Повітропровід

Оберіть авто
Сортувати

Повітропровід автомобіля: призначення

Автомобільний повітропровід представляє собою конструкцію у вигляді пластикового трубопроводу. Конфігурація може бути різною. Призначення цієї системи, як міститься в назві, - переміщення повітря. Ці комплектуючі впливають на функціонування системи, що забезпечує комфортний мікроклімат в салоні автомобіля, а також на інші важливі пристрої машини.

Система вентиляції картерних газів силового агрегату - одна з найважливіших систем авто. При роботі ДВС створюється підвищений тиск. Вихлопні гази частково потрапляють всередину картера двигуна через зазор між поршнем і стінками циліндра. Ця проблема виникає, незважаючи на наявність компресійних і маслоз'ємних кілець, завдання яких - не допускати цього. Забезпечити абсолютну герметичність не вдається. Особливо це актуально для старих авто, що мають значний пробіг. Крім вихлопних газів, в картер потрапляє саме пальне або його пари, що призводить до проблем в системі запалювання. Призначення вентиляції - відведення газоподібних продуктів, що утворилися при згорянні ТВС.

Класифікація повітропроводів

Зазвичай автомобіль оснащують воздуховодами таких видів:

  • центральний;
  • вентиляційної системи;
  • опалювальної системи;
  • салону.

Повітропровід, для коректного виконання своїх завдань, потребує регулярного догляду. Його внутрішні поверхні покриваються пилом, забруднюються, створюючи сприятливе середовище для розмноження мікроорганізмів і появи неприємних запахів. Для прочищення воздухопровода спеціальними складами професійного класу бажано звернутися на СТО.

Є кілька ознак, що вказують на те, що повітропровід потребує очищення. По-перше, це сторонні звуки при роботі кондиціонера і навіть при вимкненому пристрої. Звуки виникають у вигляді невеликого шуму, свисту або тріска. По-друге, поява в салоні неприємного запаху. Провітрювання малоефективно. Запах знову з'являється з запуском кондиціонера. По-третє, це підтікання воздуховода через надлишок вологи, що скупчується в ньому. Вирішити ці проблеми можна тільки своєчасної чищенням воздуховода.

Купити повітропровід для автомобіля

На сайті торгового майданчика mriyar.ua представлений великий асортимент повітропроводів для авто від різних виробників (ознайомитися з переліком можна безпосередньо в каталозі маркетплейса). Користуючись фільтрами, ви зможете легко підібрати товар. На сайті представлені як фірмові вироби, так і якісні аналоги. Можна вибрати відповідний повітропровід по марці, роком випуску автомобіля, з урахуванням різновиду силового агрегату. Можна також використовувати номер комплектуючої по каталогу. Працює доставка по населеним пунктам України. Зателефонуйте за вказаним на сторінці продавця номеру або залиште повідомлення в контактній формі, щоб отримати вичерпно докладну консультацію щодо вибору деталей та оформлення заявок на їх купівлю.

Ціни на Повітропровід
Товар Ціна
Воздуховод VAG 1K0805965J9B9 253,74 UAH
Воздуховод VAG 1K0805971C9B9 775,92 UAH
Воздуховод Mercedes-Benz A6420980037 327,00 UAH
Воздуховод VAG 1K0805962C9B9 407,00 UAH
Воздуховод VAG 5P08059719B9 842,55 UAH
Повітропровід - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Повітропровід для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Повітропровід ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Повітропровід у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Повітропровід ?

Повітропровід на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Повітропровід