Датчик запасу палива

Оберіть авто
Сортувати

Зламався датчик рівня палива? У Мріяр знайдете те, що шукали!

На перший погляд, датчик рівня палива - не такий вже незамінний атрибут для автомобіля, але багато водіїв до нього звикли, та й в сучасних імпортних автомобілях така деталь передбачена. Тому в разі поломки відразу виникає бажання придбати гідну заміну, щоб визначати, скільки залишилося пального в бензобаку.

Сьогодні замовити і купити датчик рівня палива, масла та інших ПММ не складе проблем, але важливо знайти товар високої якості, а це вдається не завжди. З появою маркетплейса автозапчастин Мріяр багато автовласників зітхнули з полегшенням: тут за кілька хвилин можна оформити покупку в будь-якому автомагазині рідного міста і найближчим часом отримати бажане на руки. Ціна на товари прийнятна.

Чим допоможе датчик рівня палива?

Принцип основної роботи цього пристрою - підібрати сигнал, який відповідає рівню залишився палива в баку машини, можна перевірити точність простим мультиметром. Потрібно виміряти опір датчика, кілька разів доливаючи бензин, якщо зміна розташування спеціального поплавка не відіб'ється на опорі, значить, датчик необхідно змінити. Досвідчені майстри відзначають, що помилки у вимірі реального рівня машинного палива часто виникають через зношування магнітних і струмоведучих складових приладу, іноді причиною несправності стає дірка в поплавці або поломка важеля, позначається на показниках і деформація бензобака.

Датчики рівня палива поділяють на:

  • аналогові - менш точні, тому використовуються нечасто;
  • цифрові - переводять надходить сигнал в цифру, яка змінюється разом з урахуванням помилок вимірів.

Підбирати датчик під свій автомобіль радять по невластивому опору, досвідчені фахівці орієнтуються по характеристикам ланцюга, які відзначені в технічній документації на машину. Ще важливо врахувати межа використовуваного струму, напруга, різницю температур, довжину вимірювача. Найкраще купувати оригінал, в Мріяр легко запустити пошук по VIN-коду - крім «рідний» деталі, система видасть ще й чимало якісних аналогів. Ще можна орієнтуватися на характеристики автомобіля: марка, модель, дата випуску, комплектація.

Де купити хороший датчик рівня палива? Загляньте в Мріяр!

У цьому нішевий маркетплейсе автозапчастин можна без проблем замовити і купити за прийнятну ціну не тільки датчик рівня палива, але і будь-яку деталь для автомобіля, мастильні матеріали. Асортимент нараховує понад 40 мільйонів товарів і сотні мільйонів пропозицій, свою продукцію представляють автомагазини і автосервіси з усієї України. Клієнтові потрібно ввести назву деталі, налаштувати фільтр по ціні, термінів доставки, виробникам, своїм розташуванням, і система видасть оптимальні варіанти. Якщо покупець погано орієнтується, який товар йому більше підходить, потрібно оформити запит по VIN-коду, і на нього відразу ж відгукнуться продавці маркетплейса. Замовнику залишиться тільки вибрати кращу пропозицію і оформити заявку.

Ціни на Датчик запасу палива
Товар Ціна
Датчик рівня палива Hyundai/Kia 319214A705 1 347,16 UAH
Датчик рівня палива Asam 32147 449,55 UAH
Датчик рівня палива Bosch 0 580 314 539 3 195,18 UAH
Датчик рівня палива Asam 33832 614,62 UAH
Датчик рівня палива Citroen/Peugeot 1525JE 1 311,83 UAH
Датчик запасу палива - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик запасу палива для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик запасу палива ?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик запасу палива ?

Датчик запасу палива на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик запасу палива