Оливний радіатор

Выберите авто
Сортировать

Купуємо масляний автомобільний радіатор: пропозиції від Мріяр

Кожен автомобіль має свої вразливі місця, ремонт яких обходиться власнику в кругленьку суму. Але проблем можна уникнути, якщо піклуватися про більш дрібних деталях, багато в чому визначають роботу всієї машини. Наприклад, температуру двигуна внутрішнього згоряння треба утримувати на потрібному рівні, щоб силова налаштування не перегрівалася. Ефект очікуваного охолодження підсилюють масляні радіатори - завдяки їх роботі масло не втрачає своїх властивостей при досить високих температурах.

Якщо такої деталі потрібна заміна, бажано підібрати оригінал або хороший аналог, а це не так просто, особливо для новачків. З появою на просторах інтернету маркетплейса автозапчастин Мріяр (Київ) проблему реально вирішити за кілька хвилин, тут можна купити масляний радіатор для будь-якого автомобіля - товари представляють близько 300 працюючих в Україні автомагазинів, ціни варіюються в широкому діапазоні.

Особливості масляного радіатора

Масляний радіатор формується з тепловідвідних особливих трубок і пластин, за якими проходить масло, пристрій хорошої якості виключає пробки у внутрішніх каналах, система трубопроводів сформована так, щоб масло вільно ходило по колу. Важливо не дати масляної суміші нагріватися і закипати, тому що інакше вона зменшиться в розмірах, стане менш в'язкою. А коли в мастилі з'являються різні відкладення, то мотор швидше зношується, так що піклуватися про масляному радіаторі - все одно, що піклуватися про двигун, який справедливо вважається серцем будь-якого автомобіля.

Виділяють пристрої з різним охолодженням:

  • природним - обдувається повітрям, коли машина рухається;
  • примусовим - радіатор охолоджується вентилятором.

Про можливі неполадки в радіаторі транспортний засіб відразу ж сигналізує. Якщо авто погано розвиває швидкість, датчик тепла показує високу температуру, машина раптом починає вібрувати - це говорить про те, що потрібно шукати заміну масляного радіатора. Якщо зовні це пристрій став схожим на футбольний м'яч, значить, конструкція сильно деформувалася, це дуже небезпечно для автомобіля і його власника.

Масляний радіатор: моделі від кращих виробників

Маркетплейс автозапчастин Мріяр (Україна) зібрав на одному майданчику безліч продавців автотоварів, це автомагазини, автосервіси, офіційні дистриб'ютори. Тут можна вигідно купити масляний радіатор для будь-якого авто, вартість товару визначає продавець. Клієнту необхідно вписати в пошукову систему сайту назву деталі, відзначити своє місто і модель машини, система тут же видасть йому найвдаліші варіанти. Залишиться тільки вибрати найближчий до дому автомагазин і відправитися за покупкою.

Якщо покупець - новачок, і толком не знає, який товар йому потрібен, достатньо оформити запит по VIN-коду, продавці маркетплейса відразу підберуть те, що потрібно, і запропонують у відповіді на запит підходящі варіанти. Гарантійні умови, як і ціна, у кожного торгового представника свої, одні дають гарантію на 3 місяці, інші - на рік, все залежить від групи товарів.

Цены на Оливний радіатор
Товар Цена
Радіатор масляний Trucktec Automotive 02.18.050 207,00 UAH
Радіатор масляний Nissens 90608 1 342,84 UAH
Радіатор масляний NRF 31305 1 159,00 UAH
Радіатор масляний Mahle Original CLC52000P 2 253,26 UAH
Радіатор масляний Nissens 90622 1 950,35 UAH
Оливний радіатор - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Оливний радіатор для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Оливний радіатор ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Оливний радіатор в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Оливний радіатор ?

Оливний радіатор на популярние марки автомобилей

Популярные производители Оливний радіатор