Датчик тиску в шинах

Оберіть авто
Сортувати

TPMS система контролю температури і тиску повітря в шині - що це?

Безпека водія та пасажирів багато в чому залежить від стану і надійності коліс. Це своєрідна взуття вашого залізного друга. Як ми відчуваємо почуття дискомфорту від носіння тісного або незручного взуття, так і на експлуатацію та технічний стан вашої машини буде впливати якість її гумової обувки. Є безліч водіїв, які не звертають на це увагу, тим самим наражають на небезпеку себе та своїх пасажирів. Щоб колеса вашого транспортного засобу не стали причиною серйозної поломки або аварії, фахівці рекомендують уважно стежити за ступенем їх наповнення. Для цього створена і постійно вдосконалюється спеціальна система датчиків TPMS, які на сучасні транспортні засоби встановлюються вже на заводі. Якщо ваша залізна конячка не має цього бонусу, такі пристрої можна досить легко встановити додатково самим або звернувшись до сервісного центру.

Який контролер краще виміряє тиск в шині?

Кожен водій може вибрати з існуючих варіантів то пристрій, який на його думку краще виробляє контроль за станом накачування шин, легше і зручніше встановлюється. Вони можуть бути:

  • внутрішніми або зовнішніми;
  • механічними або електронними.

Розглянемо деякі особливості кожного, виходячи з типу і принципів роботи.

Механічні колісні датчики вимірювання тиску в шині - це спеціальні ковпачки, які встановлюються на вентиля клапанів підкачки. Їх конструкція дуже проста. В основному корпусі, виготовленому з прозорого пластика, розташовані три циліндри, які вставляються один в одного і пофарбовані в різні кольори. Найбільший - зелений, середнього діаметра - червоний, і найменший - жовтий. Кожен сегмент налаштований під певний параметр, і з його зміною переміщається, як висувна телескопічна антена. Запам'ятати, що означає кожен колір, не так складно. Можна провести аналогію зі світлофором: червоний - небезпека, зелений - норма, жовтий - будь напоготові. Такі пристосування мають хороший попит. Популярність їх визначає невисока ціна і простота установки. До недоліків пристрою можна віднести той факт, що колір ковпачків ви не можете перевірити під час руху. Провести огляд транспорту можливо буде тільки на стоянці.

Електронні - більш сучасні і точні пристрої. Вони кріпляться на колесах на диски, на саму гуму, ставляться на місце вентиля шини. Харчування отримують від вбудованого в цей прилад акумулятора, який може прослужити при нормальній експлуатації до 7 років. Вимірювання ці датчики ТПМС проводять постійно, а інформація з них передається на монітор бортового комп'ютера або смартфон власника. При критичних показниках включаються спеціальні звукові та світлові сигнали, які водій не може не помітити. Більш вдосконалені вимірювачі тиску, які закуповує сьогодні Україна, можуть також визначати температуру всередині шини.

Так як контроль за станом накачування гуми слід проводити постійно, розумно зупинитися на більш сучасному, точному, і як наслідок, більш надійному, варіанті.

Датчик TПМС системи контролю тиску в шинах автомобіля в Києві: від «куплю» до «володію» один крок

Якщо вас цікавить найкраща в Україні ціна на TPMS датчики тиску повітря в шинах і можливість купити їх на одне колесо або комплект на всі відразу з доставкою в Київ та інші міста, зайдіть на сайт компанії Mriyar, де здійснюється онлайн-продаж цих пристроїв для автомобілів Kia Sportage (Киа Спортейдж), Toyota (Тойота), Mazda 6 GH і CX 5 (Мазда СХ 5 і 6 GH), Renault Megane 3 (Рено Меган 3), Infiniti (Інфініті), Hyundai Accent (Хендай Акцент), Tucson (Туксон ) 2018, VW, Volkswagen Tiguan 2 (Фольксваген Тігуан 2) та інші моделі. Це значно збереже не тільки ваш час, але і дозволити добре заощадити, тому що Mriyar дає можливість кожному покупцеві вибрати товар за оптимальною вартістю в найближчій до місця проживання точці. На нашому сайті представлені пропозиції щодо продажу запчастин з усієї країни, і ви зможете вибрати свій ідеальний варіант.

Ціни на Датчик тиску в шинах
Товар Ціна
Датчик тиску повітря в шині Toyota 4260748020 2 357,26 UAH
Датчик тиску повітря в шині Toyota 4260760010 2 320,16 UAH
Датчик тиску повітря в шині Toyota 4260730060 2 399,39 UAH
Датчик тиску повітря в шині Honda 42753STKA04 1 897,72 UAH
Датчик тиску повітря в шині Nissan 407001AY0A 2 835,75 UAH
Датчик тиску в шинах - Запитання та відповіді
🚘 Як вибрати Датчик тиску в шинах для свого авто?
🔝 Які бренди найпопулярніші в групі Датчик тиску в шинах ?
💵 Які ціни в Mriyar на Датчик тиску в шинах ?

Датчик тиску в шинах на популярні марки автомобілів

Популярні виробники Датчик тиску в шинах