Повітропровід

Оберіть авто

Повітропровід автомобіля: призначення

Автомобільний повітропровід представляє собою конструкцію у вигляді пластикового трубопроводу. Конфігурація може бути різною. Призначення цієї системи, як міститься в назві, - переміщення повітря. Ці комплектуючі впливають на функціонування системи, що забезпечує комфортний мікроклімат в салоні автомобіля, а також на інші важливі пристрої машини.

Система вентиляції картерних газів силового агрегату - одна з найважливіших систем авто. При роботі ДВС створюється підвищений тиск. Вихлопні гази частково потрапляють всередину картера двигуна через зазор між поршнем і стінками циліндра. Ця проблема виникає, незважаючи на наявність компресійних і маслоз'ємних кілець, завдання яких - не допускати цього. Забезпечити абсолютну герметичність не вдається. Особливо це актуально для старих авто, що мають значний пробіг. Крім вихлопних газів, в картер потрапляє саме пальне або його пари, що призводить до проблем в системі запалювання. Призначення вентиляції - відведення газоподібних продуктів, що утворилися при згорянні ТВС.

Класифікація повітропроводів

Зазвичай автомобіль оснащують воздуховодами таких видів:

  • центральний;
  • вентиляційної системи;
  • опалювальної системи;
  • салону.

Повітропровід, для коректного виконання своїх завдань, потребує регулярного догляду. Його внутрішні поверхні покриваються пилом, забруднюються, створюючи сприятливе середовище для розмноження мікроорганізмів і появи неприємних запахів. Для прочищення воздухопровода спеціальними складами професійного класу бажано звернутися на СТО.

Є кілька ознак, що вказують на те, що повітропровід потребує очищення. По-перше, це сторонні звуки при роботі кондиціонера і навіть при вимкненому пристрої. Звуки виникають у вигляді невеликого шуму, свисту або тріска. По-друге, поява в салоні неприємного запаху. Провітрювання малоефективно. Запах знову з'являється з запуском кондиціонера. По-третє, це підтікання воздуховода через надлишок вологи, що скупчується в ньому. Вирішити ці проблеми можна тільки своєчасної чищенням воздуховода.

Купити повітропровід для автомобіля

На сайті торгового майданчика mriyar.ua представлений великий асортимент повітропроводів для авто від різних виробників (ознайомитися з переліком можна безпосередньо в каталозі маркетплейса). Користуючись фільтрами, ви зможете легко підібрати товар. На сайті представлені як фірмові вироби, так і якісні аналоги. Можна вибрати відповідний повітропровід по марці, роком випуску автомобіля, з урахуванням різновиду силового агрегату. Можна також використовувати номер комплектуючої по каталогу. Працює доставка по населеним пунктам України. Зателефонуйте за вказаним на сторінці продавця номеру або залиште повідомлення в контактній формі, щоб отримати вичерпно докладну консультацію щодо вибору деталей та оформлення заявок на їх купівлю.

Ціни на Повітропровід
Товар Ціна
Воздуховод Citroen/Peugeot 00006447HE 0,00 UAH
Воздуховод VAG 89B8209024PK 0,00 UAH
Воздуховод Mercedes-Benz A1648301144 0,00 UAH
Воздуховод Mercedes-Benz A1645000416 0,00 UAH
Воздуховод Toyota 5886248010 0,00 UAH
Повітропровід - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Повітропровід для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Повітропровід ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Повітропровід у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Повітропровід ?

Повітропровід на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Повітропровід