Втягуюче реле стартера

Оберіть авто
Сортувати

Купити реле стартера в Києві та Україні за низькими цінами

Управління електричним автомобільним стартером здійснюється за допомогою спеціального пристрою, який знаходиться на його корпусі – втягуючого або тягового реле.

Що таке реле стартера, що втягує?

Втягувальне реле стартера (серед водіїв ця деталь також відома, як бендікс) – це вузол електричного стартера сучасного автомобіля, поєднаний із контактною групою соленоїд. За допомогою реле здійснюється підключення електричного двигуна стартера до АКБ транспортного засобу. Крім того, під час запуску двигуна через тягове реле відбувається механічне з'єднання стартера з вінцем маховика.

Втягувальне реле стартера виконує такі функції:

  • Підключення електричного двигуна стартера до АКБ автомобіля;
  • Підведення приводу стартера до вінця маховика в процесі запуску двигуна;
  • Відведення приводу та відповідно відключення стартера при вимкненні ключа запалювання.

Незважаючи на те, що тягове реле функціонує у складі стартера, воно є повністю самостійним вузлом, що грає одну з головних ролей у системі запуску силової установки авто. Навіть незначна несправність у роботі реле, що втягує, здатна серйозно утруднити запуск двигуна або навіть зробити це неможливим.

Несправності втягуючого реле стартера

Найчастішими причинами виходу з ладу втягуючого реле є:

  1. Несправність обмотки – реле клацає, проте стартер не крутить, а двигун не запускається. Це найпоширеніша несправність, для усунення якої знадобиться повна заміна тягового реле.
  2. Утворення нагару на п'ятаку та клемах – причиною несправності є постійна дія сильного електричного струму деякі деталі реле стартера. Проблема вирішується досить просто. з корпусу реле знімається дах – п'ятак перевертається іншою стороною, а клеми зачищаються.

Де купити втягувальне реле в Києві?

Купити реле стартера Bosch, Cargo та інших провідних виробників запасних частин в Україні ви можете вже сьогодні в електронному каталозі нашого маркетплейсу. Спеціально для наших покупців ми зібрали в одному місці пропозиції більшості інтернет-магазинів Києва та України. Зараз в категорії Втягувальне реле стартера доступно 2915 шт. Ви можете швидко порівняти ціни на Втягувальне реле стартера і вибрати для себе оптимальний варіант за вартістю та доставкою. Ціна від 67,89 грн. до 70604,44 грн.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром чи транспортною компанією по всій Україні. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця.

Ціни на Втягуюче реле стартера
Товар Ціна
Реле втягуюче стартера AS-PL SS0033 624,00 UAH
Реле втягуюче стартера AS-PL SS3030 546,00 UAH
Реле втягуюче стартера Vika 99110445901 619,05 UAH
Реле втягуюче стартера Topran 110 590 693,20 UAH
Реле втягуюче стартера VAG 02E911287C 4 195,00 UAH
Втягуюче реле стартера - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Втягуюче реле стартера для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Втягуюче реле стартера ?
💵 Які ціни в Mriyar на Втягуюче реле стартера ?

Втягуюче реле стартера на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Втягуюче реле стартера