Датчик тиску оливи

Оберіть авто
Сортувати

Автомобільні датчики тиску масла: призначення

Однією з найголовніших систем в автомобілі є масляна. Вона допомагає забезпечити подачу мастила в необхідний час до всіх елементів тертя. Масло зменшує знос запчастин, охолоджує їх і запобігає перегріванню. Кожен автолюбитель знає, що рівень цієї речовини необхідно періодично перевіряти. Для цього виробники транспортних засобів розробили датчик тиску (витрати) масла в двигуні.

Робота мотора забезпечує функціонування всіх систем автомобіля. Рівень масла зазвичай вимірюється спеціальним щупом, а ось тиск можна з'ясувати тільки завдяки датчику. Якщо станеться поломка цієї деталі, водій не зможе контролювати стан речовини і якість мастила всіх механізмів. Це може привести до серйозних проблем в роботі авто.

Мастильна система має ряд переваг: захищає ДВС, запобігає появі корозії, очищає поверхні тертя від сажі, нагару і різного сміття. Якщо датчик масляного тиску показує надлишок, то це може привести до підвищеної витрати мастила, збою роботи мотора, порушення цілісності ущільнювача, і різних проблем у функціонуванні системи.

Типи автомобільного датчика тиску масла

Масляний датчик може розташовуватися в різних місцях, це залежить від моделі транспортного засобу, року випуску і виробника. Найчастіше він знаходиться близько масляного насоса, двигуна або може бути вмонтованим в блок циліндрів, а дані передаються на бортовий комп'ютер, або спеціальну електронну шкалу. За типом призначення розрізняють два типи приладів:

  • електронний. Його часто називають аварійним датчиком або покажчиком тиску масла. Він використовується для передачі даних водієві про стан рівня мастила. На панелі з приладами є лампочка, яка працює в режимі сигналізатора і повідомляє про падіння рівня масла. Аварійний сигнал спрацьовує, коли тиск знижується нижче певного рівня. Сучасні автомобілі можуть комплектуватися двома такими приладами - низького і високого тиску і відразу говорять водієві про підвищення або зниження рівня мастила;
  • механічний. На відміну від аварійного, цей тип покажчика визначає в точності тиск масла і інформує про це власника машини через шкалу на панелі приладів.

Такі прилади необхідні для контролю мастила і роботи двигуна, тому при виході їх з ладу, потрібно відразу ж здійснити ремонт або заміну.

Датчик тиску масла купити в Києві (Україна)

Безліч водіїв намагаються в своєму місті знайти запчастини для своєї машини, але не завжди це виходить. Радимо звернутися за допомогою на відомий маркетплейс «Мріяр», де можна замовити датчик тиску масла за доступною ціною. Це величезна система, яка об'єднує продавців і покупців автомобільних запчастин України. На цьому порталі можна знайти нові, оригінальні, відреставровані, вживані товари. Тут представлені сотні реалізаторів з різних куточків країни, що пропонують свою продукцію і різні аксесуари для авто.

Віртуальна платформа «Мріяр» гарантує чесність всіх продавців і присвоює їм рейтинг. При пошуку товару через фільтр, першими пропонуються запчастини лідируючих компаній-продавців. Скільки коштує автомобільний датчик тиску масла, яка мінімальна вартість, гарантія, умови і ціна доставки? На ці питання дадуть відповідь консультанти інтернет-порталів, а також допоможуть вибрати потрібний товар і відправлять його по Україні.

Ціни на Датчик тиску оливи
Товар Ціна
Датчик тиску оливи Febi 04428 165,06 UAH
Датчик тиску оливи Febi 08444 170,07 UAH
Датчик тиску оливи Vernet OS3522 71,00 UAH
Датчик тиску оливи Febi 08484 146,00 UAH
Датчик тиску оливи Vernet OS3518 100,00 UAH
Датчик тиску оливи - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик тиску оливи для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик тиску оливи ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Датчик тиску оливи у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик тиску оливи ?

Датчик тиску оливи на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик тиску оливи