Втягуюче реле стартера

Choose a car
Sort

Купити реле стартера в Києві та Україні за низькими цінами

Управління електричним автомобільним стартером здійснюється за допомогою спеціального пристрою, який знаходиться на його корпусі – втягуючого або тягового реле.

Що таке реле стартера, що втягує?

Втягувальне реле стартера (серед водіїв ця деталь також відома, як бендікс) – це вузол електричного стартера сучасного автомобіля, поєднаний із контактною групою соленоїд. За допомогою реле здійснюється підключення електричного двигуна стартера до АКБ транспортного засобу. Крім того, під час запуску двигуна через тягове реле відбувається механічне з'єднання стартера з вінцем маховика.

Втягувальне реле стартера виконує такі функції:

  • Підключення електричного двигуна стартера до АКБ автомобіля;
  • Підведення приводу стартера до вінця маховика в процесі запуску двигуна;
  • Відведення приводу та відповідно відключення стартера при вимкненні ключа запалювання.

Незважаючи на те, що тягове реле функціонує у складі стартера, воно є повністю самостійним вузлом, що грає одну з головних ролей у системі запуску силової установки авто. Навіть незначна несправність у роботі реле, що втягує, здатна серйозно утруднити запуск двигуна або навіть зробити це неможливим.

Несправності втягуючого реле стартера

Найчастішими причинами виходу з ладу втягуючого реле є:

  1. Несправність обмотки – реле клацає, проте стартер не крутить, а двигун не запускається. Це найпоширеніша несправність, для усунення якої знадобиться повна заміна тягового реле.
  2. Утворення нагару на п'ятаку та клемах – причиною несправності є постійна дія сильного електричного струму деякі деталі реле стартера. Проблема вирішується досить просто. з корпусу реле знімається дах – п'ятак перевертається іншою стороною, а клеми зачищаються.

Де купити втягувальне реле в Києві?

Купити реле стартера Bosch, Cargo та інших провідних виробників запасних частин в Україні ви можете вже сьогодні в електронному каталозі нашого маркетплейсу. Спеціально для наших покупців ми зібрали в одному місці пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Втягувальне реле стартера доступно 3043 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Втягувальне реле стартера і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 37,21 грн. до 75351,69 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром чи транспортною компанією по всій Україні. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Prices for Втягуюче реле стартера
Product Price
Реле втягуюче стартера Bosch 9461610530 654,00 UAH
Реле втягуюче стартера Bosch 2339402230 3 098,00 UAH
Реле втягуюче стартера Bosch 2339305245 1 472,61 UAH
Реле втягуюче стартера Toyota 2822628051 2 092,82 UAH
Реле втягуюче стартера ERA (Messmer) ZM69796 158,01 UAH
Втягуюче реле стартера - Questions and answers
🚘 How to choose Втягуюче реле стартера for your car?
🔝 Which brands are the most popular in the Втягуюче реле стартера group?
💵 What are the prices in Mriyar for Втягуюче реле стартера ?

Втягуюче реле стартера on top car brands

Popular Manufacturers Втягуюче реле стартера