Вкладиші шатунні

Оберіть авто
Сортувати
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.

Вкладиші шатунові

Вкладиші шатунні - металеві кільця з тонкими стінками і антифрикційним покриттям, які призначені для мінімізації тертя між шатуном і обертається їм колінчастим валом під час руху машини. Колінчастий вал приводить в дію маховик. Шатунний вкладиш покривається тонким шаром мастила, в результаті чого знижується тертя у вузлі, і складові елементи використовуються більш тривалий час. Робочий потенціал комплекту шатунних вкладишів значно знижується при агресивній манері керування автомобілем, що потрібно враховувати водіям, які вважають за краще різко гальмувати.

Комплект вкладишів відповідає конструктивним особливостям елементів рухової системи. Він повинен в точності відповідати штатним розмірам виробів, встановлених виробником автомобіля. При порушенні вимог комплектуючі не зможуть виконувати свої функціональні завдання, а це призводить до поломки двигуна - його ремонт обійдеться в рази дорожче, ніж покупка вкладишів для шатуна.

Коли потрібно купувати шатунні вкладиші?

Особлива увага до цілості і працездатності шатунних вкладишів потрібно приділяти власникам машин, двигуни яких працюють з перевантаженням. Для ДВС (двигун внутрішнього згоряння) характерні циклічні навантаження на підшипники, як наслідок змінного тиску в циліндрах і інерційними силами, зумовленими рухливими елементами.

Причини поломки:

  • мастило не відповідає регламентованим вимогам (підвищений або знижений відсоток в'язкості, наявність сторонніх часток);
  • відсутність мастила;
  • постійні перевантаження двигуна;
  • ослаблене натяг підшипникових кришок;
  • природний знос.

Корінні і шатунні вкладиші - критичні елементи двигуна. При їх знос машину неможливо експлуатувати, що вимагає негайної заміни комплектуючих.

Де вигідно купити шатунні вкладиші?

Вигідну покупку автозапчастин пропонує маркетплейс "Мріяр". Ми працюємо з 2018 року, об'єднавши на віртуальному майданчику понад 300 000 продавців комплектуючих з усією Україною. Покупцям є більше 40 мільйонів товарів і більше сотні мільйонів пропозицій від автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів.

Щоб знайти найбільш вигідні пропозиції, автомобілісту можна скористатися:

  • каталожними номером запчастини;
  • найменуванням запчастини;
  • каталогом пристрою автомобіля;
  • унікальним VIN кодом транспортного засобу.

На сайті передбачена карта із зазначенням розташування автомагазинів в вашому місті. Ви можете сконцентрувати свою увагу на продавцях, розташованих поруч з вашим будинком або офісом, замовити на маркетплейсе деталі і забрати їх безпосередньо в магазині. Ми подбали про те, щоб ви в будь-який час могли скористатися найбільш цікавим і вигідним пропозицією, не виходячи з дому і не втрачаючи час на пошуки комплектуючих, відвідуючи різні магазини свого міста.

Ціни на Вкладиші шатунні
На жаль, ми не змогли знайти жодної запчастини за каталожним номером ИКН. Перевірте коректність каталожного номеру. Якщо Вам відомо, що автозапчастина дійсно існує – відправте інформацію нашим спеціалістам. Після перевірки вона буде додана до пошукової системи.
Вкладиші шатунні - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Вкладиші шатунні для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Вкладиші шатунні ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Вкладиші шатунні у 2023 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Вкладиші шатунні ?

Вкладиші шатунні на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Вкладиші шатунні