Вкладиші шатунні

Выберите авто
Сортировать

Вкладиші шатунові

Вкладиші шатунні - металеві кільця з тонкими стінками і антифрикційним покриттям, які призначені для мінімізації тертя між шатуном і обертається їм колінчастим валом під час руху машини. Колінчастий вал приводить в дію маховик. Шатунний вкладиш покривається тонким шаром мастила, в результаті чого знижується тертя у вузлі, і складові елементи використовуються більш тривалий час. Робочий потенціал комплекту шатунних вкладишів значно знижується при агресивній манері керування автомобілем, що потрібно враховувати водіям, які вважають за краще різко гальмувати.

Комплект вкладишів відповідає конструктивним особливостям елементів рухової системи. Він повинен в точності відповідати штатним розмірам виробів, встановлених виробником автомобіля. При порушенні вимог комплектуючі не зможуть виконувати свої функціональні завдання, а це призводить до поломки двигуна - його ремонт обійдеться в рази дорожче, ніж покупка вкладишів для шатуна.

Коли потрібно купувати шатунні вкладиші?

Особлива увага до цілості і працездатності шатунних вкладишів потрібно приділяти власникам машин, двигуни яких працюють з перевантаженням. Для ДВС (двигун внутрішнього згоряння) характерні циклічні навантаження на підшипники, як наслідок змінного тиску в циліндрах і інерційними силами, зумовленими рухливими елементами.

Причини поломки:

  • мастило не відповідає регламентованим вимогам (підвищений або знижений відсоток в'язкості, наявність сторонніх часток);
  • відсутність мастила;
  • постійні перевантаження двигуна;
  • ослаблене натяг підшипникових кришок;
  • природний знос.

Корінні і шатунні вкладиші - критичні елементи двигуна. При їх знос машину неможливо експлуатувати, що вимагає негайної заміни комплектуючих.

Де вигідно купити шатунні вкладиші?

Вигідну покупку автозапчастин пропонує маркетплейс "Мріяр". Ми працюємо з 2018 року, об'єднавши на віртуальному майданчику понад 300 000 продавців комплектуючих з усією Україною. Покупцям є більше 40 мільйонів товарів і більше сотні мільйонів пропозицій від автомагазинів, автосервісів і офіційних дистриб'юторів.

Щоб знайти найбільш вигідні пропозиції, автомобілісту можна скористатися:

  • каталожними номером запчастини;
  • найменуванням запчастини;
  • каталогом пристрою автомобіля;
  • унікальним VIN кодом транспортного засобу.

На сайті передбачена карта із зазначенням розташування автомагазинів в вашому місті. Ви можете сконцентрувати свою увагу на продавцях, розташованих поруч з вашим будинком або офісом, замовити на маркетплейсе деталі і забрати їх безпосередньо в магазині. Ми подбали про те, щоб ви в будь-який час могли скористатися найбільш цікавим і вигідним пропозицією, не виходячи з дому і не втрачаючи час на пошуки комплектуючих, відвідуючи різні магазини свого міста.

Цены на Вкладиші шатунні
Товар Цена
Втулка шатуна Glyco 55-4299 SEMI 218,25 UAH
Втулка шатуна Glyco 55-4856 SEMI 173,00 UAH
Вкладиші шатунні Kolbenschmidt 77552600 725,00 UAH
Вкладиші шатунні Mercedes-Benz A2720300160 557,00 UAH
Вкладиші шатунні Kolbenschmidt 77836600 523,80 UAH
Вкладиші шатунні - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Вкладиші шатунні для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Вкладиші шатунні ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Вкладиші шатунні в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Вкладиші шатунні ?

Вкладиші шатунні на популярние марки автомобилей

Популярные производители Вкладиші шатунні