Форсунка

Оберіть авто
Сортувати

Принцип роботи паливної форсунки

Форсунками називають один з важливих елементів дизельного і бензинового мотора. Сьогодні на ринку представлено кілька видів форсунок, які відрізняються способом управління. Принцип дії автозапчастин полягає в проходженні палива під сильним тиском через отвір, де форсунки використовуються для створення факела з солярки чи бензину. У свою чергу паливо розбивається на краплі і змішується з повітрям.

В результаті надмірних навантажень запчастина може пошкодитися і вийти з ладу. Виробники вказують термін експлуатації близько 200 тис.км, але через вплив багатьох чинників термін експлуатації і ресурс зносу набагато менше. Причиною поломки дизельної форсунки може стати низька якість палива. Наявність домішок в солярці призводить до того, що розпилювач забивається, порушується подача палива.

Види паливних форсунок

Продаж форсунок передбачає кілька їх видів, тому перш ніж оформити замовлення, потрібно визначитися який інжектор підходить для вашого автомобіля. Ремонт може знадобитися через погану якість збірки компонента уприскування або наявності заводського браку. Механічне пошкодження може привести до зміни кута розпилення та кількості палива, яке подається.

Паливна форсунка представлена ​​4 типами:

  • механічний;
  • електромеханічний;
  • п'єзоелектричний;
  • електрогідравлічний.

Запчастини на бензинових двигунах працюють при низькому тиску (одиниці атмосфер), в той час як дизельні передбачають сотні і тисячі атмосфер.

Де вигідно купити паливні форсунки в Україні?

Компанія "Мріяр" була заснована в 2018 році, як маркетплейс автозапчастин, який об'єднує продавців і покупців з усієї України. Майданчик дозволяє кожному автовласнику економити час на пошуки і засоби, оскільки тут представлені різні ціни. Ви можете підібрати оригінальну паливну форсунку з доставкою в Київ або інше місто, щоб забрати товар самовивозом.

Багато продавців автозапчастин раніше боялися виходити в онлайн, що пов'язано з відсутністю знань, можливостей і часу, які потрібно витратити на створення сайту. У маркетплейсе "Мріяр" використовуються вже готові інструменти для подачі оголошення, що дозволяє офіційним продавцям з відповідними сертифікатами продавати оригінальні запчастини в роздріб і оптом.

При виникненні питань можна зв'язатися з продавцем, який проконсультує по наявності і відповідності запчастин для вашого автомобіля. На сайті зібрано понад 40 млн.предложеній, і їх кількість з кожним днем ​​збільшується. Покупець має можливість вибирати не тільки нові деталі, але і розглядати пропозиції від звичайних продавців, що дає можливість пропонувати товари в різному ціновому сегменті. Якщо вас цікавить найнижча ціна на паливну форсунку, ви можете скористатися фільтрами і впорядкувати товари за вартістю, вибравши доставку в будь-яке місто (Україна) або самовивезення.

Ціни на Форсунка
Товар Ціна
Дизельні компоненти Bosch F00VC05001 18,00 UAH
Дизельні компоненти Bosch F00RJ01453 43,00 UAH
Дизельні компоненти Elring 219950 25,00 UAH
Дизельні компоненти Bosch F00VC22003 55,50 UAH
Дизельні компоненти Febi 172930 38,00 UAH
Форсунка - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Форсунка для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Форсунка ?
💵 Які ціни в Mriyar на Форсунка ?

Форсунка на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Форсунка