Оливний радіатор

Оберіть авто
Сортувати

Купуємо масляний автомобільний радіатор: пропозиції від Мріяр

Кожен автомобіль має свої вразливі місця, ремонт яких обходиться власнику в кругленьку суму. Але проблем можна уникнути, якщо піклуватися про більш дрібних деталях, багато в чому визначають роботу всієї машини. Наприклад, температуру двигуна внутрішнього згоряння треба утримувати на потрібному рівні, щоб силова налаштування не перегрівалася. Ефект очікуваного охолодження підсилюють масляні радіатори - завдяки їх роботі масло не втрачає своїх властивостей при досить високих температурах.

Якщо такої деталі потрібна заміна, бажано підібрати оригінал або хороший аналог, а це не так просто, особливо для новачків. З появою на просторах інтернету маркетплейса автозапчастин Мріяр (Київ) проблему реально вирішити за кілька хвилин, тут можна купити масляний радіатор для будь-якого автомобіля - товари представляють близько 300 працюючих в Україні автомагазинів, ціни варіюються в широкому діапазоні.

Особливості масляного радіатора

Масляний радіатор формується з тепловідвідних особливих трубок і пластин, за якими проходить масло, пристрій хорошої якості виключає пробки у внутрішніх каналах, система трубопроводів сформована так, щоб масло вільно ходило по колу. Важливо не дати масляної суміші нагріватися і закипати, тому що інакше вона зменшиться в розмірах, стане менш в'язкою. А коли в мастилі з'являються різні відкладення, то мотор швидше зношується, так що піклуватися про масляному радіаторі - все одно, що піклуватися про двигун, який справедливо вважається серцем будь-якого автомобіля.

Виділяють пристрої з різним охолодженням:

  • природним - обдувається повітрям, коли машина рухається;
  • примусовим - радіатор охолоджується вентилятором.

Про можливі неполадки в радіаторі транспортний засіб відразу ж сигналізує. Якщо авто погано розвиває швидкість, датчик тепла показує високу температуру, машина раптом починає вібрувати - це говорить про те, що потрібно шукати заміну масляного радіатора. Якщо зовні це пристрій став схожим на футбольний м'яч, значить, конструкція сильно деформувалася, це дуже небезпечно для автомобіля і його власника.

Масляний радіатор: моделі від кращих виробників

Маркетплейс автозапчастин Мріяр (Україна) зібрав на одному майданчику безліч продавців автотоварів, це автомагазини, автосервіси, офіційні дистриб'ютори. Тут можна вигідно купити масляний радіатор для будь-якого авто, вартість товару визначає продавець. Клієнту необхідно вписати в пошукову систему сайту назву деталі, відзначити своє місто і модель машини, система тут же видасть йому найвдаліші варіанти. Залишиться тільки вибрати найближчий до дому автомагазин і відправитися за покупкою.

Якщо покупець - новачок, і толком не знає, який товар йому потрібен, достатньо оформити запит по VIN-коду, продавці маркетплейса відразу підберуть те, що потрібно, і запропонують у відповіді на запит підходящі варіанти. Гарантійні умови, як і ціна, у кожного торгового представника свої, одні дають гарантію на 3 місяці, інші - на рік, все залежить від групи товарів.

Ціни на Оливний радіатор
Товар Ціна
Радіатор масляний Thermotec D4W014TT 0,00 UAH
Радіатор масляний Van Wezel 313783 0,00 UAH
Радіатор масляний Van Wezel 313686 0,00 UAH
Радіатор масляний Honda 25510PGH305 0,00 UAH
Радіатор масляний Honda 17109PGKA00 0,00 UAH
Оливний радіатор - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Оливний радіатор для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Оливний радіатор ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Оливний радіатор у 2022 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Оливний радіатор ?

Оливний радіатор на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Оливний радіатор