Радіатор обігрівача

Оберіть авто
Сортувати

Радіатор опалювача автомобіля

Радіатор опалення автомобіля (грубка, батарея) необхідний для створення комфортної для водія авто температури в салоні. Але не тільки для обігріву салону машини використовують батарею. Вона є важливим компонентом в системі охолодження двигуна.

Елементи системи обігріву і принцип її дії

Піч в автомобілі складається з:

  • радіатора;
  • вентилятора;
  • системи повітряних каналів.

Грубку встановлюють на найтеплішою частини мотора - на його голівці. Під час роботи мотора відбувається тертя його деталей, що, як і згоряння палива, призводить до підвищення температури. Спеціальна охолоджуюча рідина омиває двигун, знижуючи температуру. За спеціальним патрубкам розігріта рідина надходить в радіатор, віддаючи тепло, і охолоджена повертається до двигуна. Вентилятор обдуває гарячий радіатор, переносячи тепле повітря по повітряним каналам в салон.

Принцип роботи автомобільних грубок дуже простий, але від справної роботи опалювачів залежать і комфорт водія, і правильна робота охолоджувальної системи машини.

Несправності, їх причини

Автомобільні радіатори опалення можуть вийти з ладу по ряду причин. Найпоширенішими є:

  • неправильна робота помпи;
  • механічні засмічення в радіаторі;
  • засмічення в крані;
  • потрапляння повітря в теплообмінну систему;
  • поломка вентилятора (механічна, електронна).

Іноді несправності можна видалити самостійно, але краще звернутися до фахівця. Купити необхідні деталі для ремонту радіатора опалювача для грубки автомобіля можна в магазинах автотоварів або по інтернету, при цьому ціни на них можуть бути різними, що пояснюється різною якістю і виробником. Сьогодні почастішали випадки виявлення підробок батарей, вартість яких не набагато нижче, ніж у оригіналів, але встановлювати їх в автомобіль небезпечно. Щоб робота авто була чіткою і безпечною, слід уважно ставитися до вибору продавців, у яких купуєте запчастини та витратні матеріали.

Як вибрати відповідального продавця і купити якісні товари?

Сьогодні немає необхідності шукати потрібну запчастину по всіх магазинах або сайтам або замовляти товар з іншого кінця країни. В інтернеті створено віртуальний маркетплейс "Мріяр", на платформі якого об'єдналися українські продавці автотоварів. Купити автомобільний радіатор батареї опалення за прийнятною вартістю в маркетплейсе дуже просто - вкажіть назву потрібних запчастин, марку автомобіля і місто, в якому ви живете (наприклад, Харків), і отримаєте перелік деталей з повним їх описом (характеристика, ціна, виробник) від продавців із зазначеного регіону. Вам залишиться тільки вибрати із запропонованих товарів, домовитися з продавцем про деталі оплати і доставки або самостійно забрати замовлення з магазину в Харкові. Такий спосіб дозволяє економити час і гроші покупцям і продавцям.

Ціни на Радіатор обігрівача
Товар Ціна
Радіатор обігрівача салону Febi 11089 652,08 UAH
Радіатор обігрівача салону Febi 14741 747,00 UAH
Радіатор обігрівача салону Febi 11090 713,00 UAH
Радіатор обігрівача салону NRF 50524 641,00 UAH
Радіатор обігрівача салону Febi 15914 894,64 UAH
Радіатор обігрівача - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Радіатор обігрівача для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Радіатор обігрівача ?
💵 Які ціни в Mriyar на Радіатор обігрівача ?

Радіатор обігрівача на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Радіатор обігрівача