Підвіска двигуна

Выберите авто
Сортировать

Купити запчастини на підвіску двигуна в Києві та Україні

Маркетплейс Mriyar.ua пропонує купити запчастини для підвіски автомобілів різних марок, моделей та років випуску. В електронному каталозі нашого сайту представлений великий вибір вузлів, систем та деталей підвіски від провідних світових виробників. На всі товари діє гарантія та можливість повернення. Ціни на Підвіска двигуна варіюються від 6,84 грн. до 1256465,84 грн. і зараз є в наявності 26466 шт.

Що таке підвіска двигуна?

Підвіска двигуна – це сукупність елементів, покликана забезпечувати захист рами або кузова автомобіля, що несе, від вібрацій силового агрегату. Справа в тому, що в процесі роботи двигун перебуває під постійним впливом неврівноважених сил інерції та реактивних моментів, що виникають під час розгону або гальмування транспортного засобу. Незважаючи на простоту, підвіска з повним правом може вважатися найважливішою системою кожного сучасного автомобіля.

Конструкція підвіски двигуна

У конструкції автомобіля коробка передач, двигун та зчеплення повинні знаходитися нерухомо щодо кузова транспортного засобу. Виходячи з розміщення цих вузлів, вибудовується силова частина авто та розміщуються інші вузли.

За допомогою опор та подушок підвіски двигуна забезпечується надійне та довговічне кріплення силової установки до кузова автомобіля. Вони не дозволяють їй переміщатися і створювати вібрації, здатні негативно впливати на інші деталі ТЗ. Більш того підвіска мінімізує навантаження, яке виявляється під час руху на сам двигун.

З чого складається підвіска автомобіля?

У каталозі Мріяр представлений широкий асортимент запасних частин, деталей та елементів підвіски двигуна від європейських, японських, корейських та китайських виробників

  • Опора двигуна;
  • Подушка двигуна;
  • Сайлентблоки підрамника;
  • Кріпильні елементи.

Надмірне зношування або механічне пошкодження елементів і деталей підвіски двигуна можуть призвести до надмірного навантаження на силову установку. Якщо несправність не буде вчасно усунена, це може призвести до виходу двигуна з ладу. Візуальна перевірка стану опор, подушок та кріплень, видалення патьоків олії та робочих рідин, очищення гумових елементів від пилу та бруду – всі ці нехитрі дії можуть серйозно продовжити термін експлуатації запчастин.

Як правило, до швидкого зносу та пошкодження деталей підвіски двигуна призводить агресивна їзда та часті подорожі бездоріжжям. Крім того, якщо вже є неполадки в одній із опор, у цьому випадку ударні та вібраційні навантаження на інші опори збільшуються, що також може призвести до їх швидкого виходу з ладу.

Дуже важливо стежити за станом підвіски та її елементів. Якщо в процесі експлуатації транспортного засобу ви почули скрипи, стуки та шуми під кузовом автомобіля або в районі коліс, побачили масляні підтікання на стійках, то, швидше за все, підвіска потребує якнайшвидшого ремонту.

Де купити запчастини для підвіски авто в Україні?

На сайті маркетплейсу Mriyar.ua представлені пропозиції щодо продажу автозапчастин від великих магазинів та приватних продавців Києва та України. Всі вони мають серйозний досвід у сфері постачання комплектуючих та деталей для підвіски легкових та вантажних ТЗ, пропонуючи своїм покупцям великий вибір товарів за вигідними цінами.

При підборі запасних частин звертайте увагу на каталожний номер та характеристики запчастини. Вибираючи деталі підвіски, необхідно враховувати рік випуску машини, модифікацію двигуна та інші технічні характеристики авто.

Доставка запчастин здійснюється кур'єром або автотранспортною компанією по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста, в зручне вам відділення або адресою. Безкоштовно забрати товар можна самовивозом у продавця. На сайті нашого маркетплейсу діють різні способи оплати.

Цены на Підвіска двигуна
Товар Цена
Опора двигуна, КПП Febi 44203 51,00 UAH
Опора двигуна, КПП Asam 30763 32,00 UAH
Опора двигуна, КПП Febi 01929 126,00 UAH
Опора двигуна, КПП Lemforder 10134 02 235,52 UAH
Опора двигуна, КПП Lemforder 25864 01 253,97 UAH
Підвіска двигуна - Часто задаваемые вопросы
🚘 Как выбрать Підвіска двигуна для своего авто?
🔝 Какие бренды самые популярные в группе Підвіска двигуна ?
🥇 Какие самые популярные товары в группе Підвіска двигуна в 2024 году?
💵 Какие цены в Mriyar на Підвіска двигуна ?

Підвіска двигуна на популярние марки автомобилей

Популярные производители Підвіска двигуна