Датчик тиску у впускному колекторі

Оберіть авто
Сортувати

Купити датчик тиску у впускному колекторі в Україні з гарантією швидкої доставки

Контроль якості та кількості паливно-повітряної суміші, що надходить у циліндри двигуна, є запорукою його стабільної та довговічної роботи. Для ефективного вирішення цього завдання використовуються спеціальні датчики тиску, встановлені у впускному колекторі.

Призначення та особливості конструкції датчика тиску

На сьогоднішній день датчик тиску у впускному колекторі є одним із основних вимірювальних приладів у систему управління двигунами внутрішнього згоряння. Професійні водії також називають його датчиком абсолютного тиску повітря або просто ДАТ.

ДАД є важливим елементом системи управління та контролю за нормальним функціонуванням силового агрегату транспортного засобу. З його допомогою здійснюється постійний вимір тиску повітря у впускному колекторі ДВЗ. На основі інформації, що надходить з датчика, ЕБУ (електронний блок управління) розраховує обсяг повітря, що надходить у циліндри, та змінює режими роботи двигуна.  

Від того, наскільки точно та правильно функціонує ДАТ, залежить можливість нормальної експлуатації автомобіля. Тому, у разі несправності приладу, його слід замінити в найкоротші терміни.

Різновиди датчиків

Сучасні датчики абсолютного тиску повітря в залежності від типу вхідного сигналу поділяються на дві великі групи:

  1. Аналогові – прилад формує та відправляє на ЕБУ аналоговий сигнал, який потім перетворюється та обробляється блоком управління. Ці датчики мають гранично просту конструкцію і в нових ТЗ практично не використовуються.
  2. Цифрові – у конструкцію цифрових ДАД інтегрована спеціальна оцінна схема, яка миттєво перетворює аналоговий сигнал від п'єзорезисторів у цифровий формат і вже у такому вигляді спрямовує його на ЕБУ. У основі приладів цього лежать високотехнологічні мікросхеми. Цифрові ДАТ сьогодні широко використовуються у більшості моделей та марок автомобілів.

Часті несправності датчика тиску

Про те, що датчик тиску, встановлений у впускному клапані, вийшов з ладу, можуть свідчити наступні ознаки:

  • Холості оберти ДВЗ плавають або підвищені;
  • Двигун димить, працює шумно;
  • У вихлопі добре помітний запах пального;
  • Збільшено витрати пального, помітно впала потужність двигуна.

При появі перелічених проблем рекомендується якомога раніше перевірити справність датчика абсолютного тиску. Ремонту цей прилад не підлягає лише заміні.

Як купити ДАТ?

Маркетплейс Мріяр пропонує купити датчики тиску для впускного колектора за вигідними цінами. На нашому сайті вам доступні кращі пропозиції щодо постачання запасних частин від провідних офлайн та онлайн магазинів України. Зараз у категорії Датчик тиску у впускному колекторі доступно 1832 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Датчик тиску у впускному колекторі та вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 154,18 грн. до 551229,81 грн.

При виборі датчика абсолютного тиску рекомендуємо орієнтуватися на:

  • Каталожний номер деталі;
  • VIN номер ТЗ;
  • Модель, марку та рік випуску автомобіля, модифікацію двигуна внутрішнього згоряння.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або транспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в комфортне для вас відділення або адресу. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Датчик тиску у впускному колекторі
Товар Ціна
Датчик абсолютного тиску Bosch 0 281 002 961 704,00 UAH
Датчик абсолютного тиску Bosch 0 281 006 076 1 083,50 UAH
Датчик абсолютного тиску Bosch 0 261 230 266 682,50 UAH
Датчик абсолютного тиску Bosch 0 261 230 439 973,01 UAH
Датчик абсолютного тиску Bosch 0 281 002 976 886,67 UAH
Датчик тиску у впускному колекторі - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик тиску у впускному колекторі для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик тиску у впускному колекторі ?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик тиску у впускному колекторі ?

Датчик тиску у впускному колекторі на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик тиску у впускному колекторі