Виробник великих вантажівок виробляє також і шланги-троси для гальмівної системи: цінитель може придбати оригінальну деталь. Ціна перевищить середню по ринку, але зате в якості причин сумніватися не буде;
  • Hutchinson. Французький бренд, який спеціалізується виключно на резінометалліке - великий фахівець з виробництва армованої гуми. Купівля деталей таких марок гарантує надійність;
  • Iveco. Італійський автомобілебудівний концерн, який виробляє двигуни і вантажівки, готовий надати гумові шланги. Продукція високої міцності, адже компанія працює для габаритних авто.

В каталозі присутні і багато інших виробників: чимало компаній пропонують дані комплектуючі.

Mriyar.ua - каталог гальмівних шлангів

Купити гальмівні шланги за розумною ціною завжди можна в нашому каталозі. Завдання нашої компанії - надати різним продавцям можливість продавати автозапчастини через Інтернет. В результаті і покупці залишаться у виграші: отримають можливість вибрати з великої кількості деталей. Всі гарантійні зобов'язання будуть дотримані. Покупець має право повернути товар протягом 14 календарних днів з дня покупки, а також отримує гарантійне обслуговування протягом встановленого виробником терміну. Доставка працює по всіх містах України.

Ціни на Гальмівний шланг
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Гальмівний шланг - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівний шланг для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівний шланг ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Гальмівний шланг у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівний шланг ?

Гальмівний шланг на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівний шланг