Радіатор обігрівача

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Радіатор опалювача автомобіля

Радіатор опалення автомобіля (грубка, батарея) необхідний для створення комфортної для водія авто температури в салоні. Але не тільки для обігріву салону машини використовують батарею. Вона є важливим компонентом в системі охолодження двигуна.

Елементи системи обігріву і принцип її дії

Піч в автомобілі складається з:

  • радіатора;
  • вентилятора;
  • системи повітряних каналів.

Грубку встановлюють на найтеплішою частини мотора - на його голівці. Під час роботи мотора відбувається тертя його деталей, що, як і згоряння палива, призводить до підвищення температури. Спеціальна охолоджуюча рідина омиває двигун, знижуючи температуру. За спеціальним патрубкам розігріта рідина надходить в радіатор, віддаючи тепло, і охолоджена повертається до двигуна. Вентилятор обдуває гарячий радіатор, переносячи тепле повітря по повітряним каналам в салон.

Принцип роботи автомобільних грубок дуже простий, але від справної роботи опалювачів залежать і комфорт водія, і правильна робота охолоджувальної системи машини.

Несправності, їх причини

Автомобільні радіатори опалення можуть вийти з ладу по ряду причин. Найпоширенішими є:

  • неправильна робота помпи;
  • механічні засмічення в радіаторі;
  • засмічення в крані;
  • потрапляння повітря в теплообмінну систему;
  • поломка вентилятора (механічна, електронна).

Іноді несправності можна видалити самостійно, але краще звернутися до фахівця. Купити необхідні деталі для ремонту радіатора опалювача для грубки автомобіля можна в магазинах автотоварів або по інтернету, при цьому ціни на них можуть бути різними, що пояснюється різною якістю і виробником. Сьогодні почастішали випадки виявлення підробок батарей, вартість яких не набагато нижче, ніж у оригіналів, але встановлювати їх в автомобіль небезпечно. Щоб робота авто була чіткою і безпечною, слід уважно ставитися до вибору продавців, у яких купуєте запчастини та витратні матеріали.

Як вибрати відповідального продавця і купити якісні товари?

Сьогодні немає необхідності шукати потрібну запчастину по всіх магазинах або сайтам або замовляти товар з іншого кінця країни. В інтернеті створено віртуальний маркетплейс "Мріяр", на платформі якого об'єдналися українські продавці автотоварів. Купити автомобільний радіатор батареї опалення за прийнятною вартістю в маркетплейсе дуже просто - вкажіть назву потрібних запчастин, марку автомобіля і місто, в якому ви живете (наприклад, Харків), і отримаєте перелік деталей з повним їх описом (характеристика, ціна, виробник) від продавців із зазначеного регіону. Вам залишиться тільки вибрати із запропонованих товарів, домовитися з продавцем про деталі оплати і доставки або самостійно забрати замовлення з магазину в Харкові. Такий спосіб дозволяє економити час і гроші покупцям і продавцям.

Ціни на Радіатор обігрівача
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Радіатор обігрівача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Радіатор обігрівача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Радіатор обігрівача ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Радіатор обігрівача у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Радіатор обігрівача ?

Радіатор обігрівача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Радіатор обігрівача