Щуп оливний

Оберіть авто
Сортувати

Масляний щуп - надійний покажчик

Надійність цього покажчика рівня мастила в картері двигуна внутрішнього згоряння перевірена десятиліттями його застосування. Навіть поява в сучасних моделях машин класу «Преміум» (Ауді, БМВ, Порше, Мерседес і ін.), Які працюють на найактуальніших силових агрегатах в парі з автоматичною трансмісією (АКПП), електронних датчиків, контролюючих рівень масла, не привело до масової заміни масляного щупа в усьому автомобільному парку.

Безліч відмінних авто, включаючи ті ж Мерседес Бенц і Ауді, продовжують забезпечуватися їх виробниками металевими щупами для вимірювання рівня масла, орієнтуючись на те, що невисока ціна даних виробів встигає повністю, а то і багаторазово, окупитися за період експлуатації.

До того ж, направляти час від часу (рекомендується не рідше, ніж раз на тиждень) масляний щуп в прикріплену до блоку циліндрів трубку для перевірки кількості мастильного матеріалу, не є для власника автомашини проблемою.

Нарешті, вартість електроніки, за допомогою якої контролюється наявність мастила для деталей машини, істотно перевищує ціну такого простого пристрою, як застосовуваний для тієї ж мети масляний щуп, а купити його в разі виходу з ладу не так проблематично з фінансової точки зору, як новий електронний датчик.

Масляний щуп - питання експлуатації

Щоб ці питання не перетворювалися надто швидко в питання про те, як би скоріше і дешевше купити вийшов з ладу щуп для перевірки рівня масла, до цієї невибагливої ​​в цілому деталі потрібно ставитися дбайливо.

Особливу увагу слід приділяти «заторної» частини масляного покажчика, виготовленим із пластмаси, яка найчастіше і ламається, що загрожує несанкціонованим проникненням масла в моторну зону і, як наслідок цього, порушенням необхідного рівня картерной тиску.

Що стосується практики застосування вимірювача мастильного рівня, то для нього є спеціальна напрямна трубка, так що помилитися по частині місця дії неможливо навіть новачкові.

Цінність щупа полягає не тільки у вказівці на кількісну достатність машинного масла в автомобільній системі, а й у можливості визначення з його допомогою якості мастила, про знижений рівень якої просигналізує її:

  • потемніння;
  • погіршення прозорості;
  • розрідження;
  • поява від неї бензинового запаху.

Всю вимірювальну процедуру слід проводити, щоб вона дала максимально точний результат, тоді, коли автомобіль встиг деякий час постояти на рівному майданчику.

Прилад контролю рівня автомастила - вибираємо оптимальний варіант

В Україні діє безліч офіційних реалізаторів автозапчастин, послідовне знайомство з пропозиціями яких з продажу, зокрема, масляних щупів може зайняти невизначено тривалий час. Якщо ж звернутися до послуг інтернет-сайту маркетплейса Мріяр, постійними клієнтами якого є ці продавці, то шукана деталь для машини будь-якої марки, модельної лінійки і року випуску знайдеться оптимально швидко.

Більш того, потенційний покупець масляного вимірювача отримає на виході, як результат нашого багатофакторного рекомендованого пошуку, враховує, крім технічних і цінових аспектів, також і прив'язку до географічного знаходження покупця і продавця, кілька варіантів вирішення виниклої у нього проблеми, з яких він самостійно вибере найбільш для нього відповідний.

І тоді йому залишиться тільки лише швидко оформити відповідне замовлення.

Ціни на Щуп оливний
Товар Ціна
Воронка Febi 01993 7,14 UAH
Воронка Febi 19750 16,49 UAH
Щуп рівня оливи Febi 44204 32,00 UAH
Щуп рівня оливи Asam 32126 158,00 UAH
Воронка Febi 19758 102,00 UAH
Щуп оливний - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Щуп оливний для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Щуп оливний ?
🥇 Які найпопулярніші товари в групі Щуп оливний у 2024 році?
💵 Які ціни в Mriyar на Щуп оливний ?

Щуп оливний на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Щуп оливний