Компресор кондиціонера

Choose a car
Sort

Найважливіше погода в салоні: кондиціонер - не розкіш

В останні роки Україна шанує нас ну дуже вже жарким і настирливим влітку, стрілки термометра наполегливо б'ють рекорди один за іншим. Найгірше автомобілістам, їм доводиться їхати під замком в обмеженому просторі, терпіти пекло і моторошну духоту. Точніше, це про тих «щасливчиків», у яких з якихось причин не встановлений кондиціонер в салоні. Глибоко помиляються ті, хто вважає, ніби цей прилад відноситься до розряду необов'язкових предметів розкоші - кондиціонер охолоджує повітря, а крім того, забезпечує його мікроциркуляцію, очищає, висушує.

Хто сидить в автомобілі спекотним літнім днем ​​обов'язково відчує різницю, особливо на відкритій трасі, де немає тіні, якщо автокондиціонер зламається як під час руху, так і коли машина стоїть - адже скільки відомо випадків, коли ціною поломки компресора кондиціонера ставало людське здоров'я, тому цей важливий автомобільний прилад при несправності слід міняти і ремонтувати негайно, тим більше, що купити його цілком реально - вартість невисока в будь-якому місті в Україні, включно з Києвом.

Що таке автокомпресор кондиціонера і яку роль він виконує?

У будь-якому сучасному авто мікроклімат регулюється системою HVAC, що розшифровується як Heating Ventilation Air Conditioning, а перекладається як «опалення, вентиляція і кондиціонування».

Остання вважається найскладнішою за конструкцією і складається з:

  • компресора;
  • конденсатора, який якраз охолоджує холодоагент, що рухається по кондиціонеру;
  • магістралей високого / низького тиску, здатні витримати до 1500 кПа;
  • ресивера і осушувача - які запобігають кристалізацію випала від перепаду температур «роси» в лід, здатного викликати поломку компресора;
  • випарника - випаровується холодоагент і забезпечує дренаж конденсату;
  • дроселя;
  • датчиків електронного типу.

Найчастіше виходять з ладу саме компресори кондиціонера авто. Причиною може стати знос всього автомобільного вузла HVAC або окремих його частин, зниження до мінімуму фреону, масла, механічне пошкодження, відмова системи охолодження конденсатора. Слід зазначити, що за ремонт компресора автомобіля, ціна швидше за все буде дуже високою, набагато дешевше купити нові деталі

Де купити компресор для кондиціонера?

Не потрібно чекати, не доведеться шукати - звертайтеся в Мріяр! ! Це найкрутіший нишевой маркетплейс автозапчастин, де є все, що може знадобитися автомобілісту для ремонту машини. Вітчизняні автомобілі та іномарки, вантажівки, легковики, кросовери - вам потрібно якісне моторне масло, автомобільні витратні матеріали, деталі для кондиціонерів або частини кузова? Ви потрапили за адресою. За допомогою фільтрів знайдеться найближчий до вас продавець з перевіреною репутацією, у якого можна зробити замовлення онлайн оптом чи вроздріб зі зручною доставкою.

Де б ви не знаходилися, в будь-якій точці України - їдьте з комфортом завдяки Мріяр!

Prices for Компресор кондиціонера
Product Price
Компресор кондиціонера Valeo 699357 8 236,00 UAH
Компресор кондиціонера Valeo 699298 10 536,41 UAH
Компресор кондиціонера Denso DCP32045 8 418,70 UAH
Компресор кондиціонера Valeo 699361 9 181,00 UAH
Компресор кондиціонера Valeo 813157 11 818,80 UAH
Компресор кондиціонера - Questions and answers
🚘 How to choose Компресор кондиціонера for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Компресор кондиціонера group?
💵 What are the prices in Mriyar for Компресор кондиціонера ?

Компресор кондиціонера on top car brands

Popular Manufacturers Компресор кондиціонера