Гальмівний шланг

Оберіть авто
Сортувати

Каталог гальмівних шлангів для різних авто

Кожен автомобіль потребує міцних граматичних шлангах для безперебійної поставки гальмівної рідини до вузлів. Періодичний вихід їх з ладу - стандартна ситуація, від якої не застрахований жоден водій. Механічні пошкодження гуми - привід замінити шланг. Можна підібрати деталь для різних авто.

  • Dacia. Румунські автомобілі сподобалися громадськості добротним якістю збірки і слухняністю на дорогах: гальмівна система є важливою частиною їх механізму.
  • Peugeot. Відомий французький концерн відрізняється автомобілями з хорошою маневреністю і легкістю водіння: не тільки легкові, але малі вантажні авто, мікроавтобуси в достатку можна зустріти на вітчизняних дорогах.

Також присутні комплектуючі для ВАЗ, Daewoo, VW, Honda, Mazda і багатьох інших марок авто.

Бренди: скільки коштує гальмівний шланг різних марок?

Існують різні марки шлангів: різні виробники надають ринку добротну продукцію. Можна зупинити вибір на виробах відомих профільних брендів - ціна чимала, але в якості сумніватися не доводиться. Широкопрофільні бренди - це економ-варіант, але також цілком прийнятний.

  • DAF. Виробник великих вантажівок виробляє також і шланги-троси для гальмівної системи: цінитель може придбати оригінальну деталь. Ціна перевищить середню по ринку, але зате в якості причин сумніватися не буде;
  • Hutchinson. Французький бренд, який спеціалізується виключно на резінометалліке - великий фахівець з виробництва армованої гуми. Купівля деталей таких марок гарантує надійність;
  • Iveco. Італійський автомобілебудівний концерн, який виробляє двигуни і вантажівки, готовий надати гумові шланги. Продукція високої міцності, адже компанія працює для габаритних авто.

В каталозі присутні і багато інших виробників: чимало компаній пропонують дані комплектуючі.

Mriyar.ua - каталог гальмівних шлангів

Купити гальмівні шланги за розумною ціною завжди можна в нашому каталозі. Завдання нашої компанії - надати різним продавцям можливість продавати автозапчастини через Інтернет. В результаті і покупці залишаться у виграші: отримають можливість вибрати з великої кількості деталей. Всі гарантійні зобов'язання будуть дотримані. Покупець має право повернути товар протягом 14 календарних днів з дня покупки, а також отримує гарантійне обслуговування протягом встановленого виробником терміну. Доставка працює по всіх містах України.

Ціни на Гальмівний шланг
Товар Ціна
Шланг гальмівний Bosch 1 987 481 567 318,04 UAH
Шланг гальмівний Bosch 1 987 476 282 578,06 UAH
Шланг гальмівний Bosch 1 987 476 074 291,38 UAH
Шланг гальмівний TRW PHD349 530,41 UAH
Шланг гальмівний Bosch 1 987 476 300 400,52 UAH
Гальмівний шланг - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Гальмівний шланг для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Гальмівний шланг ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Гальмівний шланг у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Гальмівний шланг ?

Гальмівний шланг на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Гальмівний шланг